въпрос за аборт

  • 17 173
  • 58
  •   1
Отговори
прятелката ми е бременна и още се чудим дали да задаржим детето.Тъй като не сам на ясно някой може ли да ми каже как стоят нещата с абортите.Колко пари струва и имали някаква опасност за здравето и (имам предвид възможно ли е да остане стерилна след аборта)?Трябва да кажа че бемена още в първия месец

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 511
Разбира се,че има опасност за здравето!На различните места струва различно,най-добре решете какво ще правите с бременността,след това на лекар и той ще ви обясни подробно и компетентно!

# 2
  • Мнения: 46 484
Консултирайте се с гинеколог, той ще ви обясни всичко.

# 3
да знам че така ще е най добре,но разбах буквално преди час.И се чудех дали мога да намеря отговари в интернет?

# 4
  • Мнения: 451
Я вземете и си отгледайте детето.......... Blush

# 5
  • Мнения: 7 803
най-вероятно да е във втори месец си мисля  Thinking та не се мотайте с решението

# 6
  • Мнения: 9 973
150 лв струва
Ако ще правите аборт,колкото по-рано,по-безопасно е !!!!!!!!!!!
Е,аз докато се наканя бях в 6 месец,но сега чакам голямо и здраво момче!!!!!
Успех,каквото и да решите!!!! Peace

# 7
мерси много за точния и ясен отговор.да разбирам ли че рискът е минималин?

# 8
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Отговор обективен не  може да се даде....зависи от компетентността,вниманието и професионализма с койо е извършена процедурата.
Дори и всичко по този въпрос да е наред,мисля че има значение и как ще реагира самият организъм на подобна манипулация.
Ако сте отдавна заедно с това момиче,ако имате финансовата възможност (дори минимална),ако се обичате и не сте прекалено млади за родители най-добре си го задръжте!

# 9
  • Мнения: 609
Здравей,

след 2 аборта мога да ти кажа как стоят нещата горе-долу...или поне опитът, който имам аз и мои познати...

значи, колкото по-рано толкова по-добре. В хубава клиника ще излезне около 350 лв, но ще е с вакум- което е най-добрия метод напоследък. Вакумът измуква всичко, дори после почти няма кървене. Но също зависи и специалистът!

Колкото за съвет- по-добре аборт, отколкото едно нежелано и непланувано дете.... Сега съм бременна с желано бебе, от подходящия човек, така че не съжалявам... Предполагам - риск винаги има....Но все пак медицината много напредна последните години....и затова не трябвя дя се жалят пари, ако приятелката ти реши да обортира.... Ако реши да го запази - супер...но наистина трезво да помисли, че детето е за цял живот!

Айде- много успех и пиши какво е станало!

Ели.  Peace

# 10
  • Мнения: 207
Винаги съм била против абортите, но още повече съм против от това детските домове за деца лишени от родителска грижа да се пълнят.Консултирайте се с лекар, но според мен най - хубаво ще бъде да си го родите и отгледате.Въпрос на избор Weary

# 11
  • Мнения: 1 199
Рискът не е минимален за съжаление.

# 12
  • Мнения: 407
Винаги има опасност. Нека да помисли много добре.

# 13
  • Мнения: 270
Колко рядко всъщност се случва днес един мъж да има възможността да стане баща... , а е невероятно.Обичате ли се? Отоговора е пред очите ви. Нарича се плод на любовта. А финанси винаги се намират. Щом има пари да се плаща интернет ще има и за памперси, все пак не сме от неработещите етноси..
За съжаление видях какво значи майка да съжалява за абортите  си..травма за цял живот. А аборта е операция, при всяка операция има риск.
Вие си решавате, но нашето семейство ти желае живот!  bouquet
http://www.semeistvo.bg/index.php?id=90399  виж какво намерих тук..има и други статии и могат да те консултират..

# 14
  • Мнения: 423
прятелката ми е бременна и още се чудим дали да задаржим детето.Тъй като не сам на ясно някой може ли да ми каже как стоят нещата с абортите.Колко пари струва и имали някаква опасност за здравето и (имам предвид възможно ли е да остане стерилна след аборта)?Трябва да кажа че бемена още в първия месец
Аз правих аборт преди около месец при доктор, който работи в Тина Киркова, но си има и частен кабинет и съответно ми направи аборта в частния си кабинет. Взе ми 250лв. и всичко мина нормално. Но все пак моят съвет е ако твърдо е решила да го маха детето да го направи в специализирана болница. И моето мнение е, че е страшно рисковано ако няма деца да пристъпи към тази крачка, но решението си взима тя самата. Желая всичко да мине безпроблемно!

Общи условия

Активация на акаунт