не иска да сяда

  • 2 819
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Моята дъщеря навърши 6 месеца преди няколко дена но не иска да я слагам седнала много е жилава още на 4 месеца започна да скача и сега като я сложа да седне тя се изпъва и или ляга или реве да стои права това ме притеснява защото кака и на тази възраст стоеше седнала без проблем.При вас как беше кога седнахте стабилно. rotfImao

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери седна чак на 9 навършени месеца.По същия начин се приплъзваше и не искаше да я слагаме седнала.

# 2
  • Мнения: 296
Моето бебе е малко по-малко, но все още няма признаци да иска да стои седнал. В количката съм го пробвала да го слагам седнал, а той  пада напред към крачетата си. Ще следя темата с интерес Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 677
При всяко дете е индивидуално, не бива да те притеснява. И моят се дърпаше отначало, като го слагах седнал. Постепенно и по малко свикна. Сам седна (стабилно), след като навърши осем месеца.
Не я насилвай

# 4
  • Мнения: 2 663
При всяко дете е индивидуално, не бива да те притеснява. Не я насилвай

Подкрепям

# 5
  • София
  • Мнения: 1 423
Не се притеснявай, при всяко дете е индивидуално. Моя син седна стабилно едва сега - на 8 навършени месеца  Peace

# 6
  • Мнения: 576
И Рая все още не може да седи сама стабилно

# 7
  • Мнения: 657
 Както са казали момичетата преди мен: не насилвай детето Naughty. Синът ми никога не съм го "учила" да сяда, когато се почувства готов сам седна Peace.

# 8
  • Мнения: 244
И моето бебе го прави същия номер.Не е нужно да се притесняваш,когато се усети ,че иска да седи ще го направи :35  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 069
Ооооо Grinning и Вики се тръшка така, със засилка и назад Grinning
Той започна да седи стабилно на 8 месеца и 10 дни.
На братовчедка ми дъщерята започна да седи стабилно на около 1 година.

# 10
  • Мнения: 171
Благодаря Ви момичета за отговорите явно не сме само ние така

# 11
  • Мнения: 27 524
Може, не е притеснително. И моят не искаше, седна на 8.

Общи условия

Активация на акаунт