Голямата уста с децата на участниците от Биг Бръдър??

  • 1 988
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
Някой гледа ли снощи "Голямата уста"? Беше с децата на участници в БИГ Брадър! Като  на мен най-много ми хареса хлапето на Маги Желязкова- и как отговаряше голам сладур!
А на въпроса какво прави баща ти вкъщи- то отговори, че понякога баща му ходи по пишка вкъщи----- паднах от смях, а Маги милата се чудеше как да озапти малкото!
на въпроса какво работи майка ти? - лапето отговори, че се правела на манекенка и певица! И манекенките не били много умни!!! Joy smile3532

# 1
  • Мнения: 423
ей, изтървала съм голям смях:)))

# 2
  • Мнения: 1 273
На мен пък детето и ми се стори много, ама много лигаво (нея я харесвам много). Харесаха ми децата на Иван-- много хубави и интелигентни деца.  На Вего щерката е много сладка  Peace, а за детето на Недялко-- сладурка, явно той вкъщи изобщо не е такъв, какъвто се показва на вън!

# 3
  • Мнения: 3 886
Е не знаех от къде може да се изтегли???

# 4
  • Мнения: 794
Детето на вего изглеждаше много притеснено/затворено.

Сина на Маги мен ме изкефи - общителен, казва си всичко  Wink

Недялко е чудесна дъщеря - сладурана.

# 5
  • Мнения: 389
Детето на Маги като каза за пишката и Дим Дуков направо грейна  Twisted Evil

Маги през цялото време го гледаше с обожание, а то ... извинявам се, ако ще засегна някой, но не ми се видя много умно.  Повечето време само то си знаеше какво точно говори, нищо не му се разбираше baby_neutral

Иначе братчето и сестричето бяха готини хлапета, добре възпитани изглеждат, но ми стана гнусно как Дим Дуков ги подпитваше за някакви неща със сексуален подтекст ... имал ли гадже, ама какво точно правели...  "ама хайде бе, на кино и по сладкарници ли" все едно очакваше друго да му кажат Confused

# 6
  • Мнения: 1 153
За съжаление не съм го гледала,но така акто чета май е било интересно Laughing

# 7
  • Мнения: 1 100
Якооо. Искам да го сваля. Откъде?

# 8
  • Мнения: 2 957
Детето на Маги едвам го изтърпях.Ужасно лигаво хлапе.И ще ме прощавате,ама ...имам чувството че е малоумно.
На НИдялко хлапето се държа къде по-възпитано.

# 9
  • Мнения: 9 865
В замунда.нет няма ли го?!

Няма го!

# 10
  • Мнения: X
Детето на Маги едвам го изтърпях.Ужасно лигаво хлапе.И ще ме прощавате,ама ...имам чувството че е малоумно.
На НИдялко хлапето се държа къде по-възпитано.

Абсолютно!Чак да не очакваш,че баш на най-малоумният участник,детето най-свестничко Mr. Green

# 11
  • Мнения: 320
На мен пък детето и ми се стори много, ама много лигаво (нея я харесвам много). Харесаха ми децата на Иван-- много хубави и интелигентни деца. 
Като цяло предаването не се получи- на моменти беше тромаво и неловко и дим дуков направо не знаеше как да продължи

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
На мен пък детето и ми се стори много, ама много лигаво (нея я харесвам много). Харесаха ми децата на Иван-- много хубави и интелигентни деца. 
Като цяло предаването не се получи- на моменти беше тромаво и неловко и дим дуков направо не знаеше как да продължи
И аз така мисля

Общи условия

Активация на акаунт