Кога за пъв път детето ви каза...

  • 1 489
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
... "Обичам те!" Колко трябва да са големи, за да осъзнаят смисъла на тези две прекрасни думи? Heart Eyes

Мойто е малко още, но ми се иска да разбера, кога да очаквам? Как се почувствахте? И вече всеки ден ли ви го казва?

  bouquet

п.п. дано да няма такава тема, търсих, но не намерих

# 1
  • Мнения: 1 273
Ох и аз искам даразбера. Не че ще е фатално ако не го казва, но все пак....



п.п. дано да няма такава тема, търсих, но не намерих
 
 Mr. Green  bouquet

# 2
  • Мнения: 8 769
На 3г. Съвсем осъзнато. Сега е на 4 и непрекъснато ми обяснява колко много ме обича. Чак се стряскам понякога. Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Още не може да го каже с думички.
Идва при мен , казва едно нежно "маммма", целува ме и вдига ръчички нагоре, което трябва да разбирам като "много те обичам".

# 4
  • Мнения: 2 556
Моята е на годинка и 9 месеца. Не е казвала точно "Обичам те", но редовно ми обяснява, обикновено когато търси някого: "Къде е бати? Бати обичам много" или "Мама обича Кари, Кари обича мама". На мен засега това ми е предостатъчно, занапред и другото ще дойде  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 116
Ами вчера го каза, не знам доколко е осъзнато Simple Smile

Знам само че се случва просто да дойде да ме гушне и да ме цунка, без да я повикам, просто ей така и цялата й обич струи от нея  Hug Това са незабравими моменти  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
Беше на 1г и 10м може би, когато за първи път каза "Мати бича мама". Мисля, че осъзнава всичко, което казва, защото след известно време, като я попитах: Ти обичаш ли тате?, тя ми отговори: Много! После много се смяхме, когато вуйчо й я попита: Ти обичаш ли вуйчо?, а тя помисли и каза: Мати бича Чочи (на брат ми гаджето).  Joy Всичко си разбират мъничетата и няма значение дали ни го казват или не, ние си знаем, че ни обичат. Heart Eyes И все пак определено има тръпка, като го чуеш от малките устенца. Hug

# 7
  • Мнения: 4 447
Ами вчера го каза, не знам доколко е осъзнато Simple Smile

Знам само че се случва просто да дойде да ме гушне и да ме цунка, без да я повикам, просто ей така и цялата й обич струи от нея  Hug Това са незабравими моменти  Hug

Ииии настръхнах! Незабравимо е!  Heart Eyes Аз сигурно ще ревна! хихи

# 8
  • Мнения: 3 211
На 3г. Съвсем осъзнато. Сега е на 4 и непрекъснато ми обяснява колко много ме обича. Чак се стряскам понякога. Grinning
с цялото си сърце и повече от всичко на света Heart Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами не помня точно кога  Embarassed Но сега всеки ден ми го повтаря  Heart EyesДори вчера като си вървяхме двете и тя спира и ме прегръща и щастливо казва "Любов" и така няколко пъти  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 1 339
На 1г и 7 м беше като изръси  ники бича мама и се смее. Направо се разтопих буквално. Както си мълчеше дойде и го каза

# 11
  • Мнения: 7 201
На 3г. Съвсем осъзнато. Сега е на 4 и непрекъснато ми обяснява колко много ме обича.
И при нас беше така. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 220
На годинка и седем някъде.   Тогава го произнасяше "пчи"  Heart Eyes, но си беше ясно, че е за това. Всеки ден по доста пъти, особено като направи някоя беля.  Mr. Green Сега от седмица казва "бичи", пак доста често, но и аз му го повтарям постоянно, може би за това.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
Малко преди да направи 2 години. Ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=168212.0 съм пуснала и тема даже Blush

# 14
  • на село
  • Мнения: 3 844
Някъде след 2 години 6-7 месеца започна осъзнато да го казва,
а сега / вече е на 3 и 1 мес./ го използва доста често особено когато и се карам   Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт