INXS

  • 1 940
  • 53
  •   1
Отговори
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Концертът на INXS беше страхотен и надхвърли очакванията ми! Има ли и други, които вчера бяха на концерта?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 827
разкажи, на мен ще ми е интересно
INXS е една от най-най любимите ми групи
но без Хъчинс Sad
просто нарочно не отидох
сърце не ми даде
макар, че съм чувала как пее новия вокал
мисля харизмата я няма

за това ми е интересно да кажеш ти как го чувства....

# 2
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз много се чудех дали да отида, поради причините, които ти избои. Да ти кажа след концерта си мислех как въобще ми е минавала такава мисъл. Страхотно беше! Ако си затвориш очите все едно Майкъл пееше.

# 3
  • Мнения: 494
И като ги отвориш, гледаш друг някакъв там назначен, избиран с конкурс, прехвален...не знам....може би наистина е било готино, но не го разбирам това. Все пак колкото и да са даровити останалите музиканти в групата, винаги вокалиста е лицето им. Пък и като разбрах че са били в мюзик айдъл, съвсем ми станаха неприятни. Явно доста са го закъсали, за да се извявяват по такъв начин. Сигурна съм, че много от феновете им не са отишли да ги видят, защото просто не са те. Да бяха си сменили името поне, след като сменят фронтмена, пък нека хората пак си знаят, че са те, но да изстискваш нечия слава след толкова години, ми се струва позорно.

# 4
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Позорни са такива разсъждения като твоите. Може би според теб, след като М. Хътчинс се самоуби и останалите от групата трябваше да последват съдбата му.
Не си била на концерта и като си си отворила очите със сигурност друго си видяла.

# 5
  • Мнения: 5 370
Фроска, разкажи малко, моля, имаше ли хора на стадиона? Снимки прави ли? Peace

# 6
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Концертът беше преместен в зала Фестивална, защото се очаквали проливни дъждове. Според мен просто не бяха продали достатъчно билети. Залата беше пълна, но същите тези хора на стадиона щяха да стоят смешно. Стадиона просто щеше да е празен. Снимки не правих.

# 7
  • Мнения: 5 370
Ами....то май с тая бройка концерти, струпани около едни и същи дати, така се получава.
 Щото нали и Мейдън сега би трябвало да имат концерт? Или бъркам? Предполагам, че доста хора, които слушат Мейдън, са слушали в някой етап и Инексес...но са предпочели Желязната девица.

# 8
  • Мнения: 139
Недейте да бъдете предубедени. Трябваше да дойдете и да видите с очите си. Всички се влюбиха в Джей Ди Форчън. Това момче е извор на енергия, той усещаше с тялото си всяка нота от музиката, предаваше я на публиката и ни надъхваше още повече. Той е повече от въздействащ, той е секси, той танцува невероятно, той е ужасно обаятелен, всяко негово движение е секс - с тесните си панталони и разкопчани ризи  Heart Eyes.
Просто разбиха! И аз отидох предубедена, заради това че бяхме завряни в зала, заради новия вокал...Но дори приятеля ми, който в последния момент получи билет и по принцип не харесва групата, каза че е очарован и много впечатлен! Имаше моменти в които просто го наблюдавах колко много се кефи! За себе си не говоря! Така че INXS продължават да бъдат уникални, защото са невероятни музиканти, а и защото са избрали най-точния човек!

# 9
  • Мнения: 494
Фроска, не искам да те ядосвам, но защо мислиш не са продали достатъчно билети?Защото не са те. Хората искат да ги запомнят такива, каквито бяха и за един истински фен е трудно да се пречупи и да приеме новия им член. Миналата година на концерта на Депеш подгряваха Нова Генерация, които са ми любимата бълг.група от как се помня, че слушам музика. Еми какво да ти кажа....не бяха те, въпреки че на сцената излязоха повечето от антуража на Воев, не може един човек да замени друг, поне според мен.

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
сигурно е било яко. някога бях фен. но те без МХ са като Нирвана без Кърт. може и да не съм права, де...

# 11
  • Мнения: 139
но те без МХ са като Нирвана без Кърт.

Вие сте егати консервите. Без да сте видели. Без да сте предценили. По defaut карате. Crossing Arms Naughty

# 12
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Е аз имам претенции, че съм истински фен, но се пречупих, за което не съжалявам, особено след снощния концерт.

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пък и като разбрах че са били в мюзик айдъл, съвсем ми станаха неприятни. Явно доста са го закъсали, за да се извявяват по такъв начин.
Ти чуваш ли се какво говориш? Не съм им фенка, но ти чуваш ли се какво говориш? INXS са опрели до Мюзик Айдъл за да се изявяват?

Иначе относно вокалиста не мога да кажа нищо, не съм фенка, както казах. Момчето ми се стори надъхано ткова, енергично, като го гледах на няколко места по ТВ. А и щом фенка на групата го е харесала... Какво искате хора, като се е самоубил вокала групата да спре да съществува? Защо?

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Е аз имам претенции, че съм истински фен, но се пречупих, за което не съжалявам, особено след снощния концерт.
Давай, пречупи и нас Grinning Дай линк към новия албум - ще го слушаме, без да гледаме и ще кажем после Grinning

Общи условия

Активация на акаунт