Неравностойна връзка

  • 2 534
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Имали ли сте такава и в какво се изразява? Редактирам малко поста, защото виждам, че не е правилно зададен.

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 09:48 от baba_iaga

# 1
  • Мнения: 6 992
 Laughing
Последното, за което би ми пукало, би било, че ще горя в ада. Joy
Първото, че ще нараня съпруга си.
Не, не съм била влюбена в неприлично богат мъж и не ми е било тръпка да поставям някого на колене, влюбвайки го в мен.

# 2
  • Мнения: 636
 Peace

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 09:49 от baba_iaga

# 3
  • Мнения: 4 076
Всичките ми връзки са неравностойни(мъжете не ме заслужават)и са с прилично,чак скромно богати мъже.Това в кръга на шегата Simple Smile
Някои неща наистина трябва да се изживеят,за да ни оставят на спокойствие.Но не и с "курвар от класа".Това са мъже,които освен изтъркана поза и лъжи,друго не могат да предложат.А мене това ме отблъсква.

# 4
  • Мнения: 22
И аз не схващам смисъла на въпроса,всеки може по различен начин да го тълкува.В какво да се изразява неравностойното положение :финансово, интелектуално,положение в обществото, физически? Thinking

# 5
  • Мнения: 765
Мисля че не .

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ъъъ. Кога ще има обяснение какво аджеба се пита тук?

# 7
  • Мнения: 636
Ами дали някога сте имали връзка, в която сте се чувствали под нивото на мъжа с който сте били? Било финансово, било интелектуално, било на външен вид.
Или точно обратното- били сте с някой, който е бил под вашето ниво.
Интересно ми една такава неравностойна връзка какво е провокирала във вас. Обогатила ли ви е или напротив била е загуба на време?

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
В този смисъл всяка една връзка е неравностойна Grinning

# 9
  • Мнения: 3 423
Аз нямам пацоранец, той няма цици.
Е, равностойни ли сме?!

# 10
  • Мнения: 22
Не съм имала връзка ,в която да съм се чувствала под нивото на някой мъж,по скоро обратното и ако преценя ,че има съществени различия(най-вече интелектуални),то за мен тази връзка няма бъдеще и естествено би била загуба на време!
А иначе - хипотетично, връзка с човек, който  ме превъзхожда би ме стимулирала да се развивам и доказвам ако искам да бъда с него!

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз нямам пацоранец, той няма цици.
Е, равностойни ли сме?!
интересно...и при нас е така Thinking

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Аз нямам пацоранец, той няма цици.
Е, равностойни ли сме?!
интересно...и при нас е така Thinking
Патология е, мисля. И тук тъй.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 074
Имала съм връзка, в която съм била далеч над нивото му и обратно - била съм във връзка, в която той беше над мен и ме научи на много. И двете не работят. Сега - щастливо омъжена, на един акъл сме, учим се заедно и всичко е чудесно, чук, чук Wink

# 14
  • Мнения: 636
Аз нямам пацоранец, той няма цици.
Е, равностойни ли сме?!
интересно...и при нас е така Thinking
Верно ли, бе ooooh! Не съм очаквала, че и други го имат тоя проблем. Аз си мислех, че само ние сме така.
Думата пацоранец ми хареса Joy Peace Wink

Общи условия

Активация на акаунт