Къде има хубав спален комплект?

  • 1 301
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 883
Здравейте момичета,
Трябва ми спален комплект, на да има обиколници и джобове, коита висят от едната страна на леглото newsm78 Имаше едни снимки на такива комплекти, ама рових, рових и нищо не намирам Rolling Eyes

Давайте идеи  bouquet

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1 423
Виж тези в магазин Дибо, но не са толкова хубави като горепосочените http://www.dibobg.com/products/_smallImg/Margosm3.jpg
Успех в избора  Peace

# 3
  • Мнения: 86
Ние имаме такъв - от Премаман ни е - ама беше ужасно скъп Sad - тогава предродилно бях еуфорично настроена иначе сега бих се замислила повече Embarassed. Ако няма значение цената провери там - имат много хубави серии за спане - а пък и си ги купуваш по отделно - не са задължително комплект.Органайзер, обиколник,чаршаф,плик и калъфка и балдахин - това си взехме ние с едно розово мече - много красиво все пак  Crazy

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние имаме като тези на снимките (сканирала съм от етикетите в опаковките и не са много ясни).
Купихме си по един комплект за легло с обиколник и балдахин (това последното защото много ми хареса, иначе моята допреди 2 месеца никога не е имала балдахин на леглото). Купихме си и същите спални чувалчета, а на едни познати за бебчето подарихме комплект за количка с Мики Маус.

Материята се води 100% фин памук Ранфорс и е доста по-добра от обикновеното памучно хасе, от каквото са масово предлаганите комплекти на пазара и каквито бяха нашите предишни. Български са и май са нови на пазара, защото преди не съм ги виждала никъде, и съответно са несравнимо по-евтини от вносните - преди да взема тези бях гледала комплектите на Пиеро, Премама и Глюк, както и тези на ТАС.

Ако те интересува, ще отскоча да видя точните координати на магазина (в нашия квартал е - Белите брези); ако не ме лъже паметта можеше да се правят поръчки и за аксесоари, които ги няма като стандартни артикули (например перде с твои размери); за джобове не си спомням дали го има като артикул, но ако го няма, може би ще ти го направят по поръчка. Освен нашите, имаше още модели с различни комбинации на цветове.



Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 13:25 от nati_nat

# 6
  • Мнения: 208
Хубаво изглеждат, а и са ми наблизо. Би ли дала координати на магазина, моля те!
Благодаря предварително!    bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 298
Хубаво изглеждат, а и са ми наблизо. Би ли дала координати на магазина, моля те!
Благодаря предварително!    bouquet

Няма проблеми. Но трябва да отскоча до там защото не съм се задълбочавала да запомня името на улицата и номера - ще е най-късно днес или утре вечерта.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 298
Хубаво изглеждат, а и са ми наблизо. Би ли дала координати на магазина, моля те!
Благодаря предварително!    bouquet

Магазина е на ул."Хайдушка гора" бл.46. От кръстовището на "Дойран" и "Гоце Делчев" тръгваш по десния тротоар на "Дойран" в посока Центъра. Подминаваш спирката на тролея за към центъра (това е първата улица след кръстовището - глуха точно зад спирката) и втората е "Хайдушка гора". Завиваш по нея и минаваш на левия й тротоар. Има няколко къщи и след тях в първата кооперация в началото има един детски магазин "Буратино", той е съвсем отскоро. В края на същата тази кооперация има друг детски магазин - PIGEON baby, точно там ги има тези спални комплекти. Но имат само 2-3 модела в наличност, а момичето каза, че очакват каталог с мостри до 10-тина дни. В момента тече промоция за месец юни на тази колекция с Мики маус (да знаех да бях я изчакала ...).

На единия етикет видях e-mail на производителя: maria_design@abv.bg. Не знам ако се направи запитване дали ще обърнат внимание - може да имат електронен каталог и по-добри цени. Ние сме оборудвани добре вече текстилно, но това са хубави неща за подарък, а и ще спретваме стаята на девойката та ще търся разни перденца, постелки за игра, кошове за играчки (от тези текстилните) и сигурно и аз ще питам ...

 

# 9
  • Мнения: 204
Az vi preporuchvam da posetite Christior, edinija e na Ruski pametnik, imat i mnogo sladki havliiki, i za po golemi deca i za malki,

Общи условия

Активация на акаунт