Остаряват ли мъжете ..

  • 2 132
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 079
 по- красиво от жените ,според наблюденията ми - твърдо да .А според вашите ?

# 1
  • Мнения: 27 524
Обикновено да. Не по-красиво, а просто за тях изискванията винаги са били занижени и маловажни. Докато от жената винаги (не само във външността) се е очаквало и се очаква повече  Tired
Ако изключим физическото остаряване, аз съм за достойното такова.  Hug

# 2
  • Мнения: 1 312
Блонди го е казала точно!
В жените има много повече неща,които се променят видимо.

# 3
  • Мнения: 6 417
Както казва често Лили Иванова...някой остаряват като катедрали, други като цървули.  Whistling

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
оффф, Л. Иванова с нейните 25 пластични операции хич не ми е катедрала, ама нейсе.
за мъжете не е задължително да са красиви - нито на младини, нито после, за разлика от жените.

# 5
  • Мнения: 2 407
Не ,изглеждат ми по запазени.

# 6
  • Мнения: 3 153
Определено да...........познавам не е един и двама, които с възрастта си добиват все повече сексапил и излъчване на нещо уникално неустоимо. Не мога да кажа същото за много жени.

# 7
  • Мнения: 22
Хем не ползват толкова козметика,хем остаряват по-незабелижимо ,не е честно и в това са привилегировани #Cussing out!

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
според физиологията, всеки индивид остарява. Няма мъже, няма жени... Всички сме натам.

По принцип казват, че мъжете по-бавно остаряват от жените. И дори на практика това в 80% от случаите е вярно. Затова аз се взех с един, дето е 5г. по-голям от мен, та да остаряваме заедно един ден, дай боже Wink

# 9
  • Мнения: 871
Привилегировани са, няма спор, ама ние пък цял живот си можем, а те не Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 167
по- красиво от жените ,според наблюденията ми - твърдо да .А според вашите ?

да. определено.
мога да дам много примери, но този, който ми е ежедневно пред очите е съпруга ми
като го гледам на снимки преди 20 години и сега... разликата е съществена. в полза на сегашния му вид  Laughing

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
по- красиво от жените ,според наблюденията ми - твърдо да .А според вашите ?
Остаряват по-добре поради една-единствена причина - женската кожа е по-тънка и по-лесно се сбръчква. Всичко друго е в главите ни - иначе как един 60-годишен може да е секси, а една 60-годишна извиква единствено "баба" като мисъл...

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не  харесвам да застарява, ако е на моя възраст, но ако е по-млад, може, може! да ме гони по-бързо!не харесвам,ако се отпуснат и си мислят, 4е им се пази 4ара! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 423
Мъжете на 20 гледат само любопитно, нямат го
онзи пламък в очите и онази мръсна усмивка,
която грее на лицето на 40-годишните мъже.
Шон Конъри става все по-секси с годините.
Робърт де Ниро - също. И много други.

Е, има и изключения. Но тях не ги виждаме, нали.

# 14
  • Мнения: 431
Остаряват, разбира се, не виждам разлика с остаряването спрямо жените. Мъжете оплешивяват, пускат коремче, космясват им ушите и ноздрите, надебеляват - това е масовият случай. Аз Шон Конъри в автобуса не съм срещала.

Общи условия

Активация на акаунт