Да поговорим за приятелството...

  • 1 278
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Между жени....имате ли приятелка, която да е винаги до вас и да ви подкрепя дори, когато грешите?
А имали ли сте такава, която само ви използва...за дрехи, за излизане, а, когато опре "ножа до кокал" се покрива...
Вярна ли е приказката: Приятел в нужда се познава...
А вие добра приятелка ли сте?

 

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
На всичките въпроси отговарям с ДА  Grinning

# 2
  • Мнения: 5 622
Някои съм ги имала, други не....

Дали съм добра приятелка- не знам, надявам се. Пък и на всички не можеш да угодиш, все ще има някой недоволен  Whistling

# 3
  • Мнения: 5 577
Абе като цяло предпочитам мъже приятели.

# 4
  • Мнения: X
В един тежък  момент от живота ми,разбрах,че не съм имала приятелки,а само използвачки.
Мисля,че просто не съм намерила подходящата.Но не съм се отчаяла Naughty
Пък и аз съм човек,който трудно споделя,особено след едно предателство.Винаги имам едно наум. NaughtyНо имам чувството,че ако я срещна,веднага ще усетя дали е Тя.Напоследък 6-тото чувство, не ми е изневерявало. Grinning
Ако става въпрос,тук във форума по-лесно споделям ,отколкото пред някой познат.Не знам защо така се получава!Може би, заради анонимността! newsm78

# 5
  • Мнения: 4 555
Имам сестра.

# 6
  • Мнения: 158
Блазе ти...Аз имах... #Puppy dog

# 7
# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 5 622
Разбрах   Confused

Съжалявам. Наистина човек се научава да цени живота ив сичко останало само като се случи нещо такова..непоправимо..

Извинявам се за оффтопика............

# 11
  • Bapнa
  • Мнения: 762
На всички въпроси отговорите ми са "Да"

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Имам точно 3 приятелки...изпитани с времето  Laughing...приятелка използвачка съм нямала... Naughty
старая се да бъда винаги добра приятелка и мисля че успявам  Blush

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не се разбирам особено с момичета... Все така се получава че в един момент се караме. С момчетата е тооолкова по лесно.

# 14
  • Мнения: 1 100
Фалш и лицемерие! Обожавам тази игра, както всяка жена  Joy

Общи условия

Активация на акаунт