балсам или шампоан за начупване на косата

  • 9 006
  • 23
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Здравейте готини мамички!!!Нямам дифузер,но пък имам страшно права коса,което понякога много ме вбесява.Знам,че много от вас искат да имат права коса/азиатски тип/,но на мен ми е проблем.Някой знае ли да има нещо за начупване наистина ефикасно?Не искам да си къдря трайно косата,защото я изрусявам.Нямам време/и нерви/за ролки.Нещо като балсам примерно или...? Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 207
Купих си на Таф пяна за коса с силно фиксиращ ефект и съм много доволна.Пробвай  Peace

# 2
  • Мнения: 1 951
Аз имам пяна на Нивеа, а също и един препарат на Индола, от фризьорски салон, много съм доволна от него.

# 3
  • Мнения: 113
 Питай в някой салон,професионалните серии за коса имат такива продукти.Веднъж ми правиха косата с някакъв такъв продукт(мисля,че беше на Лореал),получи се мн.добър ефект.

# 4
  • Мнения: 6 155
Аз ползвам пяната на Тафт, но моята коса и без пяна пак си е чуплива Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 4 587
И аз се интересувам и ще следя темата. Blush

# 6
  • Мнения: 2 849
Пяна -вакса (Нивея,Гарние или Тафт,Велла) и дифузер .Гарантирам ти желания къдрав ефект .Пяната на влажна коса и косата в дифузера ! Wink

# 7
  • Мнения: 528
Аз ползвам на  "Avines"  шампоан и балсам за къдрици. След тоwа слагам силиконови капки на Рилкен и активатор за къдрици на Yunsey. Косата ми е права, но след тази процедура ми се начупва.

И задължително с дифузер!

# 8
  • Мнения: 302
Тъй като  и моята коса е супер права  Sad слагам какви ли не продукти, като пяна и др., но без да вкарам дифузера в косата нищо не става  Peace

# 9
  • Мнения: 2
Аз съм с права коса, но на принципа, който каквото си няма..., много ми се иска да съм къдрава. За мое нещастие обаче, косата ми е такава, че прическата ми издържа само няколко часа. Cry Останах супер доволна от активатора за къдрици на YUNSEY Profesional. Мога да се радвам на къдриците 2-3 дни. Направо не мога да повярвам, че е възможно! Перфектен е!

# 10
  • Мнения: 6 164
maja71, къде се продава? Защото и моята коса е права и не държи на прически - до 2 часа се отпуска, а хем с пяна и дифузер! Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 738
Моята е коса е дълга и къдрава, обаче имам една приятелка със супер права коса и я прави къдрава като я мачка с бира Shocked Аз не вярвах, обаче ефекта беше Crazy Дори и аз от време на време си я подхранвам така, въобще не мирише, и може да я правиш както на чиста, така и на мръсна коса.

# 12
  • Мнения: 4 053
това с бирата ме разби,ма ще пробвам,
хората какво ли не измислят вече  ooooh!
иначе до сега съм ползвала пяна на Тафт и дифузер и горе-доло става  Confused

# 13
  • Мнения: 6 164
И с бира и белтък съм чувала, но при наличието на толкова козметика, не бих се осмърдяла на бира или яйца. Sick

# 14
  • Мнения: 738
И с бира и белтък съм чувала, но при наличието на толкова козметика, не бих се осмърдяла на бира или яйца. Sick

Абе не мирише въобще Peace И аз не съм поклонничка на разни бабини рецепти, обаче от пяната стои някак твърда косата, а с бира стои естетвено. С белтъци незнам как е работата, ама с бира е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт