Не водете децата си в ПАТИЛАНЦИ на 1-ви юни!

  • 1 502
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Снощи умувахме къде да ходим днес с децата и решихме в Патиланци, защото не бяхме ги водили от преди 2м.
Е, малко е да кажа-сбърках Tired, направо се разочаровах  Confused
Не ми се беше случвало да се блъскам така и то с деца Confused
Повече там кракът ми няма да стъпи Crossing Arms, егати лудата работа Close

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Не ми се беше случвало да се блъскам така и то с деца Confused
  newsm78 newsm78Щях да се учудя, ако ми беше казала, че си се блъскала с родителите.На този ден е нормално в Патиланци да има много деца, ден им е все пак.При положение, че не се знае кога ще се изсипе поредният проливен дъжд, закриха София ленд, къде да отидат децата?!

# 2
  • Мнения: 3 164
Не си ме разбрала правилно!
Негодувам  не  от децата,а от навалицата изобщо WinkВъзрастни също имаше предостатъчно Wink
Не ми се е случвало да съм с моите си деца и да се блъскам Tired

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Пропускателен ли режим да сложат??? newsm78
 Поглеждаш,не те устройва,тръгваш си-това е положението. Hug

# 4
  • софия
  • Мнения: 555
Мдааа и аз веднъж направих грешката да заведа баткото на 1 юни на Патиланци (тогава подкреплението още го нямаше Simple Smile ). Беше меко казано като плаж през август.

На някои им харесва, на други - не! Аз съм от вторите и затова 1 юни вече го караме в кварталния парк - където има място за всички, все още надявам се Simple Smile

Весел празник!

# 5
  • Мнения: 8 999
Ами то днес навсякъде ще е така - тълпи обезумели майки, които искат на всяка цена да осигурят нещо уникално като развлечение за децата си. Затова нашият родителски комитет от кварталната градинка реши: по домашному в градинката - сладоледи на корем, а по атракциони ги водим и без друго почти всяка седмица, та едва ли ще почувстват липсата им.

# 6
  • Мнения: 3 164
Пропускателен ли режим да сложат??? newsm78
 Поглеждаш,не те устройва,тръгваш си-това е положението. Hug
така де, и на мен ми идваше да се върна, но ......

# 7
  • Мнения: 1 004
Дени пък беше там с баба си и й е било идеално. Играла е на сцената и се е чувствала щастлива.

# 8
  • София
  • Мнения: 650
За съжаление същото е и положението в зоологическата градина. Една година сглупих да ги заведа там. Нямаше кърфица къде да пуснеш, прииждаха непрекъснато автобусчета с деца от разни домове из цяла България. За патиланци ми беше ясно предварително картинката.

# 9
  • София
  • Мнения: 888
И аз сглупих да отидем в Патиланци - такова бутане,такава тарапана,че ме заболя главата.А и нямах подкрепление с тия две малки деца CryИначе детето си изкара супер и беше капнала от умора. Добре поне,че си бях взела вода,че тия опашки на заведението бяха огромни. Ако отидем  определено няма да съм сама с двата звяра.

# 10
  • Мнения: 8 917
Явно не сме сгрешили, че не отидохме там Wink

# 11
А къде в Младост се намира Патиланци,че искам да заведа дъщеря ми в събота?

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пропускателен ли режим да сложат??? newsm78
 Поглеждаш,не те устройва,тръгваш си-това е положението. Hug
Ми, няма да е лошо  ooooh!, сигурна съм, че има противопожарни и пр изисквания, които уточняват колко големи и колко малки могат да бъдат вътре с цел безопасност.
Моето решение по празници е крайно-за да избегна тълпите, много по-добре ще си прекараме на следващия или предходния ден

# 13
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Не само в Патиланци, навсякъде в такива детски заведения е така по такива празници.

Общи условия

Активация на акаунт