Магазини АДИДАС в София и Пловдив къде?

  • 53 924
  • 47
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 402
Търся тези http://www.zappos.com/n/multi_view.cgi?product_id=7267342&co … 84&view=multi детски маратонки. Виждал ли ги е някой някъде и ако да къде?
А ако никой не ги е виждал кажете ми адреси на магазини АДИДАС в София и Пловдив моля.....  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 230
Има подобни, но не същите в Пловдив.

Магазин 1 - На Главната улица - през няколко магазина от Макдоналдс (тук със сигурност има детски модели)
Магазин 2 - Под хотел Санкт Петербург

# 2
  • Мнения: 3 153
В София
-на Витошка, почти до Алабин
-в Мол-а на Стамболийски на 1ви етаж
-в Скай сити-мола в Слатина

# 3
  • София
  • Мнения: 797
 М-н на Адидас има и на ул"Пиротска" - София.

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 В нито един от изброените не съм виждала такива . Crazy

# 5
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Страшни са маратонките! Следващата седмица ще отскочим до Пловдив, дано да ги има! Успех в пазаруването и на теб!

# 6
  • Мнения: 2 498
Това детски маратонки ли са?

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Това детски маратонки ли са?

  Детски са,но тук не съм виждала точно такива. Sad

# 8
  • Мнения: 3 153
Ще ти кажа къде съм виждала такива, но преди около месец и половина, даже исках да купя на детето, но нямаха номера му. Бяха 89 или 79 лв.,не помня точно. ТОва е в един магазин на Адидас на Алабин, срещу х-л Рила, до Дъблин.
Мисля, че в БГ само там съм виждала детски от серията Good year и Samba.

# 9
  • Мнения: 959
В Пловдив в аутлета(този в хотела)днес такива нямаше.

# 10
Здравейте.Искам да помоля някой дали 6те може да провери в магазина на Адидас на бу. Вито6ка имали футболни екипи и маратонки Предатор но със малките бутони.Благодаря предварително!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 626
 А аз търся този мъжки модел и не го намирам никъде  Confused Ако някой го е видял моля да коже къде Hug http://www.adidas.com/images/productcatalogue/images/products/561097_F_x_r.jpg

# 12
В София само ли си го търсил

# 13
Значи, ralinikol ставали аз да проверя дали има тея обувки дето ги иска6 дали ги има в Пловдив а ти да провери6 за горе споменатите не6та да ли ги има в някой от магазините на адидас в Совия. Изгодно нали!Ако си навит моля те пи6и.

# 14
  • София
  • Мнения: 626
Значи, ralinikol ставали аз да проверя дали има тея обувки дето ги иска6 дали ги има в Пловдив а ти да провери6 за горе споменатите не6та да ли ги има в някой от магазините на адидас в Совия. Изгодно нали!Ако си навит моля те пи6и.
Да в София. Ще потърся. Кой номер ти трябва?

# 15
Ами мерси че 6те провери6.Зна4и трябвами 44 и полвина или може би 45.

# 16
Тук в Пловдив само единия магазин в момента работи 6тото на другия му правят ремонт но 6те проверя.

# 17
http://www.kitbag.com/stores/kitbag_4_5/products/search_products.aspx.Само тези с малките бутони.Може и да са в други цветове.

# 18
# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 626
 Копирам ти от друга тема телефоните. Там също могат да ти дадат информация. Аз днес се свързах на втория тел Hug
АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД
София 1000, ул. Иван Вазов 29 вх. Б ет. 7 ап. 13,
тел. 9848876; 9554806; 9848200; 9868790; 9869480

# 21
  • Мнения: 1 371
Провери в аутлета на Адидас на Околовръстното. Виждала съм ги там, или поне много приличаха на тези.
 Simple Smile

# 22
Кои си вийждал там: Предатори-ките ли, или тези на ralinikol.

# 23
  • Мнения: 1 371
Тези Но там има толкова много модели, със сигурност ще намериш такива каквито търсиш.

# 24
  • София
  • Мнения: 626
playmouth,
В ЦУМ и на Витошка нямаше модела, който търсиш. Не можах само да стигна до МОЛ-а Sad, последния магазин, който е на Алабин в момента е затворен за ремонт. Съжалявам, че неможах да ти помогна. Ти свърза ли се по телефона?

# 25
Зна4и проверих в в Оутлета до хотел Санк Петербург за твоя модел има6е сходни но не мернах то4но тоя.А футболни екипи жидя ли не6то или не.

# 26
  • София
  • Мнения: 626
Имаше някакви екипи, но не ги разбирам. Ако кожеш точно какво търсиш? Ти опита ли на телефоните?

# 27
Значи о6те не съм проверил по телейона но 6те го направя.Имам предвит анцузи или фанелки на футболни отбори като на Милан, Ливърпул, Баерн М. ,Реал мадрид и друго такива.

# 28
Значи провери ли Ralinikol.Запомни някои от имената на отборите и  попитай в магазина.Ще можеш ли да провериш защото много ми трябват.

# 29
  • Мнения: 3 457
Тези Но там има толкова много модели, със сигурност ще намериш такива каквито търсиш.
дайте адрес на този аутлет  Praynig

# 30
  • София
  • Мнения: 626
Значи провери ли Ralinikol.Запомни някои от имената на отборите и  попитай в магазина.Ще можеш ли да провериш защото много ми трябват.
Здравей, не съм запомнила Confused
Сега са заредили и новата колекция, но не съм имала възможност да отида.
Ти опита ли на телефоните?

# 31
Опитах но ми казаха че имали някакви фанелки но били сваршили и щели да зареждат нови.

# 32
Ако ще ходиш натам освен екипите питай и за маратонки тип ПРЕДАТОР но със малките бутони.Щото в Пловдив почти ништо няма.Мерси предварително!!!

# 33
  • Мнения: 1
Тези Но там има толкова много модели, със сигурност ще намериш такива каквито търсиш.
дайте адрес на този аутлет  Praynig
Намира се точно срещу резиденцията в Бояна. На колелото на тролей 2-ка. Сградата е зелена. Няма как да я сбъркаш. Входа за Адидас е от към околовръстното. За мен това е най-заредения магазин в София.

# 34
ralinikol провери ли дали има някои от споменати те нешта.Защото в Пловдив са докара ли фанелки на няколко отбора на цена 90лв. дали и в София са на тази цена.

# 35
  • София
  • Мнения: 626
ralinikol провери ли дали има някои от споменати те нешта.Защото в Пловдив са докара ли фанелки на няколко отбора на цена 90лв. дали и в София са на тази цена.
Да на същтата цена са. Не видях особен избор.

# 36
Нещо за маратонките или анцузите.

# 37
Аа можете ли да ми кажете магазините на Адидас в София,в които има женски анцузи/долнища на анцузи..смисъл горе-долу някакви улици,да имам насока.Моля ви Simple Smile

# 38
здравейте може ли да помоля някой да провери за едно яке в магазините в Пловдив или София.Благодяра предварително!

# 39
Здравеи, Ralinikol проверили за анцузите или маратонките.Извиняваи че съм малко нахален!Но много ми трябват.

# 40
  • София
  • Мнения: 626
Здравеи, Ralinikol проверили за анцузите или маратонките.Извиняваи че съм малко нахален!Но много ми трябват.
Здравей, нали ти писах за фанелките. Не съм имала възможност да ходя повече до там. За анцузите незнам какво точно да гледам Confused

# 41
file:///C:/Documents%20and%20Settings/obshtin/Desktop/%D0%BA%D0%B8%D1%82%D1%81/M7161.jpg
Нещо такова.

# 42
az rabotq v edin ot magazinite na adidas i moga da vi kaja 4e kakvoto i da tursite mojete da go namerite!ako tursite ne6to ot minalite kolekcii mojete da go namerite v adidas na okolovrusnoto ako iskate ne6to ot po novite kolekcii v magazinite!stoka se polu4ava 4 puti v meseca taka 4e rano ili kusno 6tenamerite to4notova koeto tursite!ne se ot4aivaite a prosto hodete pove4e po magazinite! Wink Grinning Laughing  Flutter Peace ooooh!

# 43
ralinikol tezi obuvki koito tursi6 6te gi ima drugiq mesec v magazina adidas na ulica alabin!

# 44
  • София
  • Мнения: 626
ralinikol tezi obuvki koito tursi6 6te gi ima drugiq mesec v magazina adidas na ulica alabin!
Благодаря, ще следя Hug

# 45
  • Мнения: 1 426
има ги същите в аутлета на Околовръстното в София - днес ми ги предложиха, но търсих други (става въпрос за детските маратонки)
аз търся 31 номер нещо такова http://www.shopadidas.com/product/index.jsp?productId=2650291&am … mily&colorId=

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 12:56 от 3m

# 46
  • Мнения: 959
има ги същите в аутлета на Околовръстното в София - днес ми ги предложиха, но търсих други (става въпрос за детските маратонки)
аз търся 31 номер нещо такова http://www.shopadidas.com/product/index.jsp?productId=2650291&am … mily&colorId=

Такива подобни имаше в пловдивския outlet.

# 47
ciment4eto, можеш ли да ми дадеш информация за този модел: http://www.stellamadison.com/images/ADICOLOR-COLOUR-SERIES-FAFI.jpg
Дали се внася в България, и ако да - къде може да се намери.. защото в магазините на Витоша и Алабин вече няколко месеца няма изгледи да се появи:)
Ще съм благодарна, ако отговориш на мейла ми, тъй като в момента нямам възможност за чест достъп до интернет - roni_7@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт