Детски градини в Стара Загора?

  • 1 434
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Днес проверих и не сме приети в нито една.Кажете ми какво да правя.Говорих с директорката по телефона и тя ми каза,че децата са подбирани по критерии спуснати от кмета.Към кого да се обърна според вас?

# 1
  • Мнения: 128
Няма ли мами от Стара Загора?

# 2
  • Мнения: 25 447
Обясни по-ясно проблема си. В колко градини бяхте подали документи? С коя директорка си говорила по телефона?
Тези неща по телефона не стават, трябва лично да си там, да висиш, да молиш, да те гледат в очите, когато ти отказват.
Във всички градини в града ли пробва?  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 082
детската градина да не е номер7''Светулка''?

# 4
  • Мнения: 128
Детски градини N13 и N2.Говорих с директорката на N13-там сме подали молба сутринта на първия ден,в който приемаха.В другата градина ми казаха,че не сме приети,защото не сме подали молба още първия ден-иди че ги разбери.Просто не знам какво да правя сега.

# 5
  • Мнения: 2 082
къде се намират тези градини?никакво значение няма кога си подала молбата-обикновено срока е месец.и какви са тези критерии спуснати от кмета.работите ли и двамата родители?толкова нерви изхабих по тези градини и сега започвам пак да се ядосвам...

# 6
  • Мнения: 128
Едната градина е на Ленин,а другата под болницата.И аз се чудя какви са тези критерии,при положение,че и двамата работим/това всъщност било и едно от условията,но уви/.

# 7
  • Мнения: 2 082
отиди в инспектората и обясни ситуацията-още повече,че работите и двамата.това е тел.на г-жата,която е експерт по градините 253109 Аргирова.обади се или по-добре отиди на място и говорете.всички директорки си оставят свободни места...

# 8
  • Мнения: 128
Благодаря за информацията.В понеделник ще действам.

# 9
  • Мнения: 6 243
Подай документи и на друго място. В ДГ № 13 са приети 25 деца, толкова е капацитета на градината - категорична съм, защото синът ми ходи на същото място. Пробвай с градини, които не са в центъра.

Критериите са: (не претендирам, че това е точната поредност)
- братя и сестри на деца, посещаващи същата ДГ
- деца на работещи родители
- сираци
- живеещи в района

# 10
  • Мнения: 128
SLADKA HAPKA,ние отговаряме на две от условията-живеем в района и сме работещи и двамата.Това,което чувам за тази градина е,че се влиза само с ГОЛЕМИ ВРЪЗКИ.При вас как беше?Колкото до други градини-не сме приети и във 2,останалите трябва да го водя с автобус,още повече,че и аз работя.

# 11
  • Мнения: 6 243
Връзки не съм ползвала. Ние не отговаряме само на условието "сираци". Детето ми си има двама работещи родители, живеем до градината. Брат й ходеше в същата градина, но вече е ученик. Така че на това условие отговаряме донякъде. И бяхме на опашката още на първия ден сутринта- документите на дъщеря ми бяха от първите 15.

Ако не я бяха приели там, щях да я запиша в градината на "Хан Аспарух" - в посока Данъчното. Доколкото знам, там има места.

# 12
  • Мнения: 128
Ами ние също подадохме документи сутринта,първия ден,но уви.За тази другата градина сега ли има свободни места?

# 13
  • Мнения: 6 243
Диди, не зная. Пробвай да ги питаш по телефона. След като приеха малката в 13та градина, не съм се интересувала за другите.

Преди месец минавахме покрай тази градина (на "Хан Аспарух") и дъщеря ми взе да реве и да иска да влиза. Попитахме лелите, защото децата още си играеха там, и те ни разрешиха. С една от лелите се разприказвахме и тя ми каза, че току-що са приели ново детенце - става дума за м. май. От там предположих, че имат места, щом приемат в такова "нестандартно" време. Другите градини приемат само през септември.

# 14
  • Мнения: 128
А ти доволна ли си от 13?

Общи условия

Активация на акаунт