Някоя от вас ползвала ли е гарниер нутрис?

  • 2 074
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Искам да се боядисам, защото косата ми е побеляла доста. Досега съм ползвала бои от различни марки - гарниер натуралс, лонда, палете. Но забелязвам, че от тях по време на боядисването кожата на главата ми много щипе.Чела съм, че гарниер нутрис се води подхранваща боя маска. Въпроса ми е доволни ли сте от нея. Кажете ми хубава боя, цената може и да е 10-12 лева, само да покрива добре бели коси. Яд ме е, че на 29 трябва вече да ги ползвам тези бои, но няма начин.  : #Crazy

# 1
  • Мнения: 4 770
И ме ме инересува, като излезе преди 3 год и аз я загледах. Моля, споделете!

# 2
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
аз  също реших да  я пробвам преди два месеца.наистина не щипе скалпа, дори мирише приятно.но в сравнение с други бои е по - малко издържлива.а понеже нямам бели коси, не знам до колко ги покрива.но определено сега ще си взимам друга марка боя

# 3
  • Мнения: 4 770
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Странно! Звучи все е едно е цветен шампоан, ама малко по траен.  hahaha

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами това наистина шампоан оцветител  и за моите бели коси ми покрива то4но седмица, после се показват белите на слепоо4ието! хубава е, но не трайна!л"ореал тука е най-скъпата, но е по-голяма туба и е по-покривна! разбира се, не като мене всеки ден на спорта да се  мия косите!голяма мъка ми са боите не знам ,аз съм доволна от престиж!

# 5
  • Мнения: 3 675
Аз вече се боядисах с нея и съм доволна. Боята изобщо не щипе и мирише много приятно. А балсамът прави косата много мека. Белите коси ми ги покри напълно. Единствено не ми харесва цвета, имам чувството, че косата ми стана по-тъмна с лек червен оттенък, но мисля, че ако повторя още един път със същия цвят косата ще изглежда много по-наситено червена.

# 6
  • Мнения: 1 817
Ползвам я редовно. Много съм доволна!  Peace

# 7
  • Мнения: 4 770
За коя Лореал иде реч?   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт