Летящ хеликоптер или боен кораб, за мен ? или

  • 988
  • 7
  •   1
Отговори
Нещо съм се запалил да си взема играчка хем да е за мен , хем за детето / 8 годинки / момиче. Искам да е кораб или хеликоптер. Обаче.... ако взема хеликоптер , което е по манияшко детето може да го счупи.Ако взема кораб – което може да се управлява по лесно от дете ще й е по –скучно.
Проблемът е , че тя е момиче / дъщеря ми / - а аз съм момче / баща /.
Обаче трябва да има истински кеф и за двама ни за по-добра връзка по между ни.
Много ми се кара и хеликоптер и лодка бих юрнал.
Пиша това за да ми дадете акъл. Така де, слабохарактерн съм и ще ми бъде по лесно да кажа : „Ами хората от форума за майки, жени и клюкарки   Laughing  ме посаветваха това и това.”
Жена ми е свестен агент – аз съм мухльото.
Хайде ме манипулирайте - моля ви опитни жени!


Ekcnpec: Този постинг е редактиран, заради непозволена реклама... Прочетете Правилата на Форума... Ако евентуално имате желание да сключите договор за реклама с Форумите към БГ Мамма... Моля, обърнете се към администраторите на форума... При следващ нерегламентиран опит за реклама, темата ще бъде изтрита...

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 08:55 от Ekcnpec

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Моят мъж донесе лодка - платноходка, с дистанционно, на големия син. Нямаше голям ефект, хем са момчета - седи от почти година окачена на стената. За тазгодишния рожден ден искаше да купува хеликоптер (по същите причини като теб, подозирам), но успях да го разубедя.
За момиче ... какво да ти кажа ... май  нито едно от двете няма да ти помогне за
...за по-добра връзка по между ни...
newsm78

За себе си нищо не ти пречи да купиш каквото решиш Wink

# 2
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Че пречи ли на момичето точно това да му е интересно? Предполагам си има достатъчно кукли, време е да ги заведе на пътешествие Wink Нашия татко купи хеликоптер на сина , още преди да проходи, така че давай! Само не забравяй да купиш куклата, дето ще пътешества.(или дрешки за пътешествието)

# 3
  • Мнения: 503

Проблемът е , че тя е момиче / дъщеря ми / - а аз съм момче / баща /.
Обаче трябва да има истински кеф и за двама ни за по-добра връзка по между ни.
Много ми се кара и хеликоптер и лодка бих юрнал.

Оставам с впечатлението, че търсиш играчка за себе си. Wink Ако искам по-добра връзка с детето си, бих заложила на ежедневното общуване и спортните игри-заедно. Но пък ако и харесват хеликоптери и лодки, що пък не!

# 4
  • Мнения: 87
...инсталирай си "NFS" карбон...и ше играе даже и жена ти... Wink
а може да купиш още два компа и да си играете в мрежа!

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 15:01 от тонколона басова

# 5
  • Мнения: 2 022
Леле, как си падах по кораби и самолети като малка!!!!! И татко ми купуваше модели, които да сглобяваме двамата. Отначало само гледах и се въртях като котка около купа сметана, ама като поотраснах взех да се включвам по-активно. Оттогава имам цяла ескадрила самолети и една флотилия от 5-6 кораба.
Давай, Велков, ти си!  Peace  Купи и двете! Ама заведи щерката да ги изберете заедно!

# 6
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Аз пък много харесвах роботи и трактори като малка и тати постоянно ми купуваше ( пътуваше и носеше от чужбина). Помня, че много се забавлявахме... За цялото ми детство само едно барби ми е подарул и хич не ми хареса !  Joy
Защо не попиташ щерката какво точно й харесва и да отидете заедно да ги разгледате - ако проявява интерес - действай !

# 7
  • Мнения: 447
Залагам на боен кораб! Тъкмо има с какво да те стреля като я ядосаш...

Общи условия

Активация на акаунт