Мъжете са от Марс, жените от Венера.

  • 5 907
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 792
 Ама не точно в смисъла на онази книга, която не съм чела, но по коментарите на челите я съм си изградила някаква си представа за нея.
 Винаги безумно започвам теми, ама хайде. Та става дума за възприятията на понятията разнополово. Провокираме прочетеното в друга тема, която ми припомни един разговор с мъжа ми, по точно от ония лигавенията, когато си се четкаме любвеобилно. Та говорихме си кой за какво харесва и държи на другия, коя му е най-силната страна един вид. И при аргумента от моя страна, че най-ме кефи, че е свестен, човекът до мен се обиди жестоко, защото така се казвало, когато няма какво да кажеш.
  Коментирала съм го това в последствие в различни компании и женската част, винаги кима с разбиране, колко силен аргумент съм извадила, докато мъжката изпада в потрес.
  Та май стана ясно за какво повдигам реч  Laughing

# 1
  • Мнения: 2 811
абе , и аз бих се обидила най много да ми се кефят на свестността. може би не е въпрос на пол, а на его.  другият път му кажи, че е най най най във всяко едно отношение:)))
Държа да отбележа, че много се кефя, че човекът до мен  е свестен. и те разбирам какво имаш предвид. ама все пак:)))

# 2
  • Мнения: 3 447
Ми аз май съм от Марс и разбирам защо се е обидил Laughing Това е малко като да кажеш на жена, че е голяма симпатяга... всъщност имаш предвид, че не е красавица  Simple Smile Плюс това фактът, че жените дълбоко в себе си харесват лоши момчета, е известен дори на мъжете, предполагам...

# 3
  • Мнения: 2 811
да, аз например голям скандал вдигнах като при подобен разговор на въпроса "кое най много харесваш" "че си вярна". е ай сиктир. то си е обидно...

# 4
  • Мнения: 3 447
на въпроса "кое най много харесваш" "че си вярна". е ай сиктир. то си е обидно...
Абсолютно  Joy

# 5
  • Мнения: 765
Съгласна с Дона . Мъжете много добре знаят , че "свестен" и "магнетичен за жените"  не вървят заедно  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 629
Не са разбрани мъжете и туй то!  ooooh! Когато кажа: Остави ми пари, той разбира 2 лева, аз -20. Казвам: На банята и е време за почистване, той разбира, че нещо се оправдавам, аз - че е крайно време да вземе да я изчисти. Като кажа, че нямам какво да облека, той разбира, съм егати и мрънкалото и пак не съм си подредила гардероба, аз - купи ми дрехииииии! Та, така. Добре, че е езикът на "жестовете", та да докараме нещо синхронизирано.

# 7
  • Мнения: 2 792
 Може и да сте прави, аз принципно ни съм от Марс, ни от Венера, не случайно съм се писала в Космоса  Mr. Green


 

# 8
  • Мнения: 7 107
Ауу, знаеш ли че имаш страШни очи!

# 9
  • Мнения: 2 792
 Мю сещам се и друго, вчера говорим да му свърша една работа и аз му казвам "Кажи ми какво искаш, а не как да го направя" и той "Ами отиди влез си в пощата, направи това и това"  ooooh!

 
Съгласна с Дона . Мъжете много добре знаят , че "свестен" и "магнетичен за жените"  не вървят заедно  Grinning

  Да ми беше дал по ясна насока в разговорът, неговите мотиви бяха, нещо от рода ставаш за майка, как да му се изцепя, ти пък си "много секси" при това положение  Mr. Green.

# 10
  • Мнения: 6 155
И аз бих се обидила на "свестен" Crossing Arms
Ми така де, имам толкова много други качества   ...и скромност не ми липсва Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 629
За мен, сериозно, свестен е черешката на върха на тортата. Свестен означава мил и човеколюбив, който умее да те разсмива, но и да те прегръща когато имаш нужда, свестен е, когато храни случайно куче, когато те харесва и с немита коса, когато си му родила деца и не съжаляваш за това... Кво по-хубаво от това, а?

# 12
  • Мнения: 3 447
Права си, Мю, но е върхът на черешката от наша гледна точка. Ние се вдъхновяваме от лафове като "искам да си майка на децата ми" и прочее.
Аз си паднах по Милото, когато го видях да превързва счупения крак на един щъркел. Но когато години по-късно му го признах, той ме погледна с недоверие и промърмори нещо за мъжкия си чар  Simple Smile

# 13
# 14
  • Мнения: 3 423
Крайно време е да я прочета тая книга.
Имам я. Трябва ми малко ноу-хау.

Общи условия

Активация на акаунт