стол за кола NEo NAto, доволни ли сте от марката?

  • 817
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, смятам да купя стол за кола марка NEo NAto MOntza, ако някои ползва или е ползвал такъв може ли да ми сподели дали е доволен, защото нищо не съм чувала за тази марка, а го намерих сравнително изгодно?КОлебая се между него и един на CAm до 18 кг.

# 1
  • София
  • Мнения: 928
За тази марка и аз не съм чувала нищо. По-добре си купи на САМ. Поне са доказана марка.

# 2
  • София
  • Мнения: 47
производителят на NeoNato и Cam е един и същ. всичките им продукти са абсолютно идентични, разликата е само в комбинацията на цветовете. иначе и качеството е еднакво.

# 3
  • София
  • Мнения: 412
Цитат
производителят на NeoNato и Cam е един и същ. всичките им продукти са абсолютно идентични, разликата е само в комбинацията на цветовете. иначе и качеството е еднакво
Peace

# 4
  • Мнения: 5 255
ДА, доволна съм от марката NeoNato  Peace
Ползвала съм и продължавам да ползвам техни продукти  Peace
Както са казали преди мен - CAM и NeoNato са 1:1, с разлика в десените.
В момента ползвам този модел Grand Tour.
Ето инфо за модела, който си харесала Monza  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
Доволна съм от тази марка-такава ни е количката. Ползвам я вече 3-та година/за втората девойка/  Grinning и продължавам да откривам нови неща за функционалността й. През този период е видяла бая зор-карах я на вилата по двора ,през дупки и разкопани улици, по калдаръм и прочие/тъй като сменихме 3-4 квартала и с различни настилки/.По стълбите я вдигах и  качвах, а кото натежа - дрън дрън по всяко стъпало. Честно казано съм изненадана, че още е жива и е ок. Материята й не е хлъзгава и не запарява-прудполагам и на столчетатат е така.Поддържа се лесно-пам в пералнята.
Мисля ,че нещата са им качествени.

# 6
  • Мнения: 386
NEO NATO & CAM е едно и също. Аз лично съм доволна от техните продукти, качествени са Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 298
Точно за столчето не мога да кажа, защото ние се спряхме на Макси Кози, но от тази марка съм доволна - втората ни количка е НеоНато, супер е, много съм доволна и детето също си харесваше да седи в нея, за разлика от първата, която й беше неудобна за седяне. И сгъваемата ни кошара е НеоНато - доста по-различна е от тези на Чиполино, що се отнася до пластмасата, това се вижда и с просто око. На САМ (същия производител) ни беше бънджито, но там няма с какво да сравнявам  Laughing. Така че сигурно което и от двете столчета да избереш, ще си доволна.

Общи условия

Активация на акаунт