Колко време ви е нужно?

  • 2 128
  • 52
  •   1
Отговори

Анкета

Колко време ви трябва, за да се приготвите сутрин за работа /или излизане изобщо/?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 10 юни 2007, 13:48

  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм от туткавите и помотващите се  Blush Обичам да ставам преди всички останали в къщи, да си изпия кафето на спокойствие и да съм първа на опашката за банята... Mr. Green Което не значи, че мъжът ми не ме чака после нервно в колата... Mr. Green
При вас какво е положението?

# 1
  • Мнения: 22 343
Обикновенно с къпането съм готова за 30мин. Не обичам да закъснявам за това ставам около час по-рано.)

# 2
  • Мнения: 1 364
Зависи къде ще ходя. Сутрин се оправям за половин час.

# 3
  • Мнения: 2 936
отговор 3  Peace
и при мен зависи къде ще ходя,но половин-един час ми е достатъчен!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз не обичам да бързам, предпочитам да имам достатъчно време. ( което не означавава, че се моткам...)
от половин до час са ми достатъчни Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
И аз ставам първа и след това мъжът ми ме чака нервно в колата  Laughing
Признавам си, туткава съм. Освен това времето ми сутрин е разчетено до секунда и ако се случи нещо непредвидено, което  е задължително покрай детето, целият ми план за сутринта пропада и се стига до нервно свиркане с клаксона.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Около час - час и нещо обичам да имам, за да си изпия кафето на спокойствие и изобщо - да се оправя спокойно. Иначе и за 10-15 успявам да се приготвя (заедно с кафето), ако е зор.

# 7
  • Мнения: 5 140
Не обичам да бързам - нужен ми е от половин до 1 час

Това е моят отговор.

# 8
  • Мнения: 101
От половин до един час. Сутрин все не ми стига времето.

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
10-15 минути - душ, кафе, лек грим.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
По принцип, ако бързам, ми е нужен около половин час след ставането и съм готова - това за избор на дрехи, грим, прическа. Но иначе, за да си пийна кафенце на спокойствие и да се наглася - около 1 час.

# 11
  • Мнения: 2 229
Зависи къде ще ходя. Ако ще се "контя" - час, час и половина, иначе за половин час съм в приличен вид.

# 12
  • Мнения: 765
Час - час и половина според зависи .
Все пак само докато се оправя с малката и я пратя на ясла минават около 30 минути .
После правя кафе , после го пия , после душ, после обличане , лек макиаж   Flutter и едва тогава съм готова да тръгна . Към 10 се дотътрям в офиса , където вече са свикнали и никой не очаква да идвам навреме в 9.30 .

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Освен това времето ми сутрин е разчетено до секунда и ако се случи нещо непредвидено, което  е задължително покрай детето, целият ми план за сутринта пропада и се стига до нервно свиркане с клаксона.

Ох, и при нас е същата история... Rolling Eyes
На всичкото отгоре майка ми ми върви по петите и ми "напомня", че ме чакат долу, с което допълнително ме изнервя и още повече се замотавам... ooooh!

# 14
  • Мнения: 5 183
Над 4ас  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт