Незнам какво да сготвя:

  • 3 641
  • 4
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Мислих да пиша в темата  "Искам да попитам"-"Аз ще ти отговоря"  , но видях, че става въпрос за нещо, което не сме разбрали в дадена рецепта, а аз търся направо рецепта.

Дайте идея какво да сготвя- имам свинско, наденички, бекон, зелени чушки, праз, сос Бешамел, зелени маслини, лимони, портокали...какво мога да сътворя (и естествено имам и картофи и ориз Mr. Green )

Та можете ли да ми дадете лесна и бърза рецепта, защото наистина незнам какво да сготвя newsm17

# 1
  • Мнения: X
Задушени картофи в гювеч (или пържено-задушени в тиган) с бекона, чушките и праза на ситно.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Ами можеш да наредиш в гювеч:
ред картофи - ред свинско - ред картофи - ред наденица - ред картофи - ред бекон
Между редовете можеш да поръсиш на ситно нарязани чушки и праз
Най-отгоре - резенчета лимон.
Слагаш да се пече около 2 часа. Накрая заливаш отгоре с бешамела и допичаш още малко с отвеорен капак.
Естествено - между редовете слагаш мазнинка и подправки по желание.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Реших да направя така:
Запържвам леко наденичките, махам ги и в тенджерата ще сложа картофите, праза, зелените чушки и малко морков (да се позадушът добре).След това ще ги сложа във фурната, с наденичките, отгоре ще сложа кръгчета домат, бекон, ще го запека и накрая ще залея с бешамеловия сос.
Дано само да стане вкусно Laughing .
Мишенце, Валя, благодаря ви за идеите  bouquet

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
DSS (Danimira), чакаме за резултата после!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт