Варненки, кажете добър л.лекар във ВЛАДИСЛ

  • 526
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
До сега бях в Младост и не ми се ще да споменавам името на личната си лекарка, защото нямам думи за нея, а зная ,че веднага ще започнете да ме опровергавате(а аз я боготворях преди,докато се разболя бебока).Детето ми е 2 дни с температура 39 градуса ,а тя го лекува по телефона, няма време да доиде , а ме праща в спешния (аз пък нея,ще чакам)Изписва ми по тлф. аналгин за бебе на 6 месеца.Та  сега сме във Владиславово и ако знаете добър лекар, който няма да ме рекетира всеки път когато заведа детето си и наистина провежда консултации както трябва, моля Ви пишете.Благодаря Ви предварително

# 1
  • Мнения: 914
Здравейте ,прочетох въпроса ти със закъснение Аз съм от Варна ,от Владиславово но много надалеч Определено смятам ,че 39 е много сериозна темп за дете на 6 мес Не чакай никаква лекарка а бързо се обръщай в Спешното или търси друг лекар Пиши как сте Желая ти успех

# 2
  • Мнения: 29
Благодаря, ами мина ни.Ходихме на спешния естествено,там ни казха зачервено гърло и изписаха антибиотик.Видях, че има едно топче на врътлето(линфен възел).Днес дадохме кръв утре ще ни кажат релзултатите.Няма да казвам колко ме е страх.

Общи условия

Активация на акаунт