Подсилване на имунитета

  • 878
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 277
Иска ми се да си подсиля имунитета, тъй като непрекъснато гъбясвам и ми се лепват разни бактерии  Sad  А не ще да е до хигиената, защото смятам, че поддържам доста добра такава.
Някой би ли препоръчал нещо за подсилване на имунитета?
 Единственото, което съм прилагала, е влагалищни промивки с Лактацид за имунитета ми в тази област. Има известен ефект, но май не е достатъчно.

# 1
  • Мнения: 468
http://www.enterosan.net/products.php - двата продукта с/у гъбични инфекции.

Консумация на така наречените алкални храни, избягвай захар и стрес. Ако хигиената е прекалена също може да се гъбясва /унижожава се нормалната флора и така се "лепят" гъби/. Изхвърли бельото, което си носила в моменти с активна гъбична инфекция - бъди сигурна, че въпреки прането гадовете не са унищожени и си живуркат там. Трябва да се ползва памучно бельо и да се избягват прашки.

Общо взето гъбите са упорита паплач, има много изписано и много препатили. На мен ми трябваха около 2 години за да се оправя напълно, но се справих. Мнозина твърдят, че хомеопатията помага много в такива случаи. Не бива да се забравя, че рецидивиращите гъбични инфекции са само следствие на нещо, което се случва вътре в тялото, следователно лекуваме/оправяме първо "нещото" и тогава може да се мисли за окончателно/трайно ликвидиране на проблема.

Успех!

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
aneta lolova
Цитат
Мнозина твърдят, че хомеопатията помага много в такива случаи. Не бива да се забравя, че рецидивиращите гъбични инфекции са само следствие на нещо, което се случва вътре в тялото

 Точно така е Анета, гъбички не се развиват там, където няма "почва" , предразположеност към това. И обратното, например Антибиотиците подготвят почвата за гъбични инфекции във влагалището, убивайки там полезната, със защитни функции микрофлора. Хомеопатията се опитва да направи човек невъзприемчив към вируси, бактерии, гъбички и ... стресове. Да живее в хармония със себе си и със заобикалящата го среда. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 277
Ами уж спазвам всичко това - ям много рядко захарни изделия, ям много кисело мляко (колкото и да не го обичам), нося памучно бельо без прашки, но.... гъбите пак си се появяват отвреме навреме.  #Cussing out Всъщност това, което повече ме притеснява, е един стрептокок, който не може да се излекува и затова искам да взема да си подсиля имунната система, та да се справи организмът ми с него.

Общи условия

Активация на акаунт