въпрос към мъжете

  • 2 962
  • 24
  •   1
Отговори
Започна да ми се случва твърде често и винаги по-един и същ начин се развиват нещата,а не искам така,искам да има продължение!Не знам на мен ли нещо ми се губи или просто такъв е животът!Става въпрос,за това..............
Харесвам даден мъж,много...виждам и усещам,че и той мен,непознати сме,седим примерно на различни маси или нещо такова,гледаме се като мишоци няколко часа,моля се да направи нещо,искам да направи нещо..........но накрая аз си тръгвам,той ме поглежда още веднъж и.......това е!Нищо!!!
И със всеки изминал път ставам все по-тъжна и се отчайвам!!!
Давам нужните сигнали,защо се получава така,а виждам че и обекта се вълнува!Защо не предприема нищо?Защо?Какво трябва аз да направя още?Защо аз?Как се прави в такива ситуации?Кажете ми мъже,моля!!!Отчайвам се така!

# 1
  • Мнения: 750
Moже да е въпрос към мъжете, но аз бих направила така:
Като видя, че до 20мин, да речем, не прави нищо-не идва да се заговорим, не ме кани на неговата маса....- и съм сигурна, че ми харесва на вид, отивам при него с цел номер едно- да го погледна отблизо, номер две- да чуя гласа му, номер три, поне засега- като си отвори устата да каже нещо, да не ме лъхне на.....ти ще си знаеш в случая. Та, отивам аз, добър ден викам или здарвейте или квото е, бихте ли дошъл на нашата маса, да пийнем по едно? Или пък, в зависимост от тва какво ми мине през главата на момента, мога да си изпрося покана при тях. Все ще измисля за какво да говоря, то ще си проличи. Ако не съм сама, би следвало да покани и приятелката ми да се присъедини. Ми ще пийнем, независимо какво. Ако продължи да ме гледа пак така, а и аз се уверя, че поне на първо четене го харесвам, може и да си тръгнем заедно. Зависи вече наистина ти какво точно желаеш. Не ми се струва кой знае каква философия да отидеш при него. Щом си избрала тоя начин за действие- давай. Но се пази, ей! Не бих си легнала с него веднага!

# 2
Значи аз съм жена на 35,малко съм резервирана!Мъжете за които говорим са горе-долу на моите години или малко по-големи,не става въпрос да сме на дискотека,там е лесно.........
В ресторант сме да речем,но по-тежък.Не върви аз да ида,ако обаче въпросният мъж дойде......супер,това искам!Дори и като сексуален обект да ме харесва само,нямам нищо напротив,но защо не предприемат нищо?!Ето тази вечер ми се случи пак и си тръгвам накрая ,минавам покрай масата,поглеждам го,той вперил поглед в мен,аз си тръгвам сама...........и нищо....молех се да стане,да ме догони на вън,вървях бавно....нищо!!!

# 3
  • Мнения: 46 434
Отави си номера на телефона на масата и си тръгни Simple Smile ако правилно си разгадала сигналите- ще се обади  Simple Smile

Имай предвид и че може да попадаш на такива, които са "на диета" и само четат менюто Mr. Green

# 4
  • Мнения: X
Почерпи го питие-както правят по филмите.

# 5
  • Мнения: 589
А ако те гледат поради други причини,пък ти да си го тълкуваш неправилно? newsm78
  Аз веднъж така се ядосвах,позагледах един пич,гледам-и той ме гледа,пък то се оказа,че на ризата ми се скъсало копче,беше се отворила една гледка Joy

# 6
  • Мнения: 80
Може би е женен. И просто се наслаждава всеки ден на твоята красота и не смее да предприеме нищо друго, понеже се страхува да не се задълбочат нещата. Thinking

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Може да се е чудил ти защо го гледаш и да не би да се познавате отнякъде.


# 8
  • Мнения: 545
нещо от сорта на 'виждали ли сме се някъде' с резервното 'припознах' се е банално, но ако иска да заговори - ще го направи.

# 9
  • Мнения: 1 047
1. Усмихваш му се и вдигаш чашата си с питие към него за наздраве и после отпиваш.
Изчакваш известно време и ако той не предприеме нещо,
2. Чрез сервитьора го каниш на твоята/вашата маса или питаш дали е удобно вие да отидете при него или го черпиш питие.
Ако е станало късно за горните две стъпки, тръгвайки си минаваш покрай него и го питаш:" Извинете,познаваме ли се от някъде? Ако той се спече, не си тръгваш, а продължаваш: ".............Имам чувството, че съм Ви виждала някъде.................Или ми приличате на някого.........Да са Ви давали по ТВ?.............. и започваш да изброяваш места, от където е възможно да се познавате. В паузите, той би трябвало да Ви покани да седнете или да отидете някъде другаде заедно, освен ако не е абсолютен спеч (като мен).
Ако все още му се кефиш,а той не подава ръка, може да си оставиш визитка/ тел. номер, макар вероятността да ти се обади после е малка.

И помни,че да стане заварката е нужно да дадеш всичко от себе си,а не да чакаш някой друг да го стори.
Защото часовника тиктака.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Може по някакъв начин да ги плашиш, т.е. ти да си мислиш, че ги предразполагаш с поглед, пък да не е така...
Аз бях така - мислила съм си, че подавам верния сигнал, но после са ми казвали, че изглеждам надута и не смеели да ме заговорят, въпреки желанието...
Поговори с някой близък от обкръжението си, който те е виждал в такива ситуации, може да получиш ценни съвети...

# 11
Може по някакъв начин да ги плашиш, т.е. ти да си мислиш, че ги предразполагаш с поглед, пък да не е така...
Аз бях така - мислила съм си, че подавам верния сигнал, но после са ми казвали, че изглеждам надута и не смеели да ме заговорят, въпреки желанието...
Поговори с някой близък от обкръжението си, който те е виждал в такива ситуации, може да получиш ценни съвети...



това наистина са ми го казвали!

# 12
# 13
  • Мнения: 75
murmorkoto e ima gotina ideq, ako iska6 q poslu6ai Simple Smile

# 14
...ако обаче въпросният мъж дойде......супер,това искам!...

Кой пък не го иска това?!

Първа стъпка, така като гледам, е да минеш на диета откъм розови филми и книжки. Уж си на 35 па пърхаш като четвъртокласничка.

Общи условия

Активация на акаунт