UV защита когато излизате навън...

  • 2 797
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 077
Онзи ден бях на кафе, ама така седнах, че за 30-те минути престой там ме напече слънцето фронтално и сега съм с изгоряло лице, деколте и рамене Confused Да не говорим че кожата ми е прекалено бяла...
Не съм свикнала да се мажа с нещо тип "плажно мляко/спрей" които се ползват на плажа, при условие че не съм на плажа, а навън.
Идват ми мазни и неприятни дори на плажа, камо ли ежедневно когато излизам.
Но, слънцето е отровно и макар че не съм на море, добре е да се мажа с нещо.
Идеи? Вие как процедирате?
Ако трябва, ще се пръскам със спрей някакъв, примерно онзи на Нивеа - помня, че миналата година на морето ми попиваше добре и не го усещах неприятно Thinking

# 1
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Крема за лице винаги трябва да е с фактор 15,а за тялото е хубаво пак козметика с фактор щом си много бяла

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз ползвам ежедневно тониращ крем за лице на Авене с 50 фактор.

# 3
  • Мнения: 2 936
аз използвам крем за лице с 25 фактор!

# 4
  • Мнения: 9 077
Кремът ми е на Лореал, ама...май няма защитен фактор newsm78
Ще го сменям така или иначе...но, проблемът е, че при мене фактор 40 идва нисък - винаги изгарям с нисък фактор Confused
Ами за тялото - то май ми е по-големият проблем...

# 5
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Има на Авен 50+ фактор,което ми обясниха,че защитава достатъчно лицето

# 6
  • Мнения: 2 849
Използвам само крем за лице с УВ защита .Щом си толкова бяла ,мажи се със слънцезащитно мляко .Пробвай на Делиал млякото .

# 7
  • Мнения: 9 077
Сега се сетих, че ФДТ ми е със фактор 15, ама това е прекалено малко Blush

# 8
  • Мнения: 167
Аз ползвам ежедневно тониращ крем за лице на Авене с 50 фактор.

И аз така - през цялата година.

# 9
  • Мнения: 5 539
Лицето си мажа с Авен 50+, а тялото с един плажен лосион, който ми е останал от миналата година, Делиал 12ф-р. Това за разходки в града Simple Smile
А иначе бързо хващам тен, макарч е по принцип съм бяла. Само от ходене по улиците вече имам много лек приятен карамелен загар.

Стеф, ф-р 40 е доста висок, как е възможно да ти е слаб? Rolling Eyes Може би трябва да нанасяш по-често? Или ползвай по-гъст вариант - например Авен имат 50+ лосион и 50+ крем. Все си мисля, че кремът ще предпазва повече, понеже е по-гъст.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 160
Вече слънцето е толкова силно  ,че трябва постояно да се използва крем с UV защита  Peace

# 11
  • Мнения: 2 829
аз използвам --за около очите на авен 50 фактор и сити блок на клиник-40 фактор

# 12
  • Мнения: 120
VICHY  с фактор 50.  Много е добър! Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Целогодишно ползвам крем за лице с UV защита,но сега се чудя и за тяло какъв да си взема.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 768
Ползвам дневен крем с 15 фактор и върху него тонален на Биодерма 50+.

Общи условия

Активация на акаунт