упражнение за ускоряване на разкритието?

  • 5 800
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Момичета, някоя от вас да е чувала за упражнение, което може да помогне в процеса на раждането за получаване на разкритие по бързо?

Една позната ми разказва за нейна приятелка, която освен дишане при раждането е правила и някакво упражнение, за да получи по бързо разкритие и момичето смятало, че то много и е помогнало. За съжаление няма как да я питаме сега какво е било въпросното упражнение...

# 1
  • Мнения: 114
Аз не съм чувала за такива упражнения, но ако има с удоволствие ще се информирам за тях и ако се наложи да ги приложа.

# 2
  • София
  • Мнения: 663
за упражнение не съм чувала newsm78, но ходене/раздвижване много помага след получаване на първите контракции. активно ходене му е майката, без сядане колкото и да боли. аз така от 4 на 7см за 1час някъде, но всичко си е индивидуално де. 
ще следя темата bouquet

# 3
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Вижте това: http://www.yoga108.info/naput.html

Клечането мн. помага (клекнали, с разтворени макс. колене), когато разкритието се забавя.
Както и в линка пише, целувките също са мн. добро средство, но ест., таткото трябва да е до вас. Ако се смущавате от толкова голяма близост в този момент, нежното докосване и милване, също вършат работа.

Общи условия

Активация на акаунт