ЛИПОСУКЦИЯ-ЗА ИЛИ ПРОТИВ

  • 8 475
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Мили мами,
 Хайде да си поговорим за излишните килца Sad.Родих преди година и два месеца а все още не сам смъкнала излишните тлъстинки въпреки диетите, спорта и  всички ограничения на които се подлагам.Замислям се за липосукция но ми се иска първо да се посъветвам с вас.Моля споделете с опит или без -все ще е полезно.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 193
ЗА-ако след липосукцията си промениш начина на хранене и започнеш да се храниш здравословно-ограничаване на сладкото до минимум, повече пълнозърнести продукти, богати на фибри, повече зеленчуци,богати на фибри, чисти мазнини-зехтин, краве масло, плодове. Всичко това в умерени количества и някакъв вид спортна дейост
ПРОТИВ-ако след липосукцията продължиш по стария начин на хранене-от всичко по много и начесто(ако не си се хранила така моля за извинение)

Най-простичко обяснено липосукцията е изпразване на мастното съдържание на мастните клетки, а не тяхното унищожаване, т.е. после те пак могат да се напълнят, ако не се внимава какво се яде.Т.е. главозамаяни от страхотното тяло лесно може да се отпуснем и да почнем пак да се храним напълняващо
Благодаря за вниманието bowuu

# 2
  • Мнения: 208
Липосукцията е доста опасна интервенция - добре си помисли за рисковете преди да се решиш на това  Peace

# 3
  • Мнения: 634
На мен ми изглежда ужасно гадно, не бих се подложила Confused

# 4
  • Мнения: 649
За липосукцията съм, но трябва да продължиш да следиш теглото си и да внимаваш и след това. Аз също съм се замисляла за такава интервенция и затова ще следя темата с интерес.

# 5
  • Мнения: 1 243
Тонимирка а вярно ли е че след липосукция започват да се качват килограми на места кадето до тогава не си имала проблеми?Ако си си направила на корема -започваш да трупаш на бедрата или това е поредната измислица?
 Решила сам да пробвам с диети и спорт и ако до края на лятото не успея "лягам под ножа"

# 6
  • Варна
  • Мнения: 5 193
А това не знам  tsve_te -защо да качваш на места, където не е имало нужда да махаш-т.е. ако имаш плосък корем,но пък много широк ханш, защо след като си оправиш бедрата ще качваш на място, където всичко си е наред....?
Това, което е важно за Липосукцията е,че тя не унищожава мастните клетки,т.е. нямаш гаранция че после пак няма да напълнеееш, но това  е така и с диетите -и при тях става изпразване на мастното съдържание и после лесно се връща, ако продължиш по стария начин.Не съм запозната в детайли-просто не съм се интерисувала, но това го знам от една докторка-анестезиолог, която присъства на подобни операции.В крайна сметка, важното е да не напълняваш после.
Защо си толкова решена на тая операция, пробвай с някой режим по-дългосрочен, а не диета за седмица-две, сигурна съм че ще има резултат.Едва ли е толкова спешно да свалиш много килограми за кратко време

# 7
  • Мнения: 861
Тонимирка а вярно ли е че след липосукция започват да се качват килограми на места кадето до тогава не си имала проблеми?Ако си си направила на корема -започваш да трупаш на бедрата или това е поредната измислица?
 Решила сам да пробвам с диети и спорт и ако до края на лятото не успея "лягам под ножа"

Това и аз съм го чувала. И си помислих, че не харесвам това, че съм закръглена в ханша, ама някак съм си свикнала така пък и казват, че е по-женствено. Ами ако след такава интервенция стана от другия тип, дето му викат андроидно напълняване-трупане в талията и ръцете. Да ви кажа не ми се рискува. А и ме е страх. Мъжът ми никога не би го одобрил. А иначе изглежда така примамливо да ти изрежат тлъстинките. Ще изглеждам така, както пред огледалото, когато с длани си прикрия няколко см от бедрата   Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 140
Определено съм против.
По добре спорт и диета.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Правила съм си на бричове. Резултатът е идеален. Не е вярно, че после се трупа в други области, трупа се равномерно. След раждането свалих кг, но имам още около 10 - равномерно съм заоблена.
Преди да правя каквото и да било, проучих внимателно. Мнението на лекарите е, че липосукцията е препоръчителна, ако имаш някакъв конкретен проблем за коригиране (бричове, колене и т.н.), а не за общо отслабване. Ако имаш нужда да отслабнеш по принцип-диети, спорт и масажи.

# 10
# 11
  • Мнения: 636
Aз съм за. Ако се прави от добър хирург.
Не е вярно, че само се изпразват мастните клетки. Те направо се унищожават, изсмукват ги естествено не всички. Затова не се дебелее на същото място.

# 12
  • Мнения: 170
Точно така е .През бременноста напалнях 23кг и сега страдам от това.Брича ми сега се вдигна на паласки гръб и ръце.Сега се опитвам с диети и масаж.Отслабнах малко но фигурата ми не е същата като преди
А това не знам tsve_te -защо да качваш на места, където не е имало нужда да махаш-т.е. ако имаш плосък корем,но пък много широк ханш, защо след като си оправиш бедрата ще качваш на място, където всичко си е наред....?
Това, което е важно за Липосукцията е,че тя не унищожава мастните клетки,т.е. нямаш гаранция че после пак няма да напълнеееш, но това е така и с диетите -и при тях става изпразване на мастното съдържание и после лесно се връща, ако продължиш по стария начин.Не съм запозната в детайли-просто не съм се интерисувала, но това го знам от една докторка-анестезиолог, която присъства на подобни операции.В крайна сметка, важното е да не напълняваш после.
Защо си толкова решена на тая операция, пробвай с някой режим по-дългосрочен, а не диета за седмица-две, сигурна съм че ще има резултат.Едва ли е толкова спешно да свалиш много килограми за кратко време
#Cussing out #Cussing out

# 13
  • Мнения: 1 975
Точно така е .През бременноста напалнях 23кг и сега страдам от това.Брича ми сега се вдигна на паласки гръб и ръце.Сега се опитвам с диети и масаж.Отслабнах малко но фигурата ми не е същата като преди..............
#Cussing out #Cussing out

Не можах да разбера нещо newsm78 Преди да забременееш си си правила липосукция на бричовете и след това си напълняла на паласки и гръб, така ли newsm78

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Aз съм за. Ако се прави от добър хирург.
Не е вярно, че само се изпразват мастните клетки. Те направо се унищожават, изсмукват ги естествено не всички. Затова не се дебелее на същото място.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт