Моля за помощ!Това нормално ли е?

  • 1 570
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Бременна съм в началото на 8г.с. и всичко вървеше нормално-гадене,повръщане и болки и напрегнатост в гърдите.Но вчера сутринта като се събудих усетих,че гърдите вече не ме болят и нямаше го това напрежение в тях ...все едно никога не са ме болели.Обадих се на доктора и той първо ми каза ,че не било нормално после като ме видя на ехограф каза,че е нормално и е различно за всяка жена.Но все пак не е ли твърде рано да спират да ме болят???Страх ме е да не би това да предвещава спонтанен аборт!!! CryМного съм объркана и притеснена.Много Ви моля ако на някоя от вас се е случило нещо такова да го сподели.Между другото док ми каза ,че било рано още да се види сърчице! CryМоля Ви пишете!Предварително благодаря на всички!

# 1
  • Мнения: 4 447
Спокойно, нормално е. Peace

# 2
  • Мнения: 463
За цялата си бременност не съм повърнала нито веднъж, нито са ме болели гърдите, нито пък съм почуствала какъвто и да е дискомфорт. Наслаждавай се на състоянието си.

# 3
  • Мнения: 114
Аз и със двете лременности не съм имала никакви проблеми първите 3-4 месеца-гадене, повръщане и т.н.Нормално е не се притеснявай.При всички е различно.

# 4
  • Мнения: 2 807
Mi6ana , честита бременност!   bouquet
За болката в гърдите - радвай се, имаш едно неприятно усещане по-малко  Wink

Гърдите си никога не съм чувствала напрегнати - нито големината и формата се е променяла.
Промени само в цвета на ареолата  Wink
Става въпрос и за трите бременности.
Имах най-леките и прекрасни бременности, при все че бяха 3 за за само 4-ри години  Grinning

Наличието или липсата на промени в гърдите НЕ влияе на продължителността на кърменето - изпитано  Wink

Наслаждавай се спокойно на растящия в теб живот!  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 393
 Нормално е,много жени въобще не чувстват напрежение в гърдите.Но пък в 8 седмица би трябвало да се види сърцето,може би има разминаване в изчисляването на термина и реалната бременност.Не се притеснявай излишно,всичко ще е наред! Peace

# 6
  • Мнения: 2 818
Нормално е Peace
А сърцето може да се види, но много зависи от самия апарат! За справка - на мен в 9гс не видяха сърдечна дейност на доста стар видеозон, а само три седмици по-късно на значително по-качествен се видя всичко, дори пола!

# 7
  • Мнения: 724
Мен също не са ме болели гърдите.Някъде към края на трети месец ми пораснаха малко и до сега са си едни и същи.Не се притеснявай не мисля че това е показател.

# 8
  • Мнения: 92
Благодаря Ви мили мами за бързите отговори!  bouquetНаистина ме поуспокоихте.Аз знам,че не е задължително да ти се гади,да те болят гърдите и т.н.но самият факт ,че ме боляха ужасно и само за една нощ всичко изчезна ме кара да се тревожа.Дано всичко да е наред с моя бебок! PraynigБлагодаря Ви още веднъж!

# 9
  • Мнения: 2 677
Първо, честита бременност! Желая ти леко и свежо бременеене занапред!
А по въпроса ти - не се притеснявай, напълно нормално е. При мен същите симптомите изчезнаха така, както и се появиха - изведнъж.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 813
И при мен в един момент спря напрежението в гърдите.
Лека бременност!

# 11
  • Мнения: 1 455
Нормално е,сега най-важното е да не си пълниш главата с притеснения.
Първата ми бременност изобщо не я почуствах до към 4-ти месец,а втората след 9-тата седмица изведнъж спря да ми се гади.Не се тормози и Успех Hug

# 12
  • Мнения: 4 546
нормално е.
и при мен изведнъж спряха болките. после пак по едно време се появиха.

# 13
  • Мнения: 4 784
Това са дребнави неща, не си разваляй бременността с такива размисли. Нормално е. А и всяка бременност си има своите особености. Радвай се, че не усещаш нищо. Аз моите цици сама не можех да си ги пипам от болка и напрежение.

# 14
  • Мнения: 983
За цялата си бременност не съм повърнала нито веднъж, нито са ме болели гърдите, нито пък съм почуствала какъвто и да е дискомфорт. Наслаждавай се на състоянието си.
И аз така  Peace .............до началото на осмия месец, но след това проблемите ми бяха от друго естество  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт