За острова

  • 2 412
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Върви едно доста блазнещо промо на шоу, което предстои да стартира тази година. За онзи остров на изкушенията, може би сте го мернали по Нова. Бихте ли се явили на кастинга за участници с половинката си?

# 1
  • Мнения: 2 237
Май не бих.Признавам открито,че дори и безумно да го обичам не бих издържала  и ще се поддам на изкушенето.Както и той вероятно би се поддал,неведнъж е показвал че цени женската красота и флиртува при всеки удобен случай.Но ще бъде интересно шоу,ще гледам с интерес.

# 2
  • Мнения: 4 733
Но ще бъде интересно шоу,ще гледам с интерес.
Ще бъде мазохистично шоу по мое мнение. И аз не бих, признавам. Най-ме впечатли в сценария това, че няма материална награда. Верно си е, голяма проверка ще е за която и да е връзка.

# 3
  • Мнения: 368
Не бих се явила. Не, защото бих се поддала на изкушението, вярвам безумно и на мъжа си.
Просто не мога да приема това, че се създава едно шоу, чиято цел директно е да създаде интрига, скандал, раздяла в една двойка. Е, това просто не го разбирам. Бяга далече от моите принципи.

# 4
  • Мнения: 1 417
Моя мъж онзи ден ми вика`Изпрати ме на о-ва на изкушенията, ще ме пращташ на Сървайвър...`чак сега се светнах къде искал да ходи, аз мислех че някъв филм гледа Confused Ама то и мене трябвало да ме взема, както разбирам Mr. Green
Това в кръга на майтапа, иначе явно ще е поредното шоу подходящо за бг. аудиторията - интрижки, раздяли, скандали

# 5
  • Мнения: 765
Има условие участниците да нямат деца . Иначе бих .  Grinning

# 6
  • Мнения: 4 733
Верно ли?! Аз такова нещо не съм чула...  Rolling Eyes Разбрах само, че не бива да са семейни, а само да живеят на семейни начала. Това за децата къде го чу или прочете?
 Ако си права значи интригите наистина ще са големи и това условие за липса на деца подсказва, че скрупурите са надделели у сценаристите  ooooh!

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Има условие участниците да нямат деца .

Тю-ю, язък! Тамън мислех да се запишем. Кога друг път ще ни излезе късмета такива засукани моми и младежи да ни свалят. Joy

# 8
  • Мнения: 765
Мда , това е условието на американците , които дават лиценза- голям процент от двойките се разделят след авантюрите си на " острова на изкушенията " и затова .

# 9
Знам,че няма да се изкуша,защото ще си поставя за цел да бъда желязна, а и много обичам приятеля си, но не бих искала да участваме, защото смятам, че е унизително и пошло. Не знам какво е това желание в хората да се хранят с клюки и чужди скандали  Stop

# 10
  • Мнения: 8 999
Бих участвала без никакви притеснения - защо да не ни се покълчотят малко красавици и красавци, при това на екзотичен остров. Само че няма награда! Да си гледат работата. Дори няма да следя шоуто.

# 11
  • Мнения: 10 602
Сутринта си говорихме за това шоу и аз казах, че ако се явим ние със сигурност ще спечелим. Мъжо отговори "Благодаря за доверието."
Не знаех за условието да няма деца.

# 12
  • Мнения: 1 733
Не бих се явила. Не, защото бих се поддала на изкушението, вярвам безумно и на мъжа си.
Просто не мога да приема това, че се създава едно шоу, чиято цел директно е да създаде интрига, скандал, раздяла в една двойка. Е, това просто не го разбирам. Бяга далече от моите принципи.
Peace Peace Peace

# 13
  • Мнения: 4 733
 И какво точно ще се проверява на връзката newsm78 Че те същите изкушения си ги има и в реалния живот, нужно ли е да се вадят на показ интимните взаимоотношения между двама души...Сеири пак ще има, съгласна съм.

# 14
  • Мнения: 1 299
Не съм много наясно каква е идеята на тоя остров, но от видяното и прочетеното до тук - Не Бих Участвала  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт