Фризьорски салони в София

  • 101 230
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Прегледах темата за фризьорските салони във Варна , но скоро път натам нямам ...
Трябва ми професионален колорист - не просто фризьорка , а такава , която се занимава главно с боядисване ... кичури и т.н. Искам да ми избере подходящ цвят за мен и да ми направи кичури имитиращи изсветляване от слънцето - не искам нищо контрастно !
Ако някоя от вас е доволна , нека сподели ...
Мислех си за салоните на Капанов или Душкин - ако имате впечатления от конкретен фризьор !?

# 1
  • Мнения: 150
Ще ти препоръчам един при който скоро ходих и останах възхитена. Работи с Лореал и си разбира от работата.Казва се Тино и салона е близо до Mall of Sofia. Пускам ти линк към сайта му-там има координати.
www.tinohair.com

# 2
  • Мнения: 393
Ще ти препоръчам един при който скоро ходих и останах възхитена. Работи с Лореал и си разбира от работата.Казва се Тино и салона е близо до Mall of Sofia. Пускам ти линк към сайта му-там има координати.
www.tinohair.com

Погледнах цените и ми се стори доста евтино ...
Чувала съм и преди за този фризьор доста суперлативи . Надявам се , че не са изказани поради някакви други причини - например защото фризьора е готин - защото и на такива коментари от жени съм попадала . А аз все пак отивам да си правя косата , а не да си търся мъж !  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 150
На мен ми хареса като професионалист и не мисля,че някой тръгва по фризьори и коафьори за нещо различно от това  Wink
Виж и тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170938.0


Последна редакция: ср, 30 май 2007, 12:18 от ivelinka

# 4
  • Мнения: 2 386
Амулет - екстравантност и половина  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 311
И аз да се възползвам от темата (да ме извини авторката й) и да ми препоръчате някъде около Плиска, Гео Милев?

# 6
  • Мнения: 2 407
Около Гео Милев салон-Венера.На Ситнякова се намира.

Благо, има салон в Младост 2 до Мак Доналдс.
Орлин Валяков ,работеше за Капанов.

# 7
  • Мнения: 2 663
Ще ти препоръчам един при който скоро ходих и останах възхитена. Работи с Лореал и си разбира от работата.Казва се Тино и салона е близо до Mall of Sofia. Пускам ти линк към сайта му-там има координати.
www.tinohair.com
Тино наистина е професионалист, преди работеше при Кало.Аз лично не знам да има недоволни от него

# 8
  • Мнения: 2 414
Аз съм много доволна от Ива-рабти в един салон Манхатън на ДенкоглуМного ми харесва как работи-страшно е мила и внимателна. Wink
Ето ти и сайт-manhattanstyle.biz

# 9
Препоръчвам Теодор от Кало, работи в салона на Плиска, прави всичко, подстригване, сешоар, булчински, аз съм много доволна.
Салона е малко неугледен, но аз лично се абстрахирам от този факт, за това трябва шефовете да помислят.  Rolling Eyes

# 10
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
О може ли и аз да пипитам - кой бихте препорьчали от салони на Душкините? За там чувам само добри отзиви

# 11
Ще ти препоръчам един при който скоро ходих и останах възхитена. Работи с Лореал и си разбира от работата.Казва се Тино и салона е близо до Mall of Sofia. Пускам ти линк към сайта му-там има координати.
www.tinohair.com
Тино наистина е професионалист, преди работеше при Кало.Аз лично не знам да има недоволни от него
Аз лично съм изключително недоволна от Тино. Една абитуриентска прическа ми излезе 150 лева и се разпадна на първия час.
"Професионалистът"  борави странно с цените: обявил  е на витрината си подстригване за 10 лева, а на мен ми взе 20, като заяви, че това е специална отстъпка за ученици. Препоръчвам го горещо на дами, които са готови да рискуват своите пари и коси.

# 12
Мишо от салона на Капанов в Борово - издирвам го. Напуснал е салона на Капанов и доколкото знам е направил свой собствен такъв. Ако някой може да ми даде координатите му ще съм много благодарна.

# 13
  • Мнения: 7 947
Аз ти препоръчвам салона на Капанов до Даунтаун - ул.Васил Левски 27. Супер мъничък е и първоначално може да не ти хареса как изглежда, но пък работата им е повече от ПЕРФЕКТНА! И Ася и Ангел са страхотни!

# 14
Благодаря и за препоръката за салона в Downtown и за координатите на Мишо. Downtown са ми го препоръчвали и друг път, но за мен Мишо си остава гуруто на този занаят  Laughing

# 15
  • Мнения: 1 465
Кало Peace Но съм се постригвала там преди 4 години. Бях много доволна.

# 16
  • Мнения: 289
Момичета, а въпросните Мишо и Марин добри ли са в кичурите конкретно? И може ли да ми изпратите координати на лични?

# 17
Vogue Vision и по-конкретно фирзьора Минко. Мисля, че ще ти помогне много, има добри идеи, работи много професионално и дава винаги добри съвети относно какво ще ти отива, какво е модерно, какво не изтощава много косата и т.н.   Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 292
За живеещите в центъра-салон Кремена, близо до 5 те кюшета, на бул Прага, срещу Мадара.
Ходих там няколко пъти за подстригване и боядисване и съм много доволна / аз съм с дълга коса, която трудно се реши Grinning:
Цените са бих казала ниски и прическата ми е точно това, което искам!

# 19
  • Мнения: 4 621
Ходя в Кало на Плиска. Боядисване, кичури, подстригване и сешоар Hug

# 20
  • Мнения: 87
Намирам два салона с еднакви снимки. Един и същи ли е фризьора или ...?
http://www.kalohairstudio.com/bg/Gallery/  и  http://www.tinohair.com/

# 21
  • Мнения: 209
Намирам два салона с еднакви снимки. Един и същи ли е фризьора или ...?
http://www.kalohairstudio.com/bg/Gallery/  и  http://www.tinohair.com/

И аз го открих наскоро и се учудих,може би са взели снимките от единия сайт и са ги сложили на другия newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 18
Здравейте момичета бихте ли ми дали телефона на Салона на Мишо и Марин и аз имам страшна нужда от добър фризьор.Благодаря ви предварително

# 23
  • Мнения: 196
Въпросните Марин и Мишо как се справят с официалните прически, защото не ми трябват за подстригване или боядисване, а за официална фризура и въобще можете ли да ми препоръчате някой салон с такава цел?

# 24
Аз ходя в Чармо, в Редута. Ели, Ина, Роси - всичките са много готини и работят страхотно. www.saloncharmo.com

# 25
  • Мнения: 196
и Мишо и Марин правят много хубави официални прически, работят и с гримьори!
С някой от популярните гримьори ли работят? Аз имам проблеми с откриването на салона. Четох, че се намира някъде близо до Капанов, но така и не успях да го открия. Някакви по подробни обяснения или точен адрес?

# 26
  • Мнения: 196
Ей супер а знаеш ли къде на Дойран, че там ми е още по-близо. А кой от двамата би ми препоръчала за официална прическа?

# 27
  • Мнения: 196
Някъде близо до 36 училище ли? Поне аз така си го представям да се пада щом е втората пряка? Ако знаеш точен адрес най-лесно ще го намеря Hug

# 28
  • Мнения: 765
 Момичета, някой да знае къде в момента работи Жоро Петков (преди беше в Японския, но ми казаха, че вече не е там) ?

# 29
За Жоро Петков- разбрах , че  работи в някакъв нов салон в Червило-  Chervilo Beauty Box би трябвало да се казва. В интернет не успях да намеря никаква информация за него, така че тези дни смятам да мина оттам и да видя на място.

Не съм се подстригвала при Жоро никога, но чувам страшно добри неща, когато пробвам ще споделя впечатления и за фризьора и за салона.

# 30
  • Мнения: 283
може да ви прозвучи кощунствено но аз от Марин
преди 2 седмици ми намали косата наполовина и в общи линии не направи това което исках въпреки че му го показах на снимка. просто си приложи своето виждане за нещата вследствие на което сега ходя като рапон в главата и то точно посред лято.
аз такива фризьори не обичам, които не се съобразяват с искането на клиентите си 

# 31
Относно Жоро Петков /който ми е кум  Blush/ - наистина в момента работи в салона до Червило.

# 32
  • Мнения: 1 322
А Жоро Петков още ли работи в салона на Червило, защото чух, че се е преместил някъде в Лозенец?

# 33
  • Мнения: 22
може ли дякой да ми каже къде е сега Жоро Петков? чета по списания, че има нов салон - "The snakes", но не знам къде се намира. Моля, някой ако знае да даде инфо.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 107
Салони "Вени" - Джеймс Баучър 83, Княз Борис І 97, имат нов на ул. Гурко, не знам на кой номер е обачи, близо до пресечката с Шишман.

# 35
Салона на Капанов на ул. Стара Планина
Аз ходя там при Жоро ... мн е добар препорачвам го

# 36
  • Мнения: 2 673
Имате ли впечатления от "Недялкови"? Салона е на пресечка на бул. Мадрид. Преди години съм се подстригвала при Недялков -баща и бях доволна... Thinking

# 37
Искам да спася нещастни хора от салони Недялкови!То е само един де слава Богу!!!Хора МОЛЯ ВИ бягайте далеч от там!Такива некадърници няма в цял свят!Отидох там -косата ми е много дълга руса-беше т.е. първо ми я обезцветиха като не сложиха никакви препарати за разресване и ме скубаха с едни гребени от което сега съм с наполовина по  рядка и плешива коса!!!После след изгарянето и оскубването на главата ми, ме изсушиха без препарати отново без преса без нищо.Все едно съм хванала и в нас съм се издухала някак - за целия този ад и скубане и унищожаване на хубавата ми коса, заплатих сумата от 180лв.Как ви звучи!!!!И двамата сина Сашо и онзи другия - се надскубваха с два гребена и даже от дърпане правеха физиономии на напрежение - дърпаха та ушите им пукаха.Сега - цяло лято ще ходя вързана и без коса!Моля Ви спасете се и даже трябва на тия да им се отнемат дипломите ако могат така да се нарекат изобщо!!!Успех!!!

# 38
  • Мнения: 0
когато прочетох коментара за Недялкови реших и аз да напиша нешто ходя отдавна при Сашо и сам доволна работи само с Лореал и нямам никакви оплаквания от косата си Фактите говорят тои винаги е зает с работа Мисля че влагаш нешто лично в коментара си Звезделина явно си разочарована от нешто друго все пак Сашо е хубаво момче  Grinning

# 39
  • Мнения: 1 455
Аз също ходя при Сашо от ¨Недялкови¨ и съм много доволна. Вярно е, 4е цените станаха доста високи, затова и запо4нах да ходя все по-рядко, но Сашо работи перфектно  Peace.

# 40
Danisport,
Можеш ли да ми кажеш какви са цените за подстригване и сешоар при Недялкови в момента? Има ли разлика в цената според вида коса - защото моята е дълга и къдрава.
Благодаря ти предварително! Simple Smile

# 41
  • Мнения: 326
Препоръчвам ENVY, намира се на бул. Ал. Стамболийски 188, ето сайт - http://www.envy-studio.eu/. Салонът е много добър, работят с Лореал. Засега там само съм се подстригвала 2 пъти, при различни фризьори и останах много доволна. А и като гледах около мен жените, с боядисани коси и сешоар, определено ми хареса работата на фризьорите. Приятелките ми, които ходят там, също са много доволни. А и цените са ниски.

# 42
  • Мнения: 19
Здравейте,
От много време ходя при Недялкови и искам да ви споделя, че са може би най-добрите в бранша. Пробвала съм множество прехвалени фризьори, но личното ми мнение е, че са страхотни - и Сашо и Ники. Относно дамата с проскубана коса, смятам, че по- скоро проблема си е в нея, защото нито на мен, нито на която и да е от приятелките ми им се е сличвало подобно нещо. Препоръчвам ги на всяка дама:)

# 43
  • Мнения: 3
Ще ти препоръчам един при който скоро ходих и останах възхитена. Работи с Лореал и си разбира от работата.Казва се Тино и салона е близо до Mall of Sofia. Пускам ти линк към сайта му-там има координати.
www.tinohair.com

Погледнах цените и ми се стори доста евтино ...
Чувала съм и преди за този фризьор доста суперлативи . Надявам се , че не са изказани поради някакви други причини - например защото фризьора е готин - защото и на такива коментари от жени съм попадала . А аз все пак отивам да си правя косата , а не да си търся мъж !  Mr. Green


Аз пък съм турбо разочарована....какво като работи с Лореал- половин София работи с тях.Няма да се върна.

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Момичета да имате отзиви за този фризьор-http://www.salon.bg/salons/view/id/6

# 45
  • Мнения: 431
Побутвам темата.

Нямам никаква идея къде да ида просто да ми оберат разцъфтелите връхчета. Край нас -- все луксозни салони и вериги! А не искам глезотии от типа на миене, сешоар, изправяне и не-знам-си-какво-още. Само бърза касапска работа. Нямам никакви претенции към реномето/известността/кадърността на евентуалния си фризьор. Съответно (макар че отсега знам, че ще изям много критика затова) -- нямам навика да инвестирам дву- и три-цифрени суми в косата си. Simple Smile

Надявам се да ме разберете. От провинцията съм, но при последното си прибиране не можах да хвана любимата си квартална фризьорка, та сега съм се видяла в чудо -- от всички сайтове, които разгледах, останах с впечатление, че в София няма подстрижка за под 15 лв...  Shocked

# 46
  • Мнения: 43
Здравейте момичета,

да се оплача: Ходих в салон Омниа в Младост 2 до пицария Мармо и мога само да ви предупредя да не ходите там, или поне не при Деси, защото вече втори месец не мога да си оправя косата. Така ме филира, че от тогава косата ми не спира да цъфти и трябваще да я скъся с мин. 7см. за да има някакъв що годе приличен вид и форма. Там има и едно друго момиче, мисля Силвия се казва.. за нея незнам, но май тя е по-добре, т.е. то в сравнение с Деси всеки квартален салон ще е ок.
Ако искате рискувайте, може само при мен да е така.. Sad

# 47
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,

да се оплача: Ходих в салон Омниа в Младост 2 до пицария Мармо и мога само да ви предупредя да не ходите там, или поне не при Деси, защото вече втори месец не мога да си оправя косата. Така ме филира, че от тогава косата ми не спира да цъфти и трябваще да я скъся с мин. 7см. за да има някакъв що годе приличен вид и форма. Там има и едно друго момиче, мисля Силвия се казва.. за нея незнам, но май тя е по-добре, т.е. то в сравнение с Деси всеки квартален салон ще е ок.
Ако искате рискувайте, може само при мен да е така.. Sad


И аз съм потърпевша от тази ДЕСИ. Косата ми беше станала ужасна, не цъфнала, а направо вързала. Фризьора, при който ходих онзи ден беше потресен от начина, по който ме бяха филирали. Просто УЖАС! За щастие косата ми си възвърна предишната сила и блясък ( с няколко пръста по-къса обаче ), но какво да се прави. Вече няма да се доверявам на аматьори.
Иначе мога да ви препоръчам Любо от салон Мърфи на бул. България. Невероятен е. Благодарение на него вече мога да кажа, че имам хубава коса!

# 48
  • Мнения: 3
Аз много си изпатих от една квартална фризьорка в Княжево. Сега даже не се сещам за името и, но салона и е на улица Загребска. Към мен прояви ужасно отношение. Приятелка с доста хубава коса ми я похвали и понеже още съм в търсене на добър фризьор в София отидох. Викам си няма да бъда предубедена към този род салони, може момичето да е кадърно.  Въпросната мацка ме нападна от вратата, че имам отвратителна коса (около 2 часа ми обяснява само това) Колко съм била проскубана, как косата ми била не знам си колко цвята (в процес на махане на тъмна боя съм, а косата ми е руса), колко била цъфнала, суха и рядка, такава гадна коса даже и тя рядко виждала. И всичко това беше подплатено с твърдението и, че в моя случай нищо за подобрение на вида на перушината ми не може да се направи. За капак "подстрига" връхчетата ми доста некъдърно, все едно не бях ходила на фризьор. Да не говорим, че се случи да отида там с не особено коректна "приятелка", чиято коса въпросната фризьорка сметна за прекрасна и в паузите, в които не ми обясняваше колко ме е прецакала природата, обясняваше на нея колко красива коса има. След това няколко месеца щом ме видеше "приятелката" ми напомняше , че "перушината ми е в ужасно състояние". 

# 49
  • София
  • Мнения: 24
Кажете нещо повече за този Тино...добър ли е с боите  newsm78 А дали наистина цените в сайта са реални, защото прочетох едно мнение, че всъщност не са  Embarassed

# 50
  • Мнения: 2 401
Издирвам този наистина добър фризьор. Така и не можах да намеря друг читав. Беше  обсъждан преди време тук.   Къде работи сега?

# 51
  • София
  • Мнения: 24
Издирвам този наистина добър фризьор. Така и не можах да намеря друг читав. Беше  обсъждан преди време тук.   Къде работи сега?


До колкото знам в Мол Сердика  Wink

# 52
  • Мнения: 2 401
И взима вече "майка си и баща си??

# 53
  • София
  • Мнения: 24
Предполагам, че да  Cry Моля ви кажетв ми хубав фризиорски салон, работещ с боите на Лореал Профешънъл, защото искам да се боядисвам, но промяната е доста коренна и предпочитам тяхните продукти, както и професионалист, който да каже кое и как е добре да стане с косата ми. Исках да отида при Салон Стефан, ноо ме предопредиха, че процедурата там ще ми струва 250лв, а на мен не ми се дават чаак толкова  Embarassed

# 54
  • Мнения: 2 414
Аз съм много дооволна от салона,в който ходя вече 3та година-"Хелита" на Лайош Кошут.Боядисват ме с Лореал Профешънъл и плащам 65-за боя и сешоар.  Peace

# 55
  • Мнения: 636
В Сердика видях, че боядисването с ИНОА е 60 лв., това при  Тино, но нямам никакви лични впечатления.

# 56
  • София
  • Мнения: 16 021
В Арлет също работят с Иноа - 60 лв. боядисване.
Имат и Лореал Проф.

# 57
  • Мнения: 1
Искам да се оплача от един фризьорски салон на бул. Дондуков. Намира се точно до спирката на трамваи 20 и 22 за към Халите преди пресечката с ул. Г. Раковски.

Влязох там веднъж и повече няма да стъпя   Naughty  Stop Naughty

Първо ми взеха много пари за едни връхчета, второ фризьорката обсъждаше с другите си колежки клиентите и им се присмиваха - единия бил такъв, другия онакъв. Фризьорката дори не чу какво искам. Не знам какво кръцкаше, но след това ме беше срам да ходя с пусната коса, защото тя просто нямаше никаква форма  newsm45

Повече не повтарям тази грешка  Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop

# 58
  • Мнения: 154
И аз да споделя моя опит с фризьорите тук... особенно с една от тях! Казва се Вили и работи в студио в квартал Белите брези - България и ул. Нишава. Препоръчаха ми я и реших да опитам. Първото впечетление е долу-горе добре изглеждащо студио, има маникюр и козметик. Но ето, че те посреща въпросната Вили. Естествено забавя се с часовете и ако имаш час за 15 часа, сядаш багополучно в 16. Започва да те убеждава, че държи да са й и изпипани клиентите, но тва е само на думи, УВИ . Забавя се защото си клюкари с нейните колежки И СЕ ОТВЛИЧА С ВСЕВЪЗМОЖНИ ДРУГИ НЕщА ОСВЕН КЛИЕНТА. Същото е и докато те подстригва. Да не говорим, че няма ценоразпис и прецянява клиентите, на по-добре изглеждащите повечко парички, бих го преживяла с цената на хуваба прическа, но НЕ, СЛЕД ПОСЕщЕНИЕТО ПРИ НЕЯ МЕ Е СРАМ ДА СЕ ПОКАЖА НА УЛИЦАТА  Tired Tired Tired Сега се чудя дали да не пробвам друг и да се подстрижа късо, защото хубавата ми коса е в нейното кошче  Cry Cry Cry

# 59
  • Мнения: 876
Искам да попитам някой ходил ли е тук http://petkotopurski.com/ и какви са му отзивите? Силвия добра ли е? И как се справя маникюристката също ако имате някаква информация евентуално?   bouquet

# 60
  • Мнения: 0
И аз искам да питам за мнения за салона на Капанаов в хотел Даунтаун.Знаете ли какви са цените към момента.Чета положителни мнения ама да си питам Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 2 060
Моят избор е салон Murphy.
От години ходя при самия Мърфи и никога, ама никога не е имало нещо, което да не е наред. Невероятен е, изключителен професионалист. Освен това, не е за пренебрегване факта, че е признат както от бългаската, така и от международната гилдия. И има защо!

От неговия екип доста добре се справят и Милена, и Любо.

# 62
  • Мнения: 9
Аз пак да препоръчам моята фризьорка - Вили от Wave Studio . Салона се намира на Стамболийски 30, срещу KFC , входа е откъм ул. Цар Самуил. Момичета в салона са супер готини, много се разтоварвам като ходя там  Sunglasses .

# 63
  • Мнения: 10
Да попитам за добър фризьор в кв. Лозенец - около басейна "Спартак"?

# 64
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз пак да препоръчам моята фризьорка - Вили от Wave Studio .


Добра е в боядисването, определено.
Но като подстригване не е кой знае какво, въпреки претенциите, които има.  Tired

Да не говорим как лицемерно обсъжда клиенти, не само нейни, но и на маникюристката и козметичката, примерно...

Както и да е, не бих повторила визитата си при нея.

# 65
  • София
  • Мнения: 175
И аз искам да попитам за Петко Топурски и неговия салон. Близо ми е, заова питам за него. Всички, около Редута, Гео Милев, Слатина и Плиска, ме устройват.
Четох из другите теми, а съм в едно никакво положение с косата и наистина ми трябва добър специалист и стилист. Бих отделила по-голяма сума, само и само накрая да съм доволна. Напоследък като се прибера от фризьор, мъжът ми се втриса, защото ми вижда нещастната и печална физиономия. Накрая моето подстригване му излиза златно, щото се старае да ме успокои. Помагайте!

# 66
  • Мнения: 1 878
Моят избор е салон Murphy.
От години ходя при самия Мърфи и никога, ама никога не е имало нещо, което да не е наред. Невероятен е, изключителен професионалист. Освен това, не е за пренебрегване факта, че е признат както от бългаската, така и от международната гилдия. И има защо!

От неговия екип доста добре се справят и Милена, и Любо.

С две ръце препоръчвам Милена! Ходих при нея за официална прическа , справи се страхотно!

# 67
  • София
  • Мнения: 194
И от мен глас за салоните на Мърфи - била съм клиент на Цеци - с салона до Пирогов и на Любо (салона на България)
и от двамата съм повече от доволна... Е цената не е много ниска... Embarassed

Не съм доволна обаче от фризьорката в салона на Мърфи до Пирогов  Naughty забравих как се казва.

# 68
  • Мнения: 26
Аз съм доволна от Ива Тодорова - мноого е готина, както и девойките в салона и винаги съм си тръгвала доволна. Салонът й е на Три уши зад паркинга срещу министерство на земеделието. Ако някой се интересува, ще дам контакти.

# 69
  • Мнения: 1 569
Видях, че сте обсъждали Тино и реших и аз да споделя моя опит с него. Много години ходех само при него, още откакто работеше в Кало. Когато се отдели естествено ме примами с малко по-ниска цена - 22 лв миене, подстригване и сешоар. В последствие цената бързо достигна 28 лв, хайде горе-долу поносимо. Последно когато ходих обаче - юни 2009, точно преди да родя, не бях ходила 4 месеца и що да разбера - цената станала 38лв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! За бога парите дори не ми стигнаха!!! Съответно след това посещение обявих бойкот и повече не стъпих. Междувременно той се премести в Мол Сердика и предполагам, че там цените са все така баснословни и космически. Колкото и да си ценя косата и да държа да изглежда добре 38лв да ми подстриже 2см няма как да продължавам да давам! Съвсем се оляха тези фризьори!!!  #Cussing out Съответно не се бях подстригвала 1 година!  ooooh! Mr. Green Иначе като работа - ами да, да кажем, че си разбира от работата, но определено съм си тръгвала с косата от едната страна по-дълга от другата, ама видимо и то 2 пъти! На следващия път му я показвам, той вика 'ааа, че как е станало това??' и пак не успява да я изравни!  Shocked За официална прическа за сватбата ми - да, харесах се и издържа цяла нощ! Взе ми 6-70лв доколкото помня. Проблемът на Тино е, че се взема твърде насериозно, като доста подобно коафьори. Държи надуто и личи, че не разботи с огромно желание, което за съжаление понякога личи и върху косата.  Peace

Аз много се дразня на задължителното включване в цената на СЕШОАР по такива да ги аречем гъзарски салони (или поне малко над-средното като качество). Какво се научиха?? Ами често нямам повод за специална прическа и не искам да давам още 15-20лв за сешоар. Ама как да кажеш, че не искаш? То срам - "Може ли подстригване с измиване, но без сешоар?" или пък само подстригване!  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 514
   Включвам се , за да изкажа огромното си удовлетворение от Васко /Васил Атанасов/ и хората му в салона  на ул.,,Петър Берон,,.Той е истински факир и с боята , и с ножицата , и със сешоара. Работи с Иноа и профи серията на Лореал. Косата ми бе в цвят ,,след море,, , т.е. ужасна , и той просто я възроди / с Иноа/. Наистина , усещането след посещението ми при него е само едно - удоволствие .

# 71
  • Мнения: 274
А колко струва подстригването при Васил Атанасов? Има ли вариант без сешоар? Предполагам, че няма, такова нещо има само в кварталните бръснарници...

# 72
  • Мнения: 1 416
А колко струва подстригването при Васил Атанасов? Има ли вариант без сешоар? Предполагам, че няма, такова нещо има само в кварталните бръснарници...


Би трябвало да има такъв вариант, трябва да се пита Peace
Аз например предпочитам да не си правя сешоара същия ден, когато са ме и подстригвали поради няколко причини:

- едно, че съм цялата в косми от подстригването, които са ми полепнали по лицето и навсякъде и предпочитам да се прибера направо вкъщи и да се изкъпя 
- второ, че накрая косата ми от опъването от многократното ресане и приглаждане при подстригването става не такава, каквато е, а именно изправя се и чупките ми провисват /по принцип ми е чуплива/. И така нито сешоара могат да ми направят както искам, нито ще държи. Винаги става така, независимо колко е добър фризьора, просто в случая не е до фризьор и до продукти, които се ползват.

И просто не виждам смисъл да ми правят сешоар след подстригването и веднага след това да се прбера вкъщи и да се изкъпя. Предпочитам допълнитено да отида за сешоар няколко дни след подстригването, за да може косата да се поочупи.

# 73
  • Мнения: 274
А с мокра коса ли си тръгваш?

# 74
  • Мнения: 1 416
А с мокра коса ли си тръгваш?
Е не, разбира се Simple Smile Само че едно е да те издухат просто със сешоара, друго е цяла прическа да ти првят.

# 75
  • Мнения: 0
И аз искам да питам за мнения за салона на Капанаов в хотел Даунтаун.Знаете ли какви са цените към момента.Чета положителни мнения ама да си питам Grinning

Не съм доволна изобщо,пове4е няма да ида там.Много приятен фризъор ,но ме направи на галфон JoyИна4е цените ги има в сайта на Капанов.За подстригване и сушоар 35 лв за къса коса и45 лв за дълга

# 76
  • Мнения: 0
И аз искам да попитам за Петко Топурски и неговия салон. Близо ми е, заова питам за него. Всички, около Редута, Гео Милев, Слатина и Плиска, ме устройват.
Четох из другите теми, а съм в едно никакво положение с косата и наистина ми трябва добър специалист и стилист. Бих отделила по-голяма сума, само и само накрая да съм доволна. Напоследък като се прибера от фризьор, мъжът ми се втриса, защото ми вижда нещастната и печална физиономия. Накрая моето подстригване му излиза златно, щото се старае да ме успокои. Помагайте!

Аз ходих при него в старият му салон....той е единственият, който съм препоръчвала на приятелки!!! Много съм доволна от подстргването , при Силвия не съм ходила никога...според мен си заслужава!! Тази седмица мисля да го постея защото искам лилави кичури, реших да пробвам да мина по-тънко и определно не съм доволна !!! Другата седмица че ви пиша какъв е резултата!! Иначе съм виждала как постига невероятно русо на една клиентка Simple Smile наистина много красиво Crazy Пробвай според мен !!!

# 77
  • Мнения: 1 335
Безкрайно съм доволна от Мартин Георгиев, студио "Beauty Face" на Петте кьошета! Peace
http://unisexstudio.com/

# 78
  • София
  • Мнения: 12
Аз също днес посетих салона, където работи Мартин Георгиев и съм много доволна от отношението му, за прическата още не мога да съм сигурна, понеже ми направи сешоар, но на букли и ще видя как е когато се изкъпя, но за сега съм доволна Simple Smile

# 79
  • Мнения: 0
Ники и Сашо Недялови са страхотни професионалисти. Заслужава си да отидете при тях.

# 80
  • Мнения: 3 675
Ники и Сашо Недялови са страхотни професионалисти. Заслужава си да отидете при тях.
Аз не съм доволна от тях. Ходих 3 пъти и 4 няма да има.

# 81
  • Мнения: 0
 Горещо препоръчвам салони "Мърфи"!Обслужането е на високо ниво, обстановката е приятна, а освен това работят само с висококачествени продукти на L'Oreal.Съветвам ви да попитате за Светлана - не само аз, но и мои приятелки са очаровани от бързината и страхотната й работа.

# 82
  • Мнения: 3 675
Много се надявам, че няма да има регистрирали се фризьори или техни близки, само за да си направят реклама.  Confused

# 83
  • Мнения: 371
Ники и Сашо Недялови са страхотни професионалисти. Заслужава си да отидете при тях.
Аз не съм доволна от тях. Ходих 3 пъти и 4 няма да има.

Ходя при тях от 4 години и винаги съм била супер доволна. А за официални прически Сашо и баща му Недялков нямат равни. B&C не знам защо не си останала доволна  Thinking

# 84
  • Мнения: 37
Ники и Сашо Недялови са страхотни професионалисти. Заслужава си да отидете при тях.

Сигурно съм пропуснала нещо  Embarassed  в кой салон работят ?! Каква е цената на подстригване

# 85
  • Мнения: 3 675
Ходя при тях от 4 години и винаги съм била супер доволна. А за официални прически Сашо и баща му Недялков нямат равни. B&C не знам защо не си останала доволна  Thinking
Леля ми, която е доста претенциозна, ми препоръча бащата, но аз него така и не го видях, а синовете (и двамата) ме разочароваха.
За мен тези хора не са добри фризьори, а за професионализъм изобщо не може да става дума.
При последното ми посещение, единя от братята си пиеше бира по време на работа  ooooh!
Не беше пиян но ми направи много грозно впечатление.
Изгориха ми косата и ме боядисаха с крайно неподходяща боя за моята коса, а ги оставих те да изберат боята.
Също ми направи впечатление, че не са много добре запознати с продуктите на Kerastase, които те продават, а би трябвало.
Работят доста бързо, но също така и доста не качествено.
Приемали са ме без предварително записан час, което е показателно за това, че им липсват клиенти.
Един добър фризьор винаги има клиенти и не седи да си пие бирата, докато чака някой заблудил се клиент.
Аз си мислех, че съм отишла на фризьор, но се оказа, че съм отишла на кръчма  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 371
B&C ако са ти изгорили косата си напълно в правото си. Аз се боядисвам при тях и въпреки , че ме изрусяват от тъмно кафяво косата ми не е изгоряла. А колко блондор е изяла само тя си знае  Wink

alleksa. - 40 лв

# 87
  • Мнения: 37
 *Jolly* благодаря ,а
Къде в София им е салона ,на кой адрес ?

# 88
  • Мнения: 3 675
*Jolly* благодаря ,а
Къде в София им е салона ,на кой адрес ?
бул Янко Сакъзов 52
но аз те съветвам да не ходиш при тях, ако става въпрос за косата ти  Wink
ако ти се пие бира - да, ще останеш доволна, момчетата са много симпатични и с тях пиенето на бира може да бъде много приятно, но ако става въпрос за косата ми, не бих ги посетила.

# 89
  • Мнения: 371
B & C смешна ставаш с тази бира. Не ти ли предложиха и ти да пиеш една , че така си се нахъсала? Joy Joy

# 90
  • Мнения: 1 416
B & C смешна ставаш с тази бира. Не ти ли предложиха и ти да пиеш една , че така си се нахъсала? Joy Joy

Еми не е приятно определено фризьора да си пие биричката докато е на работа!! Непрофесионално е, не прави добро впечатление. Да не говорим, че ако аз му бях началник - такъв фризьор веднага си заминава! Алкохол ще ми пие нашия през работно време! Аз разбирам поне да беше салон за 5лв подстригването да си кажеш "айде карай, за тия пари - толкоз", а то не го е срам да обелва хората 40лв, че и бирички пие.
Пък и да не говорим, че в случая, както каза  B & C бирата е било едно от нещата, които са и направили лошо впечатление, той и работата не си е свършил като хората, доколкото разбирам.

# 91
  • Мнения: 371
Аз ходя на 20 дни да си правя косата при тях и не съм виждала никой да пие бира , странно как B&C  при някое от 3-те си посещения е уцелила някой да пие бира. Освен да им прави черен PR  newsm78

Мисля, че темата е за салони от който сме доволни, а не какво се консумира в салоните. Да прилагам ли снимков материал?

# 92
  • Мнения: 3 675
B & C смешна ставаш с тази бира. Не ти ли предложиха и ти да пиеш една , че така си се нахъсала? Joy Joy
О, предложиха ми, но аз си мислех, че съм отишла на фризьор, а то се оказа, че съм отишла на кръчма.  Joy

Мисля, че темата е за салони от който сме доволни, а не какво се консумира в салоните. Да прилагам ли снимков материал?
Че то и аз мога да приложа снимки, какво си мислиш?
И за какво ми е да лъжа?
Ти си доволна от тях, аз не съм и мисля, че всеки има право да изкаже мнение, а хората сами ще решат къде и при кого да отидат.

Ако им се пие бира за 40 лева да отидат при Недялкови, ако им се ходи на добър фризьор, да потърсят на друго място.  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 371
B&C като развален грамофон си. Joy Но съвсем не ми се спори с теб , ти така или иначе се смяташ за много компетентна на тема коси и бои( надничам в темата за блондинки). Коя съм аз да коментирам и да влизам в дебат с теб?

# 94
  • Мнения: 23
Ходих в един салон който ми препоръча една приятелка мисля, че се казваше Виолет ако не се лъжа, на ул.Перник (софия център). Целия беше в лилаво аз бях малко скиптична, но наистина беше много приятно направиха ми страхотна прическа и почистване на лицето, до сега не са ми правили такова почистване  и хората вътре бяха много любезни има всякаквите процедури и накрая бях много изненадана, че има коледни промоции въпреки че всичко си беше на много приемливи цени, определено го препоръчвам много беше зареждащо с енергия Simple Smile

# 95
  • Мнения: 0
Аз ходя в "Express Style + Arlet" във Фитнес център The GYM и съм много доволна! Салонът е част от верига салони Арлет, а фризьорите им са страхотни професионалисти  Simple Smile Работят с доста пополярни имена в различни области, ходят доста по разни снимки за списания, телевизии, видеоклипове и т.н. А и в този салон, в който ходя аз е доста по-евтино в сравнение със салона им на Витошка, за подстригване и сешоар взимат 25лв., днес ходих на сешоар само и платих само 10лв., а качеството е супер добро! Simple Smile

# 96
  • София
  • Мнения: 4 749
Аз ходя в "Express Style + Arlet" във Фитнес център The GYM и съм много доволна! Салонът е част от верига салони Арлет, а фризьорите им са страхотни професионалисти  Simple Smile Работят с доста пополярни имена в различни области, ходят доста по разни снимки за списания, телевизии, видеоклипове и т.н. А и в този салон, в който ходя аз е доста по-евтино в сравнение със салона им на Витошка, за подстригване и сешоар взимат 25лв., днес ходих на сешоар само и платих само 10лв., а качеството е супер добро! Simple Smile

Точно за този салон съм чувала изключително и само негативни отзиви  Rolling Eyes

а така като гледам ти си се регистрирала специално, за да го похвалиш.

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 17:18 от illy`

# 97
  • Мнения: 0
Аз ходя в "Express Style + Arlet" във Фитнес център The GYM и съм много доволна! Салонът е част от верига салони Арлет, а фризьорите им са страхотни професионалисти  Simple Smile Работят с доста пополярни имена в различни области, ходят доста по разни снимки за списания, телевизии, видеоклипове и т.н. А и в този салон, в който ходя аз е доста по-евтино в сравнение със салона им на Витошка, за подстригване и сешоар взимат 25лв., днес ходих на сешоар само и платих само 10лв., а качеството е супер добро! Simple Smile

Точно за този салон съм чувала изключително и само негативни отзиви  Rolling Eyes

а така като гледам ти си се регистрирала специално, за да го похвалиш.
Всъщност не, просто повече от година не бях влизала и не успях да си спомня паролата си Simple Smile
А иначе за салона -  да!  и аз така бях чула, но преди 2 седмици, отивайки на фитнес, видях, че фризьорите са нови, поразрових се малко в интернет и виядях, че ходят по предавания, клипове, филми... и реших да пробвам и не съжалявам. Когато отидох разбрах, че девойките, които работеха там, вече не работят, а екипът им е изцяло нов, две момчта - Милен и Нико, както и една девойка. Както и да е де, днес повторих и отново останах много доволна от Нико! Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 416
За черния списък - Валентина Костова, по-известна като Рошавка работи в салон Brankov в София -

http://www.salon.bg/salons/view/id/6

Преди няколко месеца отидох при нея с желанието да ми етажира косата, като специално обясних, че искам плавно преливащи се етажи. И снимки и показах и подробно обясних какво точно искам, но ме подстрига така, че нямам думи просто!! Толкова некадърно никога не са ме подстригвали! Вместо плавно преливащи се етажи получих едно хаотично накълцване и изтъняване на косата, рязки буквално накълцани етажи, нищо общо с това, което обясних, че искам.
В момента се налага да се подстрижа с минимум 15 сантиметра, за да се получи що годе нормална прическа и да се махнат висящите няколко кичура коса най-отдолу - всичко това благодарение на "кадърното" подстригване на тази фризьорка. На нея само думите са и големи, на практика не ги умее нещата поне с подстригването.

# 99
  • Мнения: 20
Често ходя в салон "IVA TODOROVA" от който съм страшно доволна. Фризьорките са изключително любезни и добре си вършат работата. Винаги съм излизала с усмивка от салона. Това че трудно мога да си запиша час, мисля че е показно за това, че работят добре. Благодаря Ви, момичета!   bouquet

Салон "IVA TODOROVA", www.ivatodorova.com

# 100
  • Мнения: 0
някой който е ходил при жоро петков знае ли колко взима за боядисване и подстригване.

# 101
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Прегледах темата за фризьорските салони във Варна , но скоро път натам нямам ...
Трябва ми професионален колорист - не просто фризьорка , а такава , която се занимава главно с боядисване ... кичури и т.н. Искам да ми избере подходящ цвят за мен и да ми направи кичури имитиращи изсветляване от слънцето - не искам нищо контрастно !
Ако някоя от вас е доволна , нека сподели ...
Мислех си за салоните на Капанов или Душкин - ако имате впечатления от конкретен фризьор !?


може би вече си свършила работа, но да предложа Петьо Велев - при Капанов на Скобелев, изключителен колорист - с опит и усет, прави чудеса  Peace

# 102
  • Мнения: 1
Здравейте дами,издирвам една фризьорка на име Ема или Емилия,нещо такова дочух,работила заедно с племенницата й Лариса.Дамите,които я обсъждаха бяха с перфектни прически,но понеже бяха непознати и бяха в градския нямаше как да ги попитам подробности.Ако някой знае нещо за този салон къде се намира ,моля да ме информира.Благодаря ви,предварително.

# 103
  • Мнения: 6
Споделям пресни впечатления за салон Тино, както и за работата на самия него. Знам го още докато имаше малко салонче до Стамболийски, беше близо до моето жилище и отидох да ми направи кичури. Макар че още тогава работеше с голям замах, оцвети косата ми в три различни цвята отпред отзад и отстрани, защото съм с много дълга коса и докато намаже едната страна другата вече беше станала много по-светла. Казах си, другия път ще е по-добре, първияпът винаги е прецакване. Отидох втори път и затвърдих мнението си, че опита му е още на ниво проба-грешка. да не забравя да спомена, че цените и тогава ми се видяха разтрелващи. Оттук оттам и го изкаранад сто лева отраз. Както и да е, не бях в българия известно време, минаха четири години и повече. Аз се преместих да живея до мол софия и гледам и Тино салона се преместил там. Вече се боядисвам, казах си, какво толкова може да стане, една боя, ще отида. С толкова опит, сигурно е надобрял. Отидох за първи път преди три месеца. Обясни ми, че косата ми е с напластени слоеве боя?!? Каквото и да значи това?!? И за да изравни цветовете трябва да ми направи процедура да махне старата боя ипосле да маже нова. Добре, намаза ме с нещо за падане на боята, после с боя, измиване и това е, нито податригване, нито сушоар, косата ми е дълга, добре, но ми струваше 280 лева! Е подари ми спирала за очи когато платих... Комплимент на заведението. Специалния цвят, който постигна в резултат на това беше лисичо рижаво. Ужас. Както и да е изтърпях се един месец и хайде пак, при Тино. На работа беше едно русо момиче. Пак боя само, уж да се тушират рижите отенъци маза цялата коса пак в друг нюанс, без податригване и сушоар, цена 240 лева, резултат приятен червеникаво-риж цвят, но проблема е, че горе се получи поне два тона по-светло отколкотонадолу. Ох! Вчера, нещеш ли дъжд вали, вечерта трябваше да замина днес имаме празник, а аз съм в мола и немога да изляза оттам. Викам си, хайде примирих се с този цвят, поне да ми направи същия цвят само корени. Отивам и казвам, че държа да не ме мажат никъде другаде, а да ми направят само КОРЕНИТЕ. Наистина мазаха само корените, БЕЗ НИЩО ДРУГО, цена 105 лв, резултат - рижото е изчезнало, НО! Там където мазаха косата ми е изключително тъмна, махагонов цвят, докато надолу си седи цвета от предишния път, тъмно русо. Направо нямам думи. Катп се видях се подготвих да вдигам скандал, какще се покажа пред хората така? Да ме правятоще. Веднъж, ако искат. Още петпъти докато не си свършат работата. Откъде накъде ние с другите професии ще правим това, а те - ами боя е, никой незнае какво ще се получи всеки път. Установявам, че след толкова години са все още на ниво - проба-грешка, всеки път различен резултат, мажат цялата коса за да прикрият разликите и после се правят, че много ви отива, пък плащай, ако синямаш работа. Между другото, щом седнах на стола, той погледна цяета ми, правен от колежката му, но той незнае, защото го нямаше тогава и реагира с думите: О! Какво се е случило с косата ви! А аз като му казах, че съм идвала при нея веднага замаза пейзажа. Немога да си отговоря на въпроса, подобни цени за фризиор вече нормални ли се смятат за София? Човек незнае с колко пари да тръгне лъм фризиора, винаги може да не са достатъчно. Разбирам, че боите са скъпи, но хайде моля! Цените са всеизвестни, все пак Мажирел и Иноа се продават и в Амазон.

# 104
  • Мнения: 23
hot4jh, много лош опит, но според мен си е твоя грешката, че си ходила толкова пъти при Тино, след като не си доволна нито от резултата, нито от цената.
Аз препоръчвам един малък фризьорски слон- до Руски паметник се намира, в дъното на улица Владайска, от страната на МВР болница. Работят две фризьорки, много са внимателни и винаги се вслушват в желанията на клиентите си, а цените са съвсем достъпни  Wink

# 105
  • Мнения: 2 113
Катп се видях се подготвих да вдигам скандал, какще се покпогледна цяета ми, правен от колежката му, но той незнае, защото го нямаше тогава и реагира с думите: О! Какво се е случило с косата ви! А аз като му казах, че съм идвала при нея веднага замаза пейзажа. Немога да си отговоря на въпроса, подобни цени за фризиор вече нормални ли се смятат за София? Човек незнае с колко пари да тръгне лъм фризиора, винаги може да не са достатъчно. Разбирам, че боите са скъпи, но хайде моля! Цените са всеизвестни, все пак Мажирел и Иноа се продават и в Амазон.


Като Александър Василев и пр.
При такива се ходи максимум един път, разчитат не на работата си, а на внушение, име и т.н.


С чисто сърце ти препоръчвам Силвия от Салон "Сибела" на "Гладстон" (близо до пресечката с "Цар Асен").Ако искаш номер  мога на лични да го пусна, че предполагам, не е разрешено тук.

# 106
  • Мнения: 1 522
Здравейте,
Живея в Дианабад от скоро и си търся фризиор за официална прическа.
Близо до мен е Салон за красота "Magic някой да е ходил там и да има някакви отизви от там или да ме ориентирате да друг фризиор наблизо?

# 107
  • Мнения: 2
Привет,
Исках да споделя впечатлението си от Милена Найденова, но май ще стане цял разказ за неволите ми по пътя към по-добрата ми версия. Първия път, когато попаднах при Милена и то неслучайно (проучих я в интернет), не можах да преценя що за специалист е... Седмица преди да стигна до нея бях в ръчичките на Боби Иванов. Той направи всичко възможно да не се харесвам дълго след като ме беше "разкрасил". Вярно офертата там беше доста добра - поостригване + боядисване + сешоар = 50 лв. Това, което не беше ок е, че той ми намали косата на половина и то на гъстота, чрез прословутата техника рязане на коса от корен с филажна ножица. Боби също така ме боядиса в цвят, който се различаваше доста от желания и ме офъка като фешън овца, аз исках романтична прическа   ooooh!
От там след седмица, "Здравей Милена, ти си моето спасение!". Та тя се опита да ме успокои, не си позволи да ме реже повече, каза, че трябва да мине време, че да може да я пооформи. След няколко седмици взех решение, ще се боядисам в салона й поне да мога да се гледам на цвят...станах доста тъмна, но хайде, червеното трудно се покрива. Само че боядисване с Иноа на средно гъста и дълга над раменете коса 120 лв. ли е?! Whistling
И така минаха 3-4 месеца. Добих приличен вид, косата ми се вееше леко под раменете и вече имах някакво подобие на самочувствие. (само да поясня, че косата за мен не е всичко, периода в които съм просто е труден и търся всякакъв вид утеха, често свързана с промяна във външността). Дойде време за подрязване на връхчетата, айде при Милена, салон Преференс. Размяна на любезности, старателно измиване от една девойка и хоп на стола. Милена пита: Само оформяне нали? Аз - да и връхчетата... За 10-тина минути съм завършена от към оформяне, суши ме другата девойка, косата ми е сплескана, помолих да ме поразроши.  Краен резултат - прическата, която никога не ми я стояла добре... А крайната сметка е 50 лв.!
 Кажете ми това разумна цена ли е newsm78. Дори не съм оформена добре, от едната страна са ми по-къси етажите и лекия обем, които имах пак изчезна около ушите. Аман от добри фризьори с гръмки имена!
И последно, искам да намеря фризьор(ка), който да има предвид моите естетически съображения, да не ми взима четвърт заплата за нищо, да се старае да се придържа към моите предпочитания и да е човечен Joy , ако такъв ви е известен моля не го крийте  baby_neutral

Последна редакция: пн, 27 авг 2012, 14:16 от lillu

# 108
  • Мнения: 274
Навсякъде има ценоразпис, нали? Ако подстригването е 50 лв. Няма място за сърдене?!

# 109
  • Мнения: 317
Препоръчайте ми фризьор за качествено мъжко подстригване, измиване на косата и формяне на прическа за около 10-15лв Simple Smile Нещо в районите около пазара Красно село и пазара Иван Вазов ми върши идеална работа.

# 110
  • Мнения: 430
Споделям пресни впечатления за салон Тино, както и за работата на самия него. Знам го още докато имаше малко салонче до Стамболийски, беше близо до моето жилище и отидох да ми направи кичури. Макар че още тогава работеше с голям замах, оцвети косата ми в три различни цвята отпред отзад и отстрани, защото съм с много дълга коса и докато намаже едната страна другата вече беше станала много по-светла. Казах си, другия път ще е по-добре, първияпът винаги е прецакване. Отидох втори път и затвърдих мнението си, че опита му е още на ниво проба-грешка. да не забравя да спомена, че цените и тогава ми се видяха разтрелващи. Оттук оттам и го изкаранад сто лева отраз. Както и да е, не бях в българия известно време, минаха четири години и повече. Аз се преместих да живея до мол софия и гледам и Тино салона се преместил там. Вече се боядисвам, казах си, какво толкова може да стане, една боя, ще отида. С толкова опит, сигурно е надобрял. Отидох за първи път преди три месеца. Обясни ми, че косата ми е с напластени слоеве боя?!? Каквото и да значи това?!? И за да изравни цветовете трябва да ми направи процедура да махне старата боя ипосле да маже нова. Добре, намаза ме с нещо за падане на боята, после с боя, измиване и това е, нито податригване, нито сушоар, косата ми е дълга, добре, но ми струваше 280 лева! Е подари ми спирала за очи когато платих... Комплимент на заведението. Специалния цвят, който постигна в резултат на това беше лисичо рижаво. Ужас. Както и да е изтърпях се един месец и хайде пак, при Тино. На работа беше едно русо момиче. Пак боя само, уж да се тушират рижите отенъци маза цялата коса пак в друг нюанс, без податригване и сушоар, цена 240 лева, резултат приятен червеникаво-риж цвят, но проблема е, че горе се получи поне два тона по-светло отколкотонадолу. Ох! Вчера, нещеш ли дъжд вали, вечерта трябваше да замина днес имаме празник, а аз съм в мола и немога да изляза оттам. Викам си, хайде примирих се с този цвят, поне да ми направи същия цвят само корени. Отивам и казвам, че държа да не ме мажат никъде другаде, а да ми направят само КОРЕНИТЕ. Наистина мазаха само корените, БЕЗ НИЩО ДРУГО, цена 105 лв, резултат - рижото е изчезнало, НО! Там където мазаха косата ми е изключително тъмна, махагонов цвят, докато надолу си седи цвета от предишния път, тъмно русо. Направо нямам думи. Катп се видях се подготвих да вдигам скандал, какще се покажа пред хората така? Да ме правятоще. Веднъж, ако искат. Още петпъти докато не си свършат работата. Откъде накъде ние с другите професии ще правим това, а те - ами боя е, никой незнае какво ще се получи всеки път. Установявам, че след толкова години са все още на ниво - проба-грешка, всеки път различен резултат, мажат цялата коса за да прикрият разликите и после се правят, че много ви отива, пък плащай, ако синямаш работа. Между другото, щом седнах на стола, той погледна цяета ми, правен от колежката му, но той незнае, защото го нямаше тогава и реагира с думите: О! Какво се е случило с косата ви! А аз като му казах, че съм идвала при нея веднага замаза пейзажа. Немога да си отговоря на въпроса, подобни цени за фризиор вече нормални ли се смятат за София? Човек незнае с колко пари да тръгне лъм фризиора, винаги може да не са достатъчно. Разбирам, че боите са скъпи, но хайде моля! Цените са всеизвестни, все пак Мажирел и Иноа се продават и в Амазон.

Извинявай, ти да не си мазохистка. Как може толкова бели и накрая ...пак при Тино   newsm78

# 111
  • Мнения: 3
Момичета, знам, че е офтопик, но за тези, които живеят по южните квартали на София, да не сте се излъгали да отидете в салона на бул. "Гоце Делчев" и ул. "Костенски водопад". Няма такива нагли фризьорки! Отказаха да ми върнат ресто 5 лева, защото косата ми била много гъста. Касов бон - забравете. Няма такава наглост просто. Аз нямам нищо против да платя 20лв, вместо 15лв, но те имат ценоразпис и е много нелепо накрая просто да откажат да ти върнат ресто.... 

# 112
  • Мнения: 0
Здравейте! През 2008 ходих при една фризьорка на име Ваня. Спомням си, че беше в една пресечка на Мария Луиза, мисля, че Цар Симеон. Но след това и загубих координатите, а тя вече не е там, явно се е преместила. От тогава я издирвам, защото никой не може да ме подстриже така, тя наистина е невероятен професионалист, моля ви ако някой има представа помагайте! Благодаря предварително!

# 113
  • Мнения: 0
Ще ви препоръчам един салон в който ходя от години и съм страшно доволно,фризьорката,маникюристката и козметичкатаса страшни  като отида там се чувствам все едно съм си вкъщи така предразполагат тези момичета.Ако си търсите салон в който от всяка де ще бъдете добре обслужен аз ви препоръчвам любимия салон на цялото ми семейство и мои приятели в Бели Брези на Ни шава бал.12 Салон Вили.Надявам се да съм била полезна Simple Smile

# 114
  • Мнения: 1
Да Ви предупреда за един салон за красота в красно село Саси Sassy изключително не кадърна фризъорка отвратително отношение към клиентите,залъгват,че дават 25% намаление а всъщност това са им редовните цени има ги разпечатани...Няма да бъдете доволни убедена съм

# 115
  • Мнения: 2
Фенка съм на личната преценка, но решик най-накрая да пробвам и чрез мнения от форуми и къде по-добро място от BG-MAMA!!
Здравейте,
от скоро живея в кв Слатина и си търся фризьорски салон. Ходих  в два, които бяха близо до блока ми, но нещо не ме грабнаха. Тук има доста салони и решиш, че ще е по-добре да потърся из форумите. Препоръчаха ми фризьорски салон "Стилисиммо" - били от много години в слатина и са верига салони имали и в Младост някъде. Предлагат всички услиги, което ми допада, защото не обичам да сменям  салони (пък и може за отстъпка да се поговори!!). Салонът бил на някъква тераса до еврофутбол на  ул.Теменуга 1. Разгледах им сайта, цените ми се виждат добре има и промоции, но ми се искаше и някоя от вас, дами да каже по някоя дума за салончето. Ще съм много бладорарна!!!
ПС: прегледах какво пише за салона, но  е много малко и преди години - последния по-актуален коментар , че са добри, но са си  вдигнали цените - нещо са си повярвали!"

Общи условия

Активация на акаунт