Спешна помощ ЗА "Пирогов"

  • 549
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Апелирам към всички мами, които са получавали помощ за болните си деца в "Пирогов" и са останали доволни от лекарите там да измислим начин да ги поткрепим в техният протест. Аз лично два пъти съм водила детето си там почти обезумяла от ужас от състоянието му и съм получавала много адекватна помощ за което искрена благодаря. Но това не е достатъчно. Ако искаме и в бъдеще тези чудесни лекари да ни помага в ужасните моменти, когато наши близки страдат трябва да измислим начин да им помогнем и ние. Да не ги оставим на благоволението на  бездушните чиновници да "не решават "  проблеми им защото в един момент когато отново ги потърсим  голяма част от тях ще са в други клиники с друго заплащане, а нашите деца ще ги обслужват поредните некадърници които за нищо не стават.
С две думи искам да ви кажа ,че всъщност проблема е и наш и мисля, че е редно да проевим малко гражданска позиция, защото по този начин защитаваме и нашите интереси да получаваме спешна помощ от високо специализирани медици с модерна апаратура и при по- добри условия. Надявам се, че ще ме подкрепите да измислим нещо разумно.

# 1
  • Мнения: 247
Имаш ли идея как?

# 2
  • Мнения: 2 849
За съжаление не съм от доволните майки .Много неадекватно се държаха с нас .Препращане от болница в болница .В последствие -грешна диагноза - Confusedмъка за цял живот .

# 3
  • Мнения: 2 663
2 пъти съм водила детето си там и няма да повторя пак никога след последния.Адски грубо отношение, демонстрация на нетърпимост и досада-това получих.Бременна с малко дете,излезнах по-трепереща и притеснена отколкото като влезнах.Заведох детето другаде, където веднага ми се притекоха на помощ виждайки ме с корема как разнасям детето.

Все пак бих се включила, защото не само там, но  на всякъде болниците и са под всякаква критика и трудно се работи, но самата аз идея нямам

# 4
Nadun подкрепям инициативата.Благодарение на д-р Васил Коцев синът ми жижее втори живот.Докато съм жива ще му целувам ръцете.Изклучително съм доволна и от положените грижи в децка реанимация,отделението по децка коремна хирургия,рехабилитаторите и изобщо от всички медицински работници.Подкрепям протеста им.

Общи условия

Активация на акаунт