Отговори
Може ли някой да разкаже нещо повече за   балеарските острови, по-точно за  Палма де майорка.

# 1
Може ли някой да разкаже нещо повече за   балеарските острови, по-точно за  Палма де майорка.


Тъй като ще пътуваме около 16.06.2007 г. , интересно ми е какво ще сварим там, или ние ще се сварим от горещини?[/color]

# 2
Може ли някой да разкаже нещо повече за   балеарските острови, по-точно за  Палма де майорка.


Тъй като ще пътуваме около 16.06.2007 г. , интересно ми е какво ще сварим там, или ние ще се сварим от горещини?[/color]

 newsm78Много ще ми е  интересно, преди да  стигна до острова, някой да сподели преживяванията и емоциите
си. Сигурно ще бъде много вълнуващо, но искам да имам някаква положителна нагласа, все пак...

# 3
Може ли някой да разкаже нещо повече за   балеарските острови, по-точно за  Палма де майорка.


Тъй като ще пътуваме около 16.06.2007 г. , интересно ми е какво ще сварим там, или ние ще се сварим от горещини?[/color]

 newsm78Много ще ми е  интересно, преди да  стигна до острова, някой да сподели преживяванията и емоциите
си. Сигурно ще бъде много вълнуващо, но искам да имам някаква положителна нагласа, все пак...


 newsm03 Искам да кажа, че да бъдеш пътешественик е заразна болест, която е неизлечима и не зависи от възрастта.

# 4
  • Мнения: 11 818
Бяхме преди 2 години и на нас ни хареса. Ето тук можеш да прочетеш писанията в блога на мъжа ми - http://georgi.unixsol.org/diary/adventure.php/mallorca
После, ако имаш по-конкретни въпроси - питай! Wink

# 5
Може ли някой да разкаже нещо повече за   балеарските острови, по-точно за  Палма де майорка.




Момичета, помагайте! Разчитам на  Вас, защото сте върха на айсберга. Какво ли не съм научила от Вас и продължавам да Ви се възхищавам, като съм  всеки ден с вас.

# 6
Бяхме преди 2 години и на нас ни хареса. Ето тук можеш да прочетеш писанията в блога на мъжа ми - http://georgi.unixsol.org/diary/adventure.php/mallorca
После, ако имаш по-конкретни въпроси - питай! Wink

  :bouquet:      Сиси, благодаря сърдечно за обширната информация   в блога на съпруга ти. По моему той спокойно може да     замени "каките" на острова. 

# 7
  • Мнения: 11 818
За нищо!  Hug
Приятно изкраване и да се върнете с много хубави спомени от преживяното и снимки! Wink

# 8
За нищо!  Hug
Приятно изкраване и да се върнете с много хубави спомени от преживяното и снимки! Wink

Преди да питам във форума се бях похвалила , че ми предстои едно такова пътуване.    Получих доста упреци, че   такива гори и  море си имаме и тук в България. Какво ще кажете за тези "прозрения"?

# 9
 Rolling EyesПонякога се  чудя  на такива изказвания - простете за израза  "изгъзици". Мене  ми се ще да отида    в    друг свят, колкото може  по-различен от нашия и да видя какво е сътворило човечеството.

# 10
 #Crazy  Аз ли съм полудяла, или тези хора не са ред. Кажете  бе, форумки !   Тъй като съм голям патриот не бих изменила на моята родина, не бих  отишла да живея в чужбина. Но ми е омръзнала нашата българска действителност,  така че  малкото   време което ми се дава като отпуск, искам   да съм извън страната.     

# 11
# 12

 Embarassed Права ли съм,  какво ще предпочетете Вие, да карате отпуска тук на Сл. бряг, Дюните или Палма де майорка?

# 13
  • Мнения: 768
Светът е прекалено голям и шарен, за да прекараш целия си живот само на едно място. Ако някога имам тази възможност, бих обиколила земята. Между другото кога и как планирате да отидете ?

# 14
Ние сме две приятелки, които всяка година си избираме някакъв маршрут и потегляме без да се замисляме. Заминаваме  за островите на 16.06.2007 година с ТА "Валери 90".

Общи условия

Активация на акаунт