Какво против комари за дете под 2 г?

  • 13 093
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 186
По- точно, 1г 7м.
Трябва ми нещо ефикасно за навън /мазане, пръскане, etc./ и за вкъщи. Таблетки могат ли да се включват в стаята или не?
Ако има нещо специално, къде евeнтуално го има /в Пловдив/.
Благодаря Grinning

# 1
  • Мнения: 872
Аз пръскам "OFF" от лосиона, има и във формата на крем .На "Johnson" е, пише че е подходящо за деца и възрастни.Трето лято ще го ползвам, доволна съм. По аптеките го има и в по-големите супермаркети също.

# 2
  • Мнения: 983
И Чико имат разни препарати серия Zanza No, подходящи дори за бебчета...но не съм пробвала, просто видях реклама  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз използвам спрея на Офф, педиатърката ми го препоръча за малкта още миналото лято като беше на годинка  Peace

# 4
  • Мнения: 114
Ами за машинките които се включват в контакта за в стаята, чували ли сте някъкви отзиви

# 5
  • Мнения: 4 621
Мажех Яна миналата година с лосион против комари на Чико - подходящ за бебета. Не си спомням как се казваше серията, но беше ефикасно. Таблетки в контакта не съм включвала. Peace

# 6
  • Мнения: 6 390
Купих флаконче лавандулово масло от аптеката, и го накапах във всички кремчета, лосиончета и олийчета на беба, чувала съм че и проти кърлежи и против комари е ефикасно, не сме имали проблем  Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Миналата година взех Цинцарин за бебета,но спрей.Гадно е.По-добре да е кремче.Тази година ще взема същото/обаче крем/ или на Чико.

# 8
  • Мнения: 3 500
Има репелент на Чико във формата на рол-он 0м.+

# 9
  • Мнения: 7 723
Мажа децата си с OFF- на Джонсън- няма проблеми.
В къщи включвам машинка с таблетки RAID- на отворен прозорец  ...

# 10
  • Мнения: 7 186
Мерси  bouquet
А за Аутан някакви отзиви имате ли?
Някъде май четох и за някакви детски машинки за комари, за вкъщи, на Чико, някой знае ли нещо?

# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 550
Аз използвам спрей OFF ,пръскам и себе си и детето,много съм доволна.Лятото включваме от тези машинки с таблетките,може и течност-те са комбинирани,само че единственият им недостатък е,че се усеща особената им миризма. Sick

# 14
  • Мнения: 6 164
Lady bouquet

Аз използвам спрей OFF ,пръскам и себе си и детето,много съм доволна.Лятото включваме от тези машинки с таблетките,може и течност-те са комбинирани,само че единственият им недостатък е,че се усеща особената им миризма. Sick

Ами те тия машинки не са особено подходящи за деца май.   Thinking Ние имаме на Райд и на пълнителя го пишеше изрично, та затова си сложихме комарници, заради малкия.

Общи условия

Активация на акаунт