кафе, кафе

  • 1 530
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 365
еми да кажа че решихме да пиеме по кафе с литъл рабит и понеже и диана прояви интерес та го пускам като тема щото може и други да решат да дойдат. значи разбрахме се в неделя в 11 в пицария мис каприз на гоце делчев. който има желание и възможност е добре дошъл също.

# 1
  • Мнения: 724
На маса за пушачи, моляяяяяяя. Това е от вратата в ляво, струва ми се  Embarassed

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 185
приятно, приятно, да пийнете по едно сокче и за нас!
И Лили nbirthday  newsm18
Много се радвам, че има още един, с когото сме на една дата!

# 3
  • Мнения: 365
всъщност мисля че в ляво са само бар-столове, но няма значение. на мен ми е все тая

# 4
  • Мнения: 365
Цитат на: wa_wa
приятно, приятно, да пийнете по едно сокче и за нас!
И Лили nbirthday  newsm18
Много се радвам, че има още един, с когото сме на една дата!


благодарско ва-ва. честит ти рд и на теб. много сбъднати мечти и весело изкарване на празника. аз си помислих вече, че всички са ме забравили мене и почти се надух Crossing Arms . даже си пуснах лично честитка в клюкарника. ама ти ми върна доброто настроение.

# 5
  • Мнения: 724
Лили, ако ти си същото Лили - виж в Зачатие.
Ми, да, същото Лили си.
Честит рожден ден!!! Много здраве, щастие и късмет! И сбъднати мечти!

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
на рожден ден  са забранени мислите лоши! Sign Exclamation

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ха-ха май говориш прибързано! Grinning

# 8
  • Мнения: 365
ха-ха. май наистина прибързах. ша ми простите. мерси на всички (този път). трогната съм. Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 7 718
Лили и от мен честит рожден ден пак Laughing

# 10
  • Мнения: 365
искам най-отговорно да похваля мойто мъж. днес в продължение на много часове обикаля с мен цяла витошка в търсене на яке. влезнахме във всеки магазин и премерих всички якета. последните 3 по 10 пъти щото не можах да реша кое да си взема. милия почти безропотно изтърпя цялата процедура, особено последния един час. най-накрая си взех и яке де. но по-важното е че моя като всеки истински мъж влиза в един магазин и купува първото нещо което види и приключва въпроса. а днес...просто нямам думи. #Shocked  #Shocked  #Shocked

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 185
А какво стана накрая? Сдоби ли се с яке или

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Цитат на: Лили
... най-накрая си взех и яке де....


Взела е бе Ва !  Laughing
 Ама ти май си препила снощииии...  Bulb  Laughing

Лили да ти е честито якето и със здраве и кеф да си го носиш !  Grinning

# 13
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Лили, да ти е честито якето и със здраве да си го носиш! Simple Smile
В неделя ще го видим ли?
 Coffee

ПП: с Тифани от дир.бг. ще дойдем

# 14
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Моренски хвана ме, ама аз съм си виновна. Нали заради лекарстовто не пия грам алкохол, ама вчера юначно си поръчах маааааааааааалка биричка(бяхме на пицария и сега де полеем пицата) и ми беше толкоооооооооооооова сладичка, но днес съм крива, крива, сънена...депресирана, ей сега поревах на рамото на милия, да ме питаш за какво.....
Повече бира и алкохол с това лекарство НЕ!

Общи условия

Активация на акаунт