английски език за 7 годишно - АВО3 или Алианса

  • 1 099
  • 6
  •   1
Отговори
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Ако има някой, който е водил децата си в едно от двете места - моля да сподели мнението си за нивото на подготовка и лични впечатления.
До днес твърдо бях избрала Алианса, но при поредното ми телефонно обаждане ме изненадаха със сумата ( вече над 500 лв ),и със изискването си детето да може да пише и чете на английски ( аз за какво всъщност го пращам там  newsm78 ).

# 1
  • Мнения: 143
не знам дали е наистина над 500 лв, но има 1 клас начинаещ, който ще е малко по-дълъг от нормалния и ще вземат учебниците за предучилищната група за няколко седмици. така че няма как да искат да знае да чете..

# 2
  • Мнения: 1 073
Аз съм доволна от АВО -3. Големият ходи там ве4е 2 години, малки са групите и преподавателите са двама - българин и англичанин и се редуват. От есента и малкият тръгва.

# 3
  • Мнения: 3 146
Аз съм доволна от АВО -3. Големият ходи там ве4е 2 години, малки са групите и преподавателите са двама - българин и англичанин и се редуват. От есента и малкият тръгва.

А за какви пари става дума?

# 4
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
За първата година - 349 лв за два пъти седмично по 2 часа . Започват през октомври до края на май.

# 5
  • Мнения: 1 073
Да, за втората 400лв, но има някои "Примоции" - ако се плати до определен период - 50лв., освен това за второ дете също има ....

# 6
  • Мнения: 3 146
Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт