След този клип аз спрях цигарите!

  • 4 367
  • 53
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 327
Гадно е Praynig.Аз почти не пуша вече,но мъж ми... #Cussing out,не ми се говори.Ще му пусна клипа  bowuu.Дано малко се светне!

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Леле, това е много грубо. Аз в момента съм в процес на отказване. От днес пия табекс. Не че много вярвам, че от него ще спра цигарите, но все е нещо, когато има на какво да се осланяш. А този клип, не, не, много е гадно.
Имам чувството, че когато паля поредната цигара ще се сещам за него. Но лошо няма. Дано да се окаже ефективно. Ако трябва и няколко пъти ще го изгледам.
Аааа, незнам дали ще успея...

# 3
  • Мнения: 4 678
И вече 5 години не пуша newsm44
Сега жената мъча,ама да видим дали ще ги спре,пуши по 5-6 цигари на ден, за тва според мен нема смисъл! smile3508

# 4
  • Мнения: 1 680
Браво Поци!
Ще го пусна на мъжлето.
Защо ли сме толкова безволеви когато стане въпрос за спиране на цигарите?

# 5
  • Мнения: 3 622
Аз не пуша, но мъжо пуши като комин  #Cussing out  Ще взема да му го пусна и дано има положителен ефект - ако не ги спре поне да ги намали малко  Thinking

# 6
# 7
  • Мнения: 3 647
ето  защо  никога не съм пушила

# 8
  • Мнения: 1 069
Слава Богу! вече 6,5год не пуша, след 13год пушене! В последно време пушех по 4-5 цигари на ден, но не можех без тях. Това е болестно състояние, пристрастеност, гадост! Сега съм освободена, чувствам се прекрасно!
Успех на всички, които искат да ги откажат! Заслужава си усилията!

# 9
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ужасно е  Scream

# 10
  • Мнения: 2 386
Не пуша от близо година.....
Лошо ми стана от това!!!


Какво беше това правото и дълго нещо, което изстискаха..... с гной ли беше пълно,аааа ужас.....

 #Shocked censored  Shocked

# 11
  • Мнения: 636
Toва беше аорта и беше пълна с някакви налепи вседствие на пушенето. И аз от няколко месеца вече спрях цигарите Peace

# 12
  • Мнения: 437
За съжаление, много пушачи знаят за тези неща и въпреки това продължават да пушат.И тук, във форума, се срещат мнения силно подценяващи вредата от тютюнопушенето и едва ли не защитаващи този порок.

# 13
  • Мнения: 4 678
За съжаление, много пушачи знаят за тези неща и въпреки това продължават да пушат.И тук, във форума, се срещат мнения силно подценяващи вредата от тютюнопушенето и едва ли не защитаващи този порок.

Така е !
При повечето жени страхът от напълнявани при спиране на цигарите е по-голям, отколкото здравето! smile3521
Аз ги спрях и качих 10 кг
Но с тренировки си ги върнах!
Сега на ред е жената,ама се опъва нещо! smile3513Ще видим ние тая работа smile3516

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:35 от Поци

# 14
  • Мнения: 2 386
Аз ги спрях и качих 10 кг
Но с тренировки си ги върнах!

И аз толкова качих, но не мога да ги сваля... Блазе ти  Sad

Общи условия

Активация на акаунт