Бански за бременни - откъде?

  • 1 257
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 524
Момичета, може да звучи смешно, но ще ходя във Варна за почти два месеца, като бивша активна спортиска и то точно плувкиня няма да се сдържа да поплувам, ако се преборя със срама да се дъблека де  Embarassed до момента съм цели 10-11 кг отгоре. Търся бански за бременни навсякъде, а продавачките ме гледат като извънземно и ми предлагат едни цели бански, ама то гърдите ми висят свободно в тях и хич не ми са удобни.
Ако може помогнете ми откъде да си купя, съгласна съм и да си поръчам по нета, ама откъде.  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 663
Преди 2 седмици в Премама момичетата ми казаха , че очакват да получат половинки за бременни

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Благодаря ти  konstans, ще го потърся този магазин, само се чудя няма ли да съм смешна гледка с половинки  newsm78, аз си мислех за цял ама да ми влиза коремът в него.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 830
В Premaman имаше цели бански за бременни, но ги гледах преди 3 седмици - все пак ако ти е далеч вдигаш телефона и питаш 9811677 или 0899844812 Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 524
veka   Hug мерси, обадих се - имали още два три броя цели - утре ще скокна да ги видя, но ме озадачи, че нямало да получават повече, та какво бременни няма ли вече или не идва лято  #Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 3 830
Меги,има сезонност все пак в шивашкия бранш - хората отдавна не шият бански,а якета и палта вече!Отивай докато имаш възможност за избор!  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 555
Меги - аз ги гледах банските в Пермаман, но май няма да си купя от там. Бяха около 80-100 лв. и ми се стори много за бански, които ще нося само тази година. Пъпреки, че ти все пак 2 месеца ще си във Варна....може и да си заслужава...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 524
Не само, че два месеца ще съм във Варна, а аз и мъжлето мислим вече за второто  Mr. Green  Mr. Green та както съм на 32 - време няма много. Някой за луди ще ни сметнат, други викат кат се появи първото друга песен ще пеем, но да ти призная на мен мания ми е бельото и като напълно побъркана давам само за един сутиен по 100 лв. и банският всяка година ми е нов и ..... абе смотана работа съм, но проблема е дали въобще ще се престраша да го облека, такова ПРАСЕ съм станала  Cry

# 8
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Меги, в Mothercare в Мола гледах бански. Бяха долнище и потниче (с дължина, която покрива корема). Сториха ми се приемливи, а и съм чувала, че коремчето трябва да е скрито от слънце. Но не погледнах цените, че на мен морето ще ми се размине тази година.

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 4 146
 Миналото лято имаше на Триумф бански,в магазина на " Алабин",след Съдебната палата, в посока бул.Хр.Ботев,левия тротоар-много красиви ми се видяха,туника-потник и долнище. Значи и там може да попиташ Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 524
Ей страшни сте - това с потничето много ми допада като идея - направо ще хвърча утре до Мола и до триумрф на съдебната палата.  Hug   Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 771
Аз пък си взех бански половинки и едно парео от Модабар, което се съчетава с банския и мисля така да мина на плажа. Ще ми служат и после, а и сега ще ги ползвам по предназначение да крия корема от слънцето. С цял бански не си се представям, след 1 месец ще изглеждам още по дебела , когато ще ходим на море.

# 12
  • Мнения: 8 917
Аз си бях взела 1-2 номера по-големи от Дика, за да стават на по-голямото ми дупе  Mr. Green и нямах проблем Peace

# 13
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Скоро, някъде четах, че едно бременно майче си е взело бански от Илиянци и останала доволна! Ако си падаш по електронната търговия, ето един линк: http://laredoute.fr/achat-maillot-de-bain-femme-future-maman.asp … tegoryid=27806508
В Красива мама има цяла тема, как се поръчва от Ла Редут

Общи условия

Активация на акаунт