Какъв слънцезащитен крем за бебе с АД?

  • 1 274
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 537
Здравейте,
на 2 месеца ни казаха, че имаме АД, което не е доказано де,  и сега я мажа със серията на Мустела за атопична кожа Стелатопия. От тази серия няма такъв крем, но може ли да я мажа с крема на Мустела 50+ или трябва да е задължително за атопична кожа и ако можете да ми препоръчате такъв. Благодаря предварително  Wink

# 1
  • Мнения: 867
Мустела 50 за лицето. За тялото още не съм взела, но се чудя, нещо ми досвидява още 30лв да дам newsm78

# 2
  • Мнения: 1 081
А-Дерма е много подходящ. Аз съм по-доволна от тяхната козметика, отколкото от Мустела, на една цена са. Обаче Мустела имат 50 фактор, докато А-Дерма -25ти, т.е по-честичко трябва да го мажеш бебока. Мустела също се разнася доста трудно:(

Имаше една друга тема тук, където пишеше, че високата слънцезащитата въщност е вредна химия. Само D-r Haushka(май така се пишеше) били безвредни, има ги в Ягодката.

# 3
  • Мнения: 1 555
Само Мустела доколкото знам е точно за тази кожа ! Аз мажа синът ми точно с нея 50 + Ф

# 4
  • Мнения: 766
Не съм много сигурна, но мисля че Seba Med е точно за кожа с такива проблеми  Peace

# 5
  • Мнения: 498
Не....Себа Мед,не е за атопична кожа...ние сме на тази козметика и знам всичко,което има в Бг. Peace
А-дерма,Биодерма/Атодерм/ и Мустела знам,че имат серии за АД.Не съм сигурна обаче,дали имат специална слънцезащитна серия. newsm78

# 6
  • Мнения: 5 362
А-Дерма  Peace

# 7
  • Мнения: 537
благодаря за отговорите, A-derma и други майки ми я препоръчваха, а аз от Мустела съм много доволна, така че пак ще мисля или направо като ида в аптеката, каквото ми щукне:) Но пък щом Мустела трудно се разнася крема.... Thinking

# 8
  • Мнения: 1 081
Тъкмо сега се поразрових из старите теми за слънцезащитата:) basilisk има много хубави постинги-освен, че трябва да е за атопична кожа специално, трябва и филтрите да са минерални, а не химични(ама не знам как се разбира, пише ли го на опаковките, или ориентир е състава newsm78). Виж и това:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169553.msg3331861;topicseen#msg3331861

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188503.msg3889817#msg3889817



Общи условия

Активация на акаунт