как да постъпя?

  • 713
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
започнахме успешно захранване с обикновенна оризова каша,малката я хареса много,но сега вече маи и омръзна и неиска,да спра ли кашата? и да я зам,естя ли с бананова каша или? ох незнам как да продължа

# 1
  • Мнения: 3 042
Може да продължиш с ориз и царевица примерно ако имат тая марка. Не, че е проблем да смениш марката, но ти си решаваш. Варианти много.

С коя марка си захранила? Държиш ли точно с нея да продължиш?

# 2
  • Мнения: 296
Може да и е омръзнала Simple SmileПри нас беше така по едно време с една прасковена каша. Аз съм отворила три различни каши и му ги сменям, да има разнообразие. И ти да ядеш всеки ден едно и също и на теб ще ти омръзне Grinning

# 3
  • Мнения: 27 524
А какво друго даваш? На тази възраст може да даваш и плодови, и зеленчукови пюрета вече, само каша на всеки ще омръзне. Има и други видове безглутенви каши, не е нужно само оризова да е  Peace

# 4
  • Мнения: 772
И аз мисля че можеш да пробваш други каши PeaceИма толкова марки и видове ooooh!

# 5
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ако пък си решила само оризова да даваш за момента, започни да слагаш по 1 - 2 ч.л. плодово пюре в нея.Тъкмо ще захранваш и с плодови пюрета. Така и на малката ще и е по0вкусно.Сиът ми никога не е ял само оризива каша. Не я харесваше. Но с пюренце я хапваше бързо бързо. Peace

# 6
  • Мнения: 4 451
Щом си захранила с оризова каша, можеш да продължиш с друг вид безглутенова (бананова или някаква плодова). И аз захраних малката така, а после продължих със зеленчукови пюрета, след това плодови и накрая месни.

# 7
  • Мнения: 2 677
На тази възраст спокойно захранвай с пюрета.
Както ти е писала Блонди, изобщо не е странно, че кашата й е омръзнала.

# 8
  • Мнения: 209
Смени кашата. Вики, например, много обича ябълки и морков на Милупа. Оризова не сме пробвали, но ми звучи малко безвкусно Laughing

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А какво друго даваш? На тази възраст може да даваш и плодови, и зеленчукови пюрета вече, само каша на всеки ще омръзне. Има и други видове безглутенви каши, не е нужно само оризова да е  Peace
Peace
и аз мисля че малко , по-малко трябва да вкарваш плодови и зеленчукови пюренца вече  Peace

# 10
  • Мнения: 3 042
Оризова не сме пробвали, но ми звучи малко безвкусно Laughing

Оризовата каша на Милупа е много вкусна. Heart Eyes  Ако искаш пробвай да дадеш на детенцето. Няма да я откаже. Wink

# 11
  • Мнения: 553
Кашите на Милупа са страхотни  Peace
Само внимавай с царевицата, /ако имате проблем с коликите както е при нас/ нея може да дадеш по-късно. Пробвайте банановата и ябълки и морков на Милупа, круша на Хипп или наистина слагай по малко плодово пюренце в оризовата каша  Wink

# 12
  • Мнения: 490
Щом си захранила с оризова каша, можеш да продължиш с друг вид безглутенова (бананова или някаква плодова). И аз захраних малката така, а после продължих със зеленчукови пюрета, след това плодови и накрая месни.

аз започнах точно като теб,и понеже днес мисл;я д авъвеждам морковче се чудя дали има проблемда и предложа и банановата каша днес за първи път? аз искам да и дам от тези каши,но незнам като въвеждам ново нещо може ли и кашата да е нова или за всяко нещо д а  си изчаквам

# 13
  • Мнения: 2 673
може да въведеш пюрета - ХА, ябълка, круша, тиква с картоф. Кашата на ХУМАНА с ориз, царевични стърготини и ябълка е добра, безмлечна, без глутен.

# 14
  • Мнения: 104
Вкарай й и други вкусотийки Thinking

Общи условия

Активация на акаунт