Отпушване на слъзен канал в Мед.академия

  • 1 849
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 177
Здравейте,
Предстои ни отпушване на слъзно каналче в мед.академия при д-р Иванова.Разбрах че престоя е 2 дни.Много ви моля някой ако е минал по този път нека сподели,като процедура,и тъкива дребни подробности като храната на бебо,спане,/караме 7-ми месец/ и се кърмим само вечер/през останалото време сме на пюрета и кашички/
Ще съм благодарна за всяко споделено преживяване въобще как е с бебче в болница.

# 1
  • Мнения: X
Записвам се да следя темата. Нас ни чака същата процедура, но бебо е малък и е само на кърма.
StelaP, надявам се всичко да мине добре при вас и дано се отзоват мами, които са минали през това. Късмет!!!

# 2
  • Мнения: 2 401
Има куп теми всичко е изписано по въпроса. Но защо и двете не поизчакате малко, нерядко това се оправя само.

# 3
  • Мнения: 2 401
Да добавя, минали сме през това, нямаше ефект, постъпихме за втора процедура и ни върнаха заради зачервено гърло, докато се оправи гърлото се оправи и очето и втора процедура не се наложи.

# 4
  • Мнения: 1 840
Оченцето на сина ми се оправи от само себе си, когато стана на 2 годинки. Всъщност аз бях решила да сондираме каналчето, но така се стекоха обстоятелствата около нас, че бяхме възпретятствани и докато намерим подходящ момент, проблемът изчезна. От миналото лято досега не сме имали повече проблеми с очето.

# 5
  • Мнения: 127
Моят съвет е да изчакате поне до годинката. Ние имахме същият проблем. Още в родилното като бяхме казаха, че има конюктивит и започнахме да капим някакви капки, но сълзенето неспираше.Водихме го на 3-ма очни лекари, изписваха различни капки, правиха му масажи и ни показваха как и ние да ги правим, но ефект нямаше.Личната лекарка постоянно ми повтаряше да отидем до София или Варна поне на преглед, но така се стичяаха нещата, че все отлагахме. И изведнъж след навършване на годинка сълзенето спря от самосебеси. Успех и на вас и бързо решаване на проблема!

# 6
  • Мнения: 230
Здравейте,
Предстои ни отпушване на слъзно каналче в мед.академия при д-р Иванова.Разбрах че престоя е 2 дни.Много ви моля някой ако е минал по този път нека сподели,като процедура,и тъкива дребни подробности като храната на бебо,спане,/караме 7-ми месец/ и се кърмим само вечер/през останалото време сме на пюрета и кашички/
Ще съм благодарна за всяко споделено преживяване въобще как е с бебче в болница.
Благодаря на авторката за темата  bouquet
Имаме насрочена дата за 12 юли и много ще се радвам, на споделена информация
Хубаво ще е ако си отмине "от само себе си", ама при нас не ще и с помощта на масажи и капки, така че моля ви отговорете на питанките ни.
Предварително благодаря

# 7
Пазете се от д-р Иванова от Александровска болница!!!Изтормози дъщеря ми и се наложи второ сондиране.Желая Ви успех от първи опит!

Общи условия

Активация на акаунт