Не е яла от 5-6 дни

  • 793
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Мили мами, моля ви споделете какво да дам на малката, за да се разяде. От 23 май е на антибиотик, заради вискотата температура и кашлицата. От тогава не е яла нищо, с изключение на 5-6 лъжици кисело мляко дневно. Отслабна с 1.5 кг и изглажда много зле. Иначе вече се излекува и има само остатъчна кашлица. Днес я водих на личната и тя ни изписа Мултисаностол. На мен ми се струва, че няма да помогне кой знае колко. Моля споделете ако сте имали подобен проблем.

# 1
  • Мнения: 47 896
течности пие ли?трябва да пие много вода, чайи сок, може и кисело мляко
за разяждане повече помага киди-има съставка която стимулира апетита

# 2
  • Мнения: 3 211
купи й една банка глюкоза и давай през 15мин по 1 суп.лъж., то е приятно и го харесват децата.
иначе пробвай с любими яденета, моята яде картофено пюре, пилешка супа и пиле каша, давал съм й също плодови пюрета бебешки, фреш не обича, плодовете ги яде така, но като е болна не ги иска.
мултисаностол-а по принцип увеличава апетита, но не разчитай кой знае колко на него

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Предлагай й това, което обича... много течности- по възможност фрешове, чай с мед и лимон (хранително е, а и киселото увеличава апетита)... Аз лично изкуствени витамини не бих давала (особено както не яде!), Апитонин със сигурност ще свърши по-добра работа (ако не е под годинка детето).

# 4
  • Мнения: 189
Да, ама ние чай не пием.Сокове по-рядко, а за фрешове да не говорим. Мляко ядем съвсем малко. Абе работата е сериозна, дано само не ни вкарат в болница. А днес я гледа баща й. Като знам само как може да я храни ми идва да  #Cussing out.

# 5
  • у дома
  • Мнения: 965
Руми, преди 2 месеца и Наталия изкара много тежка гнойна ангина, и не беше яла почти нищо в продължение на 10ина дни. По принцип, когато е болна и се разрешава всичко, което иначе и е забранено - то не са зрънчовци, солети, шоколади, торти - всичко, което иска, само и само да има нещо в стомаха. Също не пие чайчета и фрешове, мляко, нищо. Тя по принцип е трудна с храненето, пък като е болна, става още по-зле!  ooooh! Това неядене беше съчетано и с разстройство от антибиотика и тя също отслабна с почти 2 кг.
Аз идавах мляко и фреш докато спи. Тогава поне ги пие и Мултисаностола при нас помогна много. Давай го! Дано да се оправи по-скоро шушулката!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт