Няма управия с тоя запек

  • 519
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Бебка постоянно е със запек  Twisted Evil. Почти не пие вода, пробвах с лъжичка да давам, с биберон, с чашка, но не е не  #Cussing out. Хапва каша за закуска, обяд и вечеря пюрета, между тях давам плодове и кърма. Нашето педи ни каза да вземем глюкоза, е купихме, но как да я дам, като тя е мисли за вода и я плюе. Снощи при поредния ми опит да и дам глюкоза се задави, щото не иска да я гълта и повърна динята, която беше изяла.  През ден сме на клизми  #Crazy Мисля, бях чела някъде да се слага зехтин в пюретата. Моля, кажете по колко капки и по колко пъти на ден да слагам.   bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 903
Аз пробвах със зехтин, но нямаше ефект. От скоро въведох глутен с овесени ядки и определено изхождането стана редовно. Та мисълта ми е- ако си въвела глутен- просто и дай малко сварени овесени ядки с пюре или плод. ПОМАГА!
Сега се сещам и за едно пюре на Гербер от сушени сливи- ново е май. Ако го намериш-опитай и с него. Успех!

# 2
  • Мнения: 8 242
Аз слагам зехтин от 8мия месец.. Не съм видяла да има някакъв ефект върху изхожданията - слагам на око - не капки, ми по 1-2 ч.л.
Ако дадеш 1 ч.л. на гладно сутрин по ще има ефект.. Ама не знам как ще се излъже да я глътне  Twisted Evil
А за глутена - аз откак го въведох (на 11м.) започна по-трудно да ходи по нужда.. Хляб, бисквити и сухари не давам, защото повръща от тях..
Виж, броколито страшно разхлабващо ни действа Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 12:54 от duhi_puhi

# 3
  • Мнения: X
 Глутена го въведох преди 10 дни, слагам в пюрето по един сухар, щото последния месец беше качила само 0.100 кг.  Сега пък се чудя дали не избързах с тези сухари? До седми месец включително бебка беше само на кърма и сега да не оплескам нещата с тези сухари  Tired?Знам за тези пюрета от сливи, но бебка не яде никакви плодови пюрета  #Cussing out, отвярям ги и ги хвърлям. От няколко дена давам диня, хапва си, но тоя запек.......
  Май ще пробвам да дам рано сутрин на гладно една лъжичка зехтин, да видим дали ще има ефект.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 12:55 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт