Къде се сменя памперса?

  • 4 879
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Вчера бяхме на разходка в парка. Знам, че още не съм майка и сигурно ще разсъждавам по друг начин скоро, но .....
Много ми е гнусно като по кафета гледам заголени детски задници или чурки. Не ми е гадно от дечицата, а от културата на родителите. Вчера пък станах свидетел на абсурда да сменят памперса на масата до мен.....  Sick
Като изключим пълното отсъствие на прилични обществени тоалетни и места за преповиване, как ще ме посъветвате да се справя с този проблем??? Нали не е редно да пиша тук за нещо, което съм против и после да го правя  Naughty

# 1
  • Мнения: 2 673
в кафе е абсурд да го сменя, и в каквото и да е заведение...по-скоро ще изляза на улицата, или ще ида в тоалетната ако е прилично голяма и удобна. В МОЛ-овете няма проблем, навън в парка - се отдалечавам на самотна пейка..
Няма нищо по-нежно от бебешко дупе, но не желая всеки да го гледа, пък и това е нещо интимно струва ми се bowuu

# 2
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
И на мен ми е гадно, а не веднъж съм се натъквала на подобна картинка. Верно дечицата са малки, на все пак не е мн. приятно да си пиеш кафето, а до теб да сменят памперс. Sick

# 3
  • Мнения: 417
Ами много просто стой си у вас,за да не ти се налага да сменяш памперси по кафетата.

# 4
  • Мнения: 1 080
Просто се отдалечаваш с количката и го сменяш. И аз не го намирам за добро решение да размахваш памперси посред заведение за хранене пък дори да не е за хранене....Въпрос на гледна точка явно...

# 5
  • Мнения: 4 665
 Отдавна мина времето, когато сменях памперси, но не си спомняма да съм го правила на обществено място. Не съм се натъквала на гледката Сменяща памперс майка, но съм виждала изхвърлени в тревата оакани памперси и е адски гнусно.

# 6
  • Мнения: 3 423
Сменяла съм директно в количката.
Сменяла съм на една пейка пред фризьорски салон.
Сменяла съм на маса в градинката пред нас.
Сменяла съм къде ли не.
Разбира се, съм се съобразявала да няма хранещи се наоколо.

# 7
  • Мнения: 2 386
Боях се да ви споделя как онзи ден една майка стоеше на пейка в Макдонълдс с две деца, едно от които - бебе на няколко месеца..Не бяха клиенти, лошо няма. В един момент, обаче, бебето се наа*а, майката невъзмутимо го сложи на най-близката до нея ( и до мен) маса, смени му памперса и го забърса прилежно под носа ми..  Rolling Eyes
Ами, извинявам се, ама много миришеше, а бебчето беше с ...разстройство. Sick
Не съм мегагнуслива, обаче все пак някой се храни на тази маса...
След случката половината клиенти си станаха, защото майката изхвърли памперса в коша с таблите и.. се разнесе едно благоухание...  Sick


# 8
  • София
  • Мнения: 5 718
Боях се да ви споделя как онзи ден една майка стоеше на пейка в Макдонълдс с две деца, едно от които - бебе на няколко месеца..Не бяха клиенти, лошо няма. В един момент, обаче, бебето се наа*а, майката невъзмутимо го сложи на най-близката до нея ( и до мен) маса, смени му памперса и го забърса прилежно под носа ми..  Rolling Eyes
Ами, извинявам се, ама много миришеше, а бебчето беше с ...разстройство. Sick
Не съм мегагнуслива, обаче все пак някой се храни на тази маса...
След случката половината клиенти си станаха, защото майката изхвърли памперса в коша с таблите и.. се разнесе едно благоухание...  Sick



Странно. Нали в Макдоналдс има място за смяна на пелените в тоалетната?  newsm78

# 9
  • Мнения: 3 423
Няма ли в тоалетните на МакДооф
стая за преповиване на бебоци?

Впрочем, къде в България има такива стаи?
Въпросът ми е съвсем сериозен. В моловете?
Другаде?

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Памперсът се сменя някъде на закътано. Не мога да си представя, че ще оставя дупетата на дъщерите ми пред погледа на някого. Независимо дали този някой яде, пие кафе или просто си ходи по улицата. Ходенето по нужда е интимен акт - както аз не си показвам задника наляво и надясно, така и децата имат нужда от дискретност.

# 11
  • Мнения: 2 386
И мен ме очуди доста...
Единственото обяснение, което имам е, че беше 2 деца, с малък сак (с дрешки и пеленки) и с количка...

И все пак - на масата..  Rolling Eyes

Лиска, не знам. Нямам деца все още.

# 12
  • Мнения: 2 070
Сменяла съм директно в количката.
Сменяла съм на една пейка пред фризьорски салон.
Сменяла съм на маса в градинката пред нас.
Сменяла съм къде ли не.
Разбира се, съм се съобразявала да няма хранещи се наоколо.

И аз така.

В Угърчин няма ли специални помещения и специални приспособления към женската тоалетна...

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Впрочем, къде в България има такива стаи?
Въпросът ми е съвсем сериозен. В моловете?
Другаде?

В детската стокова борса Вис Виталис в Пловдив има. То пък бива и там да няма, де...

# 14
  • Мнения: 3 423
В Угърчин няма ли специални помещения и специални приспособления към женската тоалетна...
Има. Но мен ме интересува
останалата част на България.

Общи условия

Активация на акаунт