Имам чувството, че ме следи

  • 2 200
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
За какво става дума?

Ами преди 3 седмици онази на бившия ми съобщи, че ще си имат бебе. Аз, подтикната от това, че никой няма да ме разбере и, че трябва да си все пак излея душицата някъде, писах в интернет дневника си и от горе на това го писах на БЪЛГАРСКИ...

И сядам аз вчера пред компютъра, и едвам съм го включила и онова лесбийско същество ме нападна... Представете си, минала е през целият този труд да преведе нещо от български на финландски. До колкото знам в нета няма такива онлайн преводачи (ако някой знае, моля да ми прати линк, трябва ми за училище), та доста е трябвало да я чъгърка любопитството.

Та наплю ме тя едно хубаво... че съм била разказвала на света за мъж й и съм била писала и за нея... което пък изобщо не е вярно. Ще да я интересува, ама адски много, какво съм писала, за да си блъска бременната глава с български.

Та следи ме, ама защо?

# 1
  • Мнения: X
Mи нека те следи,к'во ти пука! Mr. Green
Ревност мила,ревност е това нейното!Аз друго обяснение нямам.
Следи жената,дали имаш интерес към мъжлето и.Ако аз съм на твое място,щях да пиша това, което най-малко иска да прочете Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
И за мен в рвност!

# 3
  • Мнения: 3 634
Ама ревост да е, защо пък ще е? Тя е женена за него, тя е бременна от него... пък бурсука му с бурсук бил много щастлив, пък не знам си кво... Мен ме кара да ревнувам... що не ме остави на мира, не разбирам. Хем я махнах от МСН-а, и пак ми пуска съобщения. Що ма не остави на мира?

# 4
  • Мнения: 1 559
За какво става дума?

 писах в интернет дневника си и от горе на това го писах на БЪЛГАРСКИ...


Под дневника си,форума ли имаш впредвид,че не загрявам newsm78...и ако да,как ще разбере,къде и как да влезе newsm78 #Crazy newsm78

# 5
  • Мнения: 1 425
Може да знае английски. От български на английски май има автоматични преводачи.
А пък като е бременна жената ... какво да ви обяснявам - вие по-добре би трябвало да знаете как се чувства.

# 6
  • Мнения: 4 916
...
Под дневника си,форума ли имаш впредвид,че не загрявам newsm78...и ако да,как ще разбере,къде и как да влезе newsm78 #Crazy newsm78


Най-вероятно е блог.

До Мадам от Финландия -

пиши и да не ти пука. Оная като е толкова смахната, да се тръшка.

# 7
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Ако аз съм на твое място,щях да пиша това, което най-малко иска да прочете Mr. Green

Подкрепям  Peace

# 8
  • Мнения: 3 634
За какво става дума?

 писах в интернет дневника си и от горе на това го писах на БЪЛГАРСКИ...


Под дневника си,форума ли имаш впредвид,че не загрявам newsm78...и ако да,как ще разбере,къде и как да влезе newsm78 #Crazy newsm78


В МСН (по- точно Windows Live Spaces) съм го писала, както някой е и казал, блог е. Ама от какъв зор онуй създание ще ходи да ми чете какво съм писала... пък и от голямо любопитство ще да е изгаряла, щом е видяла толкова труд да го преведе. Да бях знаела, че един ден ще ми чете писанията, такива бих ги написала... Ма нейсе...

С г-н Бившия говорихме днес, обади ми се под предлог, че иска да говори със синкото (да беше звънял по- настойчиво на телефона на син си, може би щеше и да говори с него... аз не бях в къщи, събирах пари за инвалидизирани деца) и го подхванах аз на тема булката му. Викам му, тая бременност съвсем ли изпи мозъка на чавката ти? От какъв зор е тръгнала да се интересува толкова от моите неща? Той вика, че и той това я питал.... казал й бил, следващия път ако иска да знае нещо, направо да ме пита вместо да се рови из мойте си неща.

Та решихме някой ден като няма деца и нови наоколо ни (сиреч, новите ни съпружества) да си поговорим... мисля, че ще ми стане по- добре ако му кажа абсолютно всичко което ме притеснява.

А онази нещастница да има късмета само да намери този форум и да преведе всичко писано тук през последните 2 и кусур години... ОХААА...

# 9
  • Мнения: 3 394
ти ме разби,бе мОФ, ми тя интелигентна женица била, от български на финландски Simple Smile

Измъчи я следващия път да ти преведе я ботев, я Вазов, ама и в рима Simple Smile

# 10
  • Мнения: 818
МОФ пиши и де....
ДО ...Чавката....продължението:www.www.bg-mamma.com  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт