Мръсни ръце и лапане

  • 1 758
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Мами притеснявам се като къпахме сина ми го изпуснахме и той си лапна ръчичката, която беше мокра от ваничката където се из пишка във водата/почти всеки ден пишка във водата където го къпем/и сега ме е страх дане хване някоя болест от това.Моля кажете дали и на вас ви се е случвало Praynig

# 1
  • Мнения: 6 155
Спокойно. Нищо няма да му стане.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 043
Нищо няма да му стане. Споко. Колко по-мръсни неща има да лапа ....

# 3
  • Мнения: 953
Нищо няма да му стане на детето, няма смисъл да се тревожиш.

# 4
  • Мнения: 2 015
Колко по-мръсни неща има да лапа ....
Peace

# 5
  • Мнения: 772
Почакай да проходи и ще видиш тогава какво е мръси ръце и лапане ooooh!Спокойно нищо няма да му стане на детенцето Hug

# 6
  • Мнения: 2 818
Спокойно, дори съществува уринотерапия - пиене на собствената урина  Wink

# 7
  • Мнения: 193
Благодаря ви успокойхте ме Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 821
 Laughing а аз си помислих, че става дума за лапане на ръцете като излезе от пясъчника..е тогава да видиш какво е мръсно и опасно за лапане Crazy

# 9
  • Мнения: 1 555
Ох, милата ако знаеш какво значи мръсно и лапане  ooooh!
Какви истински мръсни неща занапред ще лапа, но така се създава имунитет ! А относно пикаенето и после лапането на ръчичката, само за инфо ще ти кажа че има хора, които се лекуват със собствената си урина, колкото и  Sick да звучи има доказани свойства !

# 10
  • Мнения: 1 174
 Laughing...
Спокойно, дори съществува уринотерапия - пиене на собствената урина  Wink
...И аз това щях да ти пиша!

Моята дъщеричка вчера си хапна пясък от пръста на крачето си! Laughing

# 11
  • Мнения: 3 069
Не се тревожи излишно.
Ако знаеш колко по-мръсни неща ще има да опитва Grinning

# 12
  • Мнения: 9 050
Божее, от какви неща се притесняваш. А моят разбойник вече 3 пъти, като му сваля памперса, си пишка по цялото лице. Влиза и в устата, разбира се. А той си умира от смях.... Обаче не съм забелязала нещо да му е станало от това. Единствено му става весело. Така че, спокойно.... Като докопа кофата за боклук, вече е лошо. Laughing

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Моя син всяка вечер докато го къпя се опитва незабелязано да си хапва пяна и пийва вода от ваната  Rolling Eyes

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имало е детето ден за дезинфекция, нищо няма да му стане!

Общи условия

Активация на акаунт