Ще си носите ли фотоапарати за концерта на Джордж Майкъл

  • 807
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Това ми е въпроса ThinkingГледам,че на билета пише,че не е разрешено,но пък толкова ми се иска да го снимам.... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 677
Много ясно, разрешено е даже!

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Разрешено е. А ако не беше те претърсват и така или иначе трудно ще влезеш с него.

# 3
  • Мнения: 5 370
МАлена беше писала, че е разрешено малки апарати.
Аз малък нямам, обаче ще се опитам да "преджобя" телефона на мъжа ми, че е с много хубава камера.

# 4
  • Мнения: 103
Ееее,супер!Значи да отивам да го зареждам и да се стягам за утре,че вече нямам търпение.... Hug

# 5
Ами аз да попитам ще си носите ли чадъри?  Laughing Дано не вали! Rolling Eyes

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Чадъри принципно не се разрешават по концерти. току-що гледах прогнозата по Нова-дават дъжд, така че ще си взема дъждобран, колкото и да не ми се иска да го мъкна и него. (Спомням си как на Депеш се разминахме на косъм с дъжда)
Мен чуденката ми е кога ще пускат на стадиона. Днес цял ден следя Нова (нали са някакви партньори на събитието), обаче нищо не казват по въпроса. След малко в 19,45 ще излъчват някакъв документален филм. А утре в "Здравей,България" отново ще говорят.

# 7
  • Мнения: 3 861
Снощи в репортаж по бТВ казаха, че е разрешил да се носят фотоапарати

саммо се чудя доколко е достоверна информацията newsm78

# 8
  • Мнения: 2 407
Без него не тръгвам.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 842
някъде четох, че вратите ще отварят в 16.30ч

# 10
  • Мнения: 3 634
Може да носите фотоапарати, но не професионални. За мен такива са със сменяема оптика и допълнителна светкавица. А какви са според охраната??? Въпреки, че се изкушавам професионално, съм наясно, че без сериозна оптика ще има човечета-точки и разляти светлини.

# 11
  • Мнения: 4 585
Носете си дъждобрани задължително. Фотоапарати - ако искате.
Приготвил съм ви най-проливния дъжд, който можете да си представите.
Мандалото хлопна. Хай.

# 12
  • Мнения: 57
ще нося дъждобрани, фотоапарат, вода, билетите разбира се и милото  Mr. Green
Да видим колко ще отнеме пътуването до там Thinking

Общи условия

Активация на акаунт