защо може да плаче ?

  • 382
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Здравейте мами ,
моят бебчо е на 3 месеца и 19 дни - няма колики вече , но от една седмица някъе плаче много през деня и не мога да разбера от какво .Не е гладен , не е жаден , не е за сменяне на памперса . Както си лежи и си говори и си гледа и си играе и изведнъж започа да плаче , по някога вика , понякога плаче със сълзи  Cry. Имам съмнение да не би да го мъчат зъбчета - венците му са бели особенно при кучешките зъби грапавки са като ги пипна и много обича да си вкарва цялата ръка в устата , а от вчера смуче много шумно цялата ръка , няма температура , по някога не иска да яде - чудя се не му ли е рано за зъби  newsm78. Какво може да му е - споделете имали ли сте такива периоди на тази възраст ? Мисля си , че се и плаши от нещо - звуци например , старая се да не му е топло сега в топлите дни .

# 1
  • Мнения: 1 668
Даам, и ние сме така, според мен определено са эъби,  аэ мисля, че не е рано при всяко дете никненето на эъбите е индивидуално , попитай педито ти да ви иэпише нещо което да облекчи болката а също така тя може да потварди със сигурност дали са эъбчета эа твое успокоение Peace

# 2
  • Мнения: 3 456
Много е трудно така да се прецени. Може да са зъби наистина- има деца, на които на тази възраст им порастват първите зъбчета... newsm78

# 3
  • Мнения: 1 217
Все едно съм го писала аз.Калоян прави същите неща както ги описваш.
Само ,че него май го мъчи горен венец.
Като масажирам венеца,имам чувството че изпада в транс.
Утре сме на ваксинация и доки ще каже за каво иде реч.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
I Zarko beshe taka.Kato hodihme pri pedito tq go vidq che vencite ot dolu sa mu poduti.Sega chakame dolniq desen zub da probie i leviq e trugnal.Pedito kaza che shte izlqzat s mnogo malka razlika vuv vremeto i za tova go boli povechko.No dokato tq ne mi pokaza kak izglejda veneca az taka i ne bqh sigurna dali sa zubite.Dano da gi izkarate leko bez tempetaturi i t.n. ako e ot tova!

# 5
  • Мнения: 6
Да не му е горещо.  Cry

Общи условия

Активация на акаунт