За ароматизаторите Амбипур?

  • 1 214
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Често купувам пълнители за електрическите ароматозатори на Амбипур,но от известно време(1-2 месеца)ми се струва,че въобще не миришат,ама хич.. newsm78Съзнателно се доближавам до тях и пак не усещам никаква миризма,а преди ако ароматизаторът е включен на 2 степен,миришеше из целият апартамент.Дефектни ли са,аз ли попадам на ментета? newsm78
Преди 1 седмица купих пълнител и за колата,е не мирише,и толкова.Така ме е яд,че само си давам парите.... #Cussing outПолзващите такива,ако могат да изкажат мнение,моля Sad

# 1
  • Мнения: 1 426
с миризмата се привиква, смени марката

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Да,наистина смени марката.

# 3
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
И аз ги ползвам и все си мисля че не миришат.Но като дойде някой в къщи винаги му прави впечатление.Явно става някакво привикване.

# 4
  • Мнения: 4 965
с миризмата се привиква, смени марката

Да. Това е сигурно причината.
Може и да не сменяш марката, но поне аромата смени.
Същото е и с парфюмите - като ползваш един по-дълго от няколко седмици и спираш да го усещаш.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Привикнала си.

Пробвайте за колата Ambi pur "for her" !  Crazy

# 6
  • Русе
  • Мнения: 511
И аз не ги усещам вече, но всеки друг, който влезе в къщи веднага ме пита!

# 7
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Трябва да се сменят и контактите , в които се включват.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз скоро попаднах на тези ароматизатори
http://freshmaster.hit.bg/
 и са супер трайни.Сложих дори на прахосмукачката и 4-5 след първото почистване още си миришеше на грейпфурт.

# 9
  • на Север
  • Мнения: 503
Преди използвах само Амби Пур, но скоро преминах на Глейд
Аромата Ин Лов(In love) e страхотен.
Сега машинките на Амбии Пура ми се мотаят в чекмеджето, но не съжалявам, че преминах на Глейд.
На 1-ва степен направо се удушаваш в помещението и ми се налага понякога да го вадя от контакта

# 10
  • Мнения: 14 483
и аз съм го забелязала това. и сменям аромата и пак не го усещам освен първия половин час като го заредя. държа го на най-силната степен и пак нищо.

# 11
  • Мнения: 2 401
Аз скоро попаднах на тези ароматизатори
http://freshmaster.hit.bg/
 и са супер трайни.Сложих дори на прахосмукачката и 4-5 след първото почистване още си миришеше на грейпфурт.

Къде се разпространяват тези ароматизатори, в каква опаковка? И как се ползват с прахосмукачка?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 366
И как се ползват с прахосмукачка?
Впръсква се 1-2 пъти и готово.Те са на парфюмна основа и са много силни и трайни.
Знам само за Варна от къде да се купят.

Общи условия

Активация на акаунт