Прическа на момиченце

  • 1 697
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Здравейте.
Дайте ми идея как да накарам косата на малката да стои назад.Искам да е с дълга коса. В момента и е да раменете, на постоянно я връзвам на опашка ,защото  и пада на очите.Отгоре където е центъра на главичката ,косата и пада надолу все едно е постригана на паница.Как ли не опитвах предната част на косата да я обърна да стои назад,но не става.Гледам другите момиченца ,косата им пада свободно назад,а на мойта бритона все е на очите,а е дълъг.Чудя се дали да я заведа на фризьор да я пострижат , но ми се иска да е с дълга коса. Все ходи вързана или с лента,дори тогава пак не се обръща косичката и хубаво назад ,а се изсулва някакси на лентата.Дайте ми някаква идея.

# 1
  • Мнения: 1 426
Ами с две фибички не става ли...

# 2
  • Мнения: 492
С диадема или ластик.С ластика хвани като за кукуригу, само, че по-назад.

# 3
  • Мнения: 46 477
За да стои назад, без нищо, трябва да я оформяш, докато я сушиш. Слагай и мялко пяна, ако не иска да стои сама или я вържи, преди да е напълно изсъхнала.

Иначе разни фибички вършат работа, например тези.

# 4
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
И на моята щерка косата й стои както си иска.
В продължение на повече от половин година ходи на ясла,а и после на градина с прибрана коса, дали плитки, или само опашки, или на конска опашка, пак си се обръща, когато я пуснем и изкъпем.
Реших да оставя нещата така, рано или късно когато порасне достатъчно дълга, ще натежи и ще падне на зад.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз имах желание да оставя дълъг бретон на щерката, но тя не търпи фиби, особено вкъщи и се наложи да й го отрежа.

# 6
  • Мнения: 47 956
лента за коса ми реши всички проблеми-мека е и не убива, отива на всички тоалети, пере се, не е скъпа и като си хареса в друг цвят или я изгуби й купувам нова, може сама да си я слага в детската...

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
 Сама явно няма да стои. Може със сушоар, със фиби, с диадема(най-удобно, защото лентата сега в топлото не е подходяща), вързана.

 Като бях по-малка и все опитвах да си пусна дълъг бретон и все ми падаше на очите. Ядосвах се как може на другите момичета така добре да им стои без да полагат грижи. Затова все си ходех с бретон
(и досега така)
 Сега моята дъщеря е без бретон и никога косата не е падала в очите й. Зависи си от косата(ако е тежка стои без проблем) и от посоката на растене на косъма.

# 8
  • Мнения: 2 829
опитай се да сплетеш само бретона --на рибена кост---и да върви настрани,,ох само как го обясних Embarassed,моята дъщеричка много се харесва така,,а иначе снимката на принцеската с фибичките е удачен вариант,,може и с малките ластичета да ги направиш,,така-моята габи я връзвам--само бретончето и седи -по цяла седмица,,

# 9
  • Мнения: 686
Много ви благодаря. Hug
 Някои от съветите ви съм ги пробвала, други не и тях ще пробвам ,че много ми си иска да е с дълга коса.
 Проблема е ,че косъма си пада по посока на разстежа и не иска да застане назад.Но и аз предполагам ,че като порасте косата и натежи ще стои както искам.Относно връзването на опашка се притеснявам да не я боли после главичката от постоянното опъване.Аз съм с дълга коса и като стоя цял ден с вързана опашка,вечер като я пусна ме стяга цялата глава.А и се скубят много косъмчета.

# 10
  • Мнения: 2 829
това за скубането е така Peaceмоята не я боли главичката от връзването,но с дълга коса много се поти и сега е с прическа - Winkвдигната черта  без бретон
а по повод диадемите---аз съм си слагала и много ме стягат---,моята също ги мята напред назад---из къщата са пръснати
иначе лентата с коята е принцеската в момента е май най удачна

# 11
  • Мнения: 2 353
  Най-добре малки фибички, прибраната с кърпа коса диша по-трудно. Моята направо изгуби блясък едно лято.

# 12
  • Мнения: 1 364
С фиби или шноли.

# 13
  • Мнения: 8 917
И аз имах желание да оставя дълъг бретон на щерката, но тя не търпи фиби, особено вкъщи и се наложи да й го отрежа.
Същата история сме и ние Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт