Цикъл

  • 528
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да направя една справка.Нали казват че докато кърмиш няма да ти идва цикъл, да ама на мен днес ми дойде. Това опасно ли е и мога ли да продължа да кърмя ?

# 1
  • Мнения: 466
Ми и аз така знаех , но се оказа невярно  Mr. Green Два месеца и 2 дни след като бях родила цикъла ми дойде - въпреки , че кърмех и то имах много кърма . Лошото при мен е ,че постепено кърмата ми намаля и успях да кърма бебчо до 3 ти месец - сега имам през ден и му давам това , което изцеждам . Незная дали само при мен така се получи и дали причината е в възобновяването на цикъла - предполагам , че не е заради това . Иначе няма проблем да си кърмиш   bouquet

# 2
Благодаря ! Абе и на мен ми намаля кърмата обаче той се наяжда, де да знам сега пък може да ми намалее още .......и ще трябва да го захранвам. Обаче как ще се учим с лъжичка незная хич не я иска.

# 3
  • Мнения: 466
Бебчо на колко месеца е ? При мен като свърши първият ми цикъл се поувеличи отново , като ми дойде вторият пак намаля и повече не се увеличи , а продължи да намалява

# 4
  • Мнения: 260
Моят доктор не ми е казвал,че докато кърмя няма да имам цикъл-напротив и цикъл  си имам и даже ме предупреди,че по време на кърмене също мога да забременея-така че внимателно Peace

# 5
  • Мнения: 1 691
Кърменето често пречи на цикъла, но не задължително. Случва се през първите 1-2 дни кърмата да намалее, но по принцип отново се увеличава после. Много майки си кърмят въпреки цикъла. Ако си кърмиш редовно, няма причина драстично да ти намалее кърмата. Още по-малко е причина да захранваш прекалено рано. Успех - ще си дойдат нещата по местата, само не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 8 505
Здравейте, искам да направя една справка.Нали казват че докато кърмиш няма да ти идва цикъл, да ама на мен днес ми дойде. Това опасно ли е и мога ли да продължа да кърмя ?

Не е опасно.Просто това,което са ти казали,не е вярно.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не, не е опасно! Кърми си детенцето и недей да слушай тия щуротии

# 8
  • София
  • Мнения: 4 035
На мен ми дойде когато Ина беше на 4 месеца,а още се кърмим.Спокойно си кърми бебето Peace

# 9
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
И на мен ми дйде докато се кърмихме. Никакви проблеми не сме имали.

# 10
  • Мнения: 342
няма страшно на някой им идва по рано на други като спрат да кърмят.място за притеснение няма. Wink  smile3503

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 16:02 от mama toni

# 11
  • Мнения: 40
По принцип ,независимо дали кърмиш или не цикъла трябва да се възстанови до 5,6м т.е най-късно до тогава трябва да ти дойде.Това го знам от лекар,а и при мен така стана,детето ми беше на 5м.когато ми се възстанови,а го кърмих до 1г.без проблем.Така че за кърменето не е проблем.Кърменето също не пази от забременяване т.е пазело само в началото ,когато кърмим децата през 3ч.,щом имало и едно пропускане вече  не те предпазва.На мен лично цикъла не ми е повлиял върху кърмата,накрая даже вече си я спрях с хомеопатия.Така че не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт