Билкова аптека във Варна - къде?

  • 19 917
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте на всички! Wink
Не съм сигурна дали темата ми е за тук,но ако преценят модераторите ,нека я преместят.
Та въпросът ми е следният - къде има билкови аптеки във Варна?
Знаех за една до Експресбанк,но я закриха и сега трябва да си купя някои неща и незнам от къде.
Благодаря на всички предварително! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
В повечето аптеки продават и билки.Попитай в която и да е аптека в града.

# 2
  • Мнения: 1 448
Има един билкар зад Експресбанк, провери там, и аз търся такава аптека и още не съм открила  Tired

# 3
  • Варна
  • Мнения: 208
Има една където е НОИ Пенсии на хан Аспарух само че в обратна посока - там където сега са преместили НОИ - Обезщетения или където се подават болничните листи от работодателите. Освен това има една на 8 Приморски полк срещу Бинго Мустанг и друга в посока от  ул. Шипка към Окръжния съд.

# 4
  • Мнения: 208
Има една където е НОИ Пенсии на хан Аспарух само че в обратна посока - там където сега са преместили НОИ - Обезщетения или където се подават болничните листи от работодателите. Освен това има една на 8 Приморски полк срещу Бинго Мустанг и друга в посока от  ул. Шипка към Окръжния съд.
Аз съм посещавала тази в посока ул. Шипка, тръгвайки от Окръжния съд, намира се вляво. Доста добре е заредена. Там съм намирала билки, които на други места не съм откривала.

Друга аптека, мисля, има точно под книжарница "Слънчоглед" близо до подлеза.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 18:10 от rozov_pinko

# 5
  • Мнения: 367
Julls билкова е аптека Галантус,на полиграфията.Има страшно много билки вътре,а другата е на центъра,под сладкатница Неделя.Аптеката се казва Херба.

Общи условия

Активация на акаунт