Ампули Elancyl /Galenic/

  • 1 783
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Виждали ли сте някъде да се продават? Четох много положителни отзиви за тях, но също така четох, че били спрени от производство и не можело да се намерят  ooooh!. Дали няма останали някъде newsm78. Също така, ако някой е ползвал ще съм благодарна да сподели горе-долу каква е цената на курса /мисля, че беше за 14 дни/.

# 1
  • Мнения: 676
Аз съм ги ползвала и не смятам,че въобще имаше някакъв ефект от тях.Засега от многото неща,които съм изпробвала съм най-доволна от Аураслим-продава се в аптеките.

# 2
  • Мнения: 3 157
и аз ги ползвах преди 3години-ефект нулев,само дето миришеха страхотно,а за пари мисля,че бяха около 40лв.Не помня какво съдържат и не знам дали има смисъл да се търсят ако не те,то нещо подобно,но при мен не подействаха-мерих си обиколката на бедрото преди и след...и си беше еднаква:((

# 3
  • Мнения: 6 155
Ползвах ги преди няколко години. Ефект нямаше. Не помня колко струваха Blush

# 4
  • Мнения: 235
Не съм ползвала ампулите, но ползвах това http://apteki-optima.com/index.php?cid=86&productID=9752. Било най-новото и много добро, но аз лично не забелязах резултат. Сега съм заложила на Девата...

# 5
  • Мнения: 157
Аз също ги ползвах преди време. Ефект никакъв нямаше Sad
Но, при мен и Дермосоника нямаше ефект  #Cussing out , та какво ли съм очаквала от някакви ампулки  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 492
Аз съм ги ползвала преди 6 години - ефекта си беше страхотен.  Преди 2 години пак си купих, уж изглеждаха същите капсули, но малко по-друга опаковка, ефект - нулев.
Аз ползвах тези

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 13:40 от камелия

# 7
  • Мнения: 211
Наистина изчезнаха, защото пуснаха нов продукт за целулит той е едно голямо шише с издължена форма. Струва към 40 лева и аз лично не намирам разлика между продукта на Галеник и между това на Дева за целулит.

Общи условия

Активация на акаунт